O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Macromedia flash

Sklepy internetowe

Od Kandydatów oczekujemy:

* doskonałej znajomości HTML i arkuszy stylów CSS,
* doskonałej znajomości programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe Image Ready itp.) oraz programów do tworzenia i przygotowywania stron WWW (Microsoft Front Page lub Macromedia Dreamweaver),
* znajomości Macromedia Flash na poziomie pozwalającym na przygotowanie prostych animacji (banery),
* podstawowej znajomości Java Script i ASP.

Dla nie wtajemniczonych firma Marcomedia w kwietniu 2005 roku została wykupiona przez Adobe. Pozostałe pogrubione pozycje pozostawię bez.

Blog DJ'a Maxa - Onet.pl Blog

Szkoda tylko, że nie jestem pewien czy to do mnie, bo trochę przekręciła moje imię... ale chuj z tym, liczą się intencje >]. Dalej... to w sumie chyba było by na tyle... Aha, zapomniałem chyba powiedzieć... nie pamiętam czy wspominałem o próbie stworzenia dłuższego film(ik)u flashowego, na którym byłbym ja, Carola i Elvio. Ostatnio jednak porzuciłem pracę nad tym projektem. To nie ma sensu. A tak poza tym... to nudy >] Oki, to ja kończę, nie będę tyle zamulał. Naartaaa!

DJ Max

(via GG) z bratem Martyny D., dziewczyny, którą podrywałem w przedszkolu i od wielu lat jej nie widziałem. Powiedział, że odezwie się do mnie, ale jak rozmawialiśmy (20.30, 21.30 czasu polskiego) to już spała, więc czarno widzę >]

 

Dalej... ściągnąłem sobie Macromedia Flash Editor 8.0 Professional (czy jak to tam się pisze) i będę robił filmiki we flashu. P{ytanie tylko... o czyM? :-). No ale jakiś pomysł się zawsze znajdzie. Ostatnio, pierwszy jaki zrobiłem w tym programie, to filmik - test możliwości. Przejścia, Motion Blur (TAKI JAK W.

Lapkoart - rysunki, malunki i fajne dziewczyny po kliknięciu w toplistę

: Główna

Kolejne zaproszenie. Tym razem nie bede cenzurowac...Jest tez zaproszenie, ktore moze wystepowac tylko w postaci elektronicznej. Oto moj debiut w dziedzinie animacji. Ponizszy filmik byl dla mnie testem umiejetnosci i znajomosci Macromedia Flash Mx. Test oblalem, bo dalej nie wiem jak poprawnie wsadzic muzyke we flasha. Jesli ktos wie, to nie zaszkodzi jesli mnie poinformuje - 2610691.
Komentuj (6)x100100111010100011100101 blog

Kontrastują z ponurą narracją prowadzaną statycznymi, długimi ujęciami do bólu banalnych podmiejskich wnętrz].

Zwiększyć jedną część lub zmniejszyć drugą

x100100111010100011100101 2005-06-17 03:25:51
skomentuj (2)


prawo do flasha jest uniwersalne!

tymczasem w macromedia flash projektowanie stron w językach pisanych od prawej do lewej (np. arabski, hebrajski, urdu, farsi, azerski,pasztuński) jest utrudnione.

podpiszmy wspólną petycję izraelskich i palestyńskich dizajnerów

--------
a w niedzielę wybieram się na.

Macromedia flash 8

Rebelde - RBD - Onet.pl Blog

 

<OBJECT codeBase=http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0 height=344 width=425 classid=clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000><PARAM NAME="_cx" VALUE="11245"><PARAM NAME="_cy" VALUE="9102"><PARAM NAME="FlashVars" VALUE=""><PARAM NAME="Movie".

Krejzolski Hipisek;) - Onet.pl Blog

Chcę, żeby nasze małżeństwo było takie udane, jak twoich rodziców. Tyle już razy wysyłałem sygnały, ale ty zawsze gasisz mnie jak świeczkę - Tomek zawiesza na chwilę głos. - Ale ja jestem cierpliwy i zawsze… przygotowany.

- Przygotowany? - Małgosia rzuca zdziwione spojrzenie. - Co masz na myśli?

Chłopak od razu sięga do kieszeni. Gdy wyciąga dłoń, leży na niej pudełko od jubilera.

- Noszę.

<embed menu="true" loop="true" play="true" src="http://www.m-jak-milosc.pl/media/Flash/migacz_08092503.swf" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" height="133" width="200">