O czym chcesz poczytać na blogach?

Macierz odwrotna

Mój Blog

środa, 27 października 2004
Kurcze muszę stwierdzić,że jestem genialna:):):) (sama nauczyłam się tych pieprzonych macierzy) hehe i nieźle mi idzie. Teraz z koleii żyję w świecie liczb urojonych:P i póki co to dla mnie bardzo odległy świat hehehe, mam nadzieję że w krótce się to zmieni. W sobote po prawie 5-ciu miesiącach spotkałam Malwinkę! I jak się okazało narobiłyśmy przez to takiego.
Tylko na roku, bo tak podzielili grupy,że nie widzę się z nim nawet na wykładach:/ ale nie jest źle:) Poznałam zajebistych ludzi!:P Co do rozkładu zajęć hmm, nie jest najgorszy, aczkolwiek mogłby być lepszy:P we wtorek miałam pierwszy wykład z matematyki i pierwsze ćwiczenia-macierz odwrotna wrrrrrrrr,nie dobra macierz, nie dobra, trzeba nad nią sporo posiedzieć!!!ale jak powszechnie wiadomo ćwiczenie czyni mistrza!:P Wczoraj po zajęciach przyszedł do mnie Duluś i poszliśmy na kawę do BWA:P było fajnie,miałam wrażenie jakbym nie widziała Go bardzo dlugo a zaledwie.

beautiful-life.blog

Życie ciągle trwa... 2003-08-19 20:59:47

Leci i gna do przodu, biegnie przed siebie nie zważając na to co stoi mu na drodze. Omija przeszkody bez żadnego wysiłku. Zawsze jest ktoś żywy. Jednak ja nim nie jestem. Jestem..., wręcz odwrotnie, nie ma mnie, nie istnieje, mój marny egzystencjalizm jest nie zauważany przez life, moja ingerencja w macierz nic nie zmienia.

...a miało być tak pięknie...

skomentuj (3)

Life is life 2003-08-20 12:14:48

To był chyba tytuł jakieś techniawy, ale nie.

Keep smilling <(^.^)> - Onet.pl Blog

(nie będę się zagłębiać na czym ono polegało, bo niektórzy mogą tego nie zrozumieć ale większość pewnie i tak ma już dość matmy). Zadanie polegało na znalezieniu prawidłowego rozwiązania dla równania:

-x1 + x2 - 2x3 = 3

Dodam jeszcze tylko, że to było zadanie z macierzy i jest to jedynie jedna z 4 linijek tego równania.

Wracając do tematu, pani profesor przypomniała nam, że liczby które otrzymamy jako rozwiązanie muszą spełniać to działanie i strona prawa musi sie równać stronie lewej. To oczywiste, czyli np. 0 nie może się równać.

Wszystkich notatek oraz niekiedy korepetycje, rzadko kiedy kupna podręczników)

- izolacja od otoczenia (siedzenie w pokoju i zakuwanie materiału)

- tracimy poczucie czasu (wydaje się, że uczymy się już co najmniej 10 godzin a to tylko 2, albo odwrotnie)

 

Wirus ten jest leczony głównie kofeiną oraz lekami z lecytyną.

Trwa ok. miesiąca lub półtora.

Zdarzają się jednak przypadki, iż pomimo bycia nosicielem wirusa.

czarymary - Onet.pl Blog

Chihuahua jest mniejsza od cząsteczki 1-alfa, 25 dihydroksycholekalciferolu (dla przyjaciół - witaminy D3).

Mała Chihuahua zdawa się być niekompletnie wyprodukowana, z drobnymi brakami w obrębie całego organizmu oraz niekorzystnym stosunkiem masy do powierzchni ciała.

Lub odwrotnie.

Mała Chihuahua wymaga troskliwej opieki i obchodzenia się z nią jak ze złotym, acz kilkuletnim jajem, które przeżywało cuda Zmartwychwstania Pańskiego niejednokrotnie i z aplauzem.

Mała Chihuahua jest doskonałym modelem psiej osteologii ze wskazaniem na.


 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
Linki
  • Nasza macierz
  • Herb pierwszego roku (wg Profesora)
  • Co to jest: małe,.