O czym chcesz poczytać na blogach?

Madame tussaud

Stawiam marzeń zieleń ponad błękit nieba...

Kaplicy św. Jerzego, powrót do Londynu, obiadokolacja, nocleg

IV DZIEŃ 21.04

Śniadanie, powrót i zwiedzanie Londynu: Katedra św. Pawła, Tower of London, Tower Bridge, Covent Garden, Odeon, zwiedzanie (do wyboru) Muzeum Brytyjskiego lub Madame Tussaud – muzeum figur woskowych, Hyde Park, obiadokolacja, nocleg

V DZIEŃ 22.04
Śniadanie, zwiedzanie Londynu: Buckingham Palace, Opactwo Westminsterskie, Big Ben, Whitehall, wyjazd z Londynu około 17.00 po drodze krotka wizyta w Canterbury -.

Stories.Twilight - Onet.pl Blog

Nie mogło obyć się bez przejażdżki piętrowym autobusem, stanowiącym nieodłączny element miejskiego pejzażu. W sobotę nadszedł czas wyjazdu i pożegnań z rodzinami. Tego dnia ostatnią atrakcją było Muzeum Madame Tussaud’s, gdzie figury woskowe światowej sławy gwiazd zrobiły na wszystkich duże wrażenie.

Blog DlaZakoffanych

Chłopak - szepcze mi na ucho niemiecka dziennikarka. - Widać, że lubi cały ten szum wokół swojej osoby - dodaje inna, patrząc na Daniela rozmarzonym wzrokiem. Radcliffe, jako najmłodszy aktor w historii, doczekał się swojej woskowej figury w słynnym muzeum Madame Tussaud w Londynie. Prosiły o to fanki z całego świata. Magazyn "Forbes" niedawno wycenił jego majątek na 50 mln dolarów. Ale ta suma szybko się podwoi, bo aktor, który za piątą część sagi "Harry Potter i Zakon Feniksa".

~♫♥♥~Blog o Mandarynie i Verbie~♥♥♫~ - Onet.pl Blog

Do Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała w Covent Garden Opera – jednej z najsłynniejszych oper świata. W Londynie do współpracy zaprosił ją RayMarston – charakteryzator wielu wybitnych postaci kina i estrady i jednocześnie menadżer Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s. Wkrótce spod jej ręki wyszły czarne włosy Laizy Minelli, oczy i część fryzury księżnej Diany. Stylizowała włosy Jane Seymour , Ingrid Bergman do roliGoldy Mayer, robiła wstawkę dla Rogera Moora do postaci Jamesa Bonda,peruki dla Benny Hilla,.

Queen of Bollywood // Pooja's blog.

Salaam Aleikum!
Mam dziś wspaniały humor :-) A wiecie dlaczego?
Podejrzewam,że nie więc Wam powiem ;)
Wszystko dzieki temu, że jeden z wielkich Khanów Bollywood, Salman Khan doczekał się swojej figury woskowej w słynnym Muzeum Madame Tussaud w Londynie. 15 stycznia odbyło się uroczyste odsłonięcie woskowej podobizny gwiazdora wartej $400,000. Sam zainteresowany określił to wydarzenie jako całkowicie fantastyczne.
Ma gęstsze włosy i jest bardziej umieśniony ode mnie -.

Tokio Hotel

Wśród wielu nastoletnich dziewcząt. W sierpniu 2008 roku Bill Kaulitz został wybrany jako najbardziej atrakcyjny śpiewak na scenie przez czytelników hiszpańskiego magazynu Hola.

Bill ma figurę z wosku w muzeum Madame Tussaud's w Berlinie, odsłoniętą 30 września 2008[1].

W grudniu 2008 Bill Kaulitz zajął szóste miejsce w konkursie MTV News na "Mężczyznę Roku".