O czym chcesz poczytać na blogach?

Maciej stuhr

IN-VOGUE

Na AIDS, którego porzuca Louis (Jacek Poniedziałek) egoistyczny i strachliwy pracownik biurowy, najgroźniejszy prawnik Ameryki (świetny Andrzej Chyra), czy para małżonków tkwiąca w sztucznym związku bez zrozumienia. On – Joe (Maciej Stuhr) prawnik, mormon, republikanin (Lol) próbujący ukryć swoje prawdziwe „ja” gej i jego żona Harper (Maja Ostaszewska) fanka valium, która nie umie odnaleźć się w świecie. Wszystkie te historie ukazują człowieka.Popisu aktorskiej gry w sztuce Kushnera. Dla mnie bowiem „Anioły” to przede wszystkim aktorzy, a zachwycają absolutnie wszyscy. Trudno się dziwić skoro występuje tu śmietanka polskiego aktorstwa. Andrzej Chyra, Jacek Poniedziałek, Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka, czy Maja Ostaszewska to najlepsi aktorzy, którzy w swoich rolach dają z siebie wszystko. Aż miło oglądać prawdziwych aktorów w pracy!  Postacią, o której warto wspomnieć jest Tomek Tyndyk..

Blog Kasi – Fanki Gier | Just another WordPress.com site

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

mulatto - Onet.pl Blog

Życiowo bohaterowie odkrywają, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość. W jeden wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekonuje się, że przed miłością  i świętami nie ma ucieczki. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokazują, jak kochać, w najbardziej romantycznym przeboju tego roku.

Szymon,Szymon...SHOW!!!

Są (wyluzowani-mający grubo w bani i w ogóle fajni) Pozdrawiam Anie Muchę za występy w serialu "M jak miłość(ładna ta Ania-szkoda że to Kubę poznała przedemną) Pozdrawiam także T.Lisa za jego dziennikarski fenomen. Pozdrawiam macieja Stuhra bo to jest debeściak w skrócie pisząc :] Pozdrawiam kabaret Ani-Mru-Mru oraz Kabaret Moralnego Niepokoju,oraz mój ulubiony ostatnio Made in China.Pozdrawiam ekipę z Astry Koszalin-gdzie trenuje na chwilę obecną :D Pozdrawiam.

Przyjdz do mnie nocą...

Piiip piiip- Cholerny dupek…

skomentuj (3)


Tere fere jak mawiał Maciej Stuhr
2009-03-30
19:39:50

Najgorszy typ faceta jaki się może trafić kobiecie??? Mężczyzna, który.

OLgiDa's PaRaDiSe

Dlatego dla niektórych mogłby powiewać nuda, jednak fabuła jest, a przede wszystkim błyskotliwe dialogi, pełne żartu.. można go nazwac męskiego dowcipu. Znakomite zagrane role.. Piotr Adamczyk, Krzysztof Stelmaszyk, Borys Szyc, Tomasz Kot, Maciej Stuhr. Generalnie czarna komedia prezentująca wspólczesny obraz grupy meżczyzn, pozostawiona przy weselnym stole, bez gości, panny młodej i innych panien, za to z litrami wódki. Widać każdy smutek da się utopic w wódce moja panie.. może.

(Nie tylko) Stylowe ubrania

Od 15 maja, prace: Piotra Adamczyka, Olgi Bończyk, Janusza Gajosa, Krystyny Jandy, Krzysztofa Kolbergera, Anny Korcz, Małgorzaty Kożuchowskiej, Joanny Kos-Krauze, Krzysztofa Krauze, Natalii Kukulskiej, Małgorzaty Niemen, Danuty Stenki, Macieja Stuhra, Wojciecha Waglewskiego, Grażyny Wolszczak, Zbigniewa Zamachowskiego, Michała Żebrowskiego, Artura Żmijewskiego, będzie można licytować na portalu Allegro.pl. Aukcja internetowa potrwa do końca miesiąca.

Na apel, o.