O czym chcesz poczytać na blogach?

Madison county

Antidotum - Onet.pl Blog


08 stycznia 2012
Co się wydarzyło w Madison County

Pierwszy raz zobaczyłam ten film mając dziewiętnaście lat.

Poszliśmy do kina całą naszą ówczesną paczką - ja, kumpela i dwóch kumpli, z których jeden.

pomiędzy ni[czy]m - a mną.

Kończę! Gimnazjum, podstawówka - to wspominam najmilej jak umiem - uczniowie, nauczyciele, wszystko. A teraz...

Za kilka dni... już będę szczęśliwa.
2007-04-18 15:39:19 skomentuj (3)


„Co się wydarzyło w Madison County”
Historia powstała na podstawie relacji Michaela i Carolyn, dzieci Franceski Johnson oraz jej dziennika. Autor, jak sam pisze, zaprawił ją tylko niewielką szczyptą wyobraźni.
Rano 16 sierpnia 1965 roku fotoreporter Robert Kincaid.

Gerard Butler Fan Site - Onet.pl Blog

Przez Swank. Za scenariusz odpowiedzialni są LaGravenese i Steve Rogers. Zdjęcia do obrazu zaczną się jesienią w Nowym Jorku i Irlandii.

Reżyserem będzie twórca scenariuszy takich filmów jak "Fisher King" i "Co się wydarzyło w Madison County", Richard LaGravenese.

 

Takie życie ... - Onet.pl Blog

Się go odbiera. Pierwszy byłby chyba..."Dwunastu gniewnych ludzi" uwielbiam ten film od pierwszego obejrzenia. Oglądałabym go z kubkiem mocnej, gorącej herbaty, earl grey najlepiej, zaparzonej w czajniczku. Potem, już nie wiem po raz który "Co się wydarzyło w Madison County" to z kolei z kieliszkiem białego wina. A potem...może "Uśpieni"...ale nie jestem pewna czy dałabym radę obejrzeć go znów, na pewno nie z takim entuzjazmem jak po raz pierwszy. Zrobił na mnie tak olbrzymie wrażenie, że trudno mi spokojnie go oglądać,.

k i e ł b i e w e ł b i e

Baby" (po naszemu na "Za wszelką cenę") jest dobrym filmem, zanim przeczytałam jakąkolwiek recenzję, czy zanim dostał te wszystkie Oskary.
Kto widział "Unforgiven", czy "Północ w ogrodzie dobra i zła", "Rzekę tajemnic" czy chociażby "Co się wydarzyło w Madison County" niewątpliwie się ze mną zgodzi.
"Milion Dollar Baby" odebrałam bardzo osobiście. W duszy ciagle boksuję. Jak nie szefa czy panią od prawa międzynarodowego, to przeciwności losu. A chetnie bym poboksowała naprawdę - chociaż worek treningowy. I kto.