O czym chcesz poczytać na blogach?

Madame tussauds

Zawiecha NinaDobrev.blog.onet.pl // wbijać na demi-lovato.pl oraz selenafan.pl - Onet.pl Blog

Wychodzą bzdury. Wszystkie dobre piosenki, jakie do tej pory stworzyłem, opierały się na strumieniu świadomości.

 

Pattinson trafi do muzeum!

Znane z kolekcji figur woskowych muzeum Madame Tussauds wzbogaci się niebawem o nowy eksponat.Muzea Madame Tussauds słyną z figur woskowych przedstawiających wielkich tego świata: polityków, władców, muzyków i aktorów.Artyści pracujący dla londyńskiego Madame Tussauds tworzą właśnie woskową podobiznę Roberta.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Carreras, a towrzyszyć im będzie orkiestra koncertowa BBC i Królewskie Towarzystwo Chóralne. Przewidywana widownia koncertu 40 tys. Ceny biletów 30 funtów.
Koncert będzie transmitowany w radio BBC2 i telewizja.

2010-06-21 18:46:34, skomentuj (0)


Madame Tussauds

W kwietniu przyszłego roku woskowa figura Freddiego pojawi się w wiedeńskim muzeum Madame Tussauds.

2010-06-22 20:44:39, skomentuj (0)


Coś od A Perfect Circle

Fani A Perfect Circle powinni trzymać kciuki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niedługo doczekają się nowego.

I'll give a little bit of my life for you, give a little bit of your time to me... - Onet.pl Blog

Na ile z tego skorzystamy bo idziemy z laskami na night out i nawalimy sie ile wlezie...raz sie zyje :) Na sobote zaplanowalysmy za to calodniowe zwiedzanie Londynu...oczywiscie na koszt firmy. Ja Londyn znam lepiej niz Soton ale dziewczyny tam nie byly wiec bede je oprowadzac. Ale do Madame Tussauds z nimi nie pojde...wystarczy ze raz w zyciu tam bylam i na zawsze to zapamietam. Jedynie na London Eye chce w koncu wejsc...zawsze chcialam i nigdy nie wyszlo. Zostawie dziewczyny w Madame Tussauds i pojade spotkac sie z Dzoena...byla office manager z Dust B, umowilysmy sie i.

Oh, please don't go! Let me have u just one moment more... - Onet.pl Blog

Maju, później na 3 tygodnie w sierpniu. Nie było źle, sama w domu, imprezy... :D Ale nie wyjechałam nigdzie, tak się jakoś złożyło. W tym roku powiedziała, że mam sobie wybrać coś, to pojadę. No i wybrałam. Zresztą chyba nikogo nie dziwi akurat ten kraj ;p W planach mam Madame Tussauds [ahh, figura Billa K. ;D], Sea Life i Legoland [xD], bo można to zakupić razem w pakiecie i wychodzi chyba z 25 euro taniej. A Hamburg to tak, chciałam zobaczyć, bo w Berlinie już byłam i w Seebad Ahlbeck, no i tam mieszkają bliźniacy, chociaż raczej ich mieszkania.

eowyna.mylog


Cóż więcej? Wrażenie niesamowite. Być tam, czuć tę atmosferę, to naprawdę ciekawe przeżycie. Czuję, że mogłabym tam mieszkać. Już po dwóch dniach czułam się jak u siebie.

Żałuję, że nie udało mi się odwiedzić Tate Modern i że nie byłam u Madame Tussauds. No i ta polka galopka przez National Gallery- niestety...

Jak mam wyrazić to miasto, którego nie można sobie nawet wyobrazić?

Pozdrawiam:)
Eowyna
komentarze [4]