O czym chcesz poczytać na blogach?

Maciej zień

Moda moim okiem. Kilogramy butów i tony mody. Wielkie nazwiska i wielkie wydarzenia.

 • poniedziałek, 16 maja 2011
  • Zień, którego nie przysłoni największy cień

   Maciej Zień, młody Polski projektant, aczkolwiek znany nie tylko w Polsce. Kilka dni temu odbył się pokaz jesień-zima 2011, nie odbył by się oczywiście bez wielkich oklasków, wiernych fanek i największych celebrytów, zwłaszcza celebrytek. Tych które chciały zobaczyć kolekcję, ale zapewne chciały, żeby zoabczyli je inni.

    

   Wracając do sedna. Tadam! Zdjęcia z wybiegów Macieja Zienia można zobaczyć na stronie:

    

   www.zeberka.pl/art.php?id=12929

    

   Oczywiście jestem zachwycona niektórymi kreacjami. Maciej Zień ma specyficzne dla siebie łączenie prostoty ze swoimi oryginalnymi,.

 • BUDUAR

  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

  Jedna odpowiedź to “Maciej Zień.

  Artykuły o biznesie - bloog.pl

  Temat od strony projektowania. Teraz wśród projektantów mody panuje (nomen omen) dziwna moda na projektowanie wnętrz. Swoje propozycje przedstawiła jakiś czas temu Ewa Minge, a niedawno dotarła do nas wieść, że również Maciej Zień (będący ostatnio na topie)zaangażował się w stworzenie własnej koncepcji wnętrza.

  Urządzanie ogrodów Warszawa

  Maciej Zień już wcześniej był związany z tematem - zaprojektował dla jednego z.

  Moja praca i hobby - bloog.pl

  Od strony projektowania. Obecnie wśród projektantów mody panuje (nomen omen) dziwna moda na projektowanie wnętrz. Swoje propozycje przedstawiła jakiś czas temu Ewa Minge, a niedawno dotarła do nas wiadomość, że również Maciej Zień (będący ostatnio na topie)zaangażował się w stworzenie własnej koncepcji wnętrza.

  zakładanie ogrodów Warszawa

  Maciej Zień już wcześniej był związany z tematem - zaprojektował dla jednego z.

  Moda - nie tylko ta wielka - Onet.pl Blog


  02 lipca 2008
  Maciej Zień X-lecie Twórczości - wystawa w Królikarni
  Od wczoraj w warszawskiej Królikarni (oddział Muzeum Narodowego na ul. Puławskiej 113a) można oglądać wystawę zorganizowaną na 10-ta rocznicę twórczości Macieja Zienia - jednego z naszych najbardziej znanych projektantów.

   

  Ekspozycja obejmuje niemal 100 najpiękniejszych kreacji, film oraz projekty biżuterii i dodatków.

  georgesand.blog

  skomentuj (2)

  Sierota kulturalna - to ja jestem! 2005-07-26 23:20:29

  Dostałam taki nick-przydomek po tym, jak wyszło na jaw, że siedziałam w samolocie obok Macieja Zienia - najlepszego polskiego projektanta - i nawet nie wiedziałam, że to znana postać.
  Dopiero mój brat mi uświadomił, że popełniłam gafę. Jednak mnie jakoś nie kręcą ludzie z wielkiego świata - po tym jak widziałam Brada Pitta i Stałam obok Kusznierewicza. Czy ja się chwalę?!

  Ps. Ciekawe co myślał sobie Maciej Zień - może "nareszcie mnie nie pyta o nową kolekcję" albo "jak dobrze, że nie chce autografu" albo "czyżby nie wiedziała kim jestem??!!". Ewentualnie "Dlaczego ona się nie ubierze, przecież ta klima ją zabije w tym samolocie" :) Albo i.