O czym chcesz poczytać na blogach?

Maciej musiał

erotyczne-rozmowy.blogSzpital 2007-02-06 16:29:58

... nie ominęło nas to jednak.

Od 3 do 12 stycznia Maciej musiał leżec w szpitalu.
Co prawda okazało się, że kamienia w nerce już nie ma (poszerzony PŻW - pewnie samoistnie uległ wydaleniu) - jest za to niefortunny splot przewodu (prowadzącego mocz z nerki do pęcherza) z naczyniem krwionośnym.
Mocz z tej.No i ... przydało się...
Podpity Pan C postanowił, że odwiedzi swojego chorego synka w szpitalu. Kiedy minęła 21 dzieci z Oddziale Dziecięcym zaczynały układać się do snu, a pan c stwierdził "on sobie tu zostanie torchę na ławce jeszcze". Maciej rozpłakał się i zadzwonił do mnie. Poprosiłam C do słuchawki i z pomocą całego znanego mi arsenału słów łacińskich i innych uważanych powszechnie za obelżywe udało mi się skłonić go do zmiany tej decyzji. Słowa te poparłam argumentem : "I.

made in china - Onet.pl Blog

Bo... nie wiem co.

otóż co by nie było, Kasia w ostatniej notce zauważyła błąd, który był skutkiem mojej uwagi słuchania. niniejszym prostuję, że Justin Bieber nie jest ciachem, że och i ach, on był bohaterem innego tematu. ciachem natomiast jest Maciej Musiał. mi tam bez różnicy, ale sprostować musiałem.

pojawił się nowy baner bloga, taki świąteczny, przedstawia deptak mojego miasta.

pozdrawiam siostrę jak i inne czytelniczki. a na (nie)normalną notkę zapraszam w poniedziałek.

Linki Ayś (: - Onet.pl Blog

Wątpię, bo mam wszystko zaplanowane, ale ja to ja ^^), to zaktualizuję postaci.

Zdjęcia wzięte są z internetu. Na zdjęciu nad informacjami o Alexie jest aktor, Maciej Musiał.


Ayś xd (17:42)

Odnajdę Cię...

W sprawach zawodowych byłam silna psychicznie. Nie było dla mnie rzeczy nie do zrobienia. Stałam się ambitna z celem na rozwój. Wiedziałam, że prędzej czy później z marnej posady – otrzymam coś więcej, że zapracuje na coś lepszego.
Macieja kochałam nadal – mocno i nieustępliwie. Kiedy on kończył technikum i kumpli miał w głowie, ja wracałam w nocy z pracy marząc o dobrym śnie. Z czasem i on rozpoczął studia, na które musiał zarobić. Wszystkie nowe sytuacje życiowe, zmuszały nas do odnajdywania siebie na nowo. Było naprawdę trudno. Oddalaliśmy się. Wcześniej chociaż udawało się wykrzesać czas dla siebie w weekendy, a teraz i on miał je zajęte ze względu na studia.
.

usher blog

!
Wyszedłem z samochodu i pobiegłem za Maciejem, w pewien sposób ucieszyłem się, że go zauważyłem.
- Ej ! Gdzie ty biegniesz ?! - Radek wychylił się przez okno samochodu.
Machnałem ręką, nawet się nie odwróciłem. Coś mi mówiło, że Maciej będzie znał odpowiedzi na
kilka moich pytań. Albo przynajmniej wytłumaczy te swoje zagadki sprzed niecałej godziny.

- Maciej ! Czekaj na mnie!
Odwrócił się i uśmiechnął. Dobiegłem do niego i uścisnęliśmy ręce.
-.Dowiedziałem się, że była to czarna farba na asfalcie. Stanąłem przed szkołą, gdy odwiedziłem wzrokiem już każdy szczegół sztucznej ściany frontowej budynku ..wybuchnąłem śmiechem. Wyglądała przesadnie zabawnie i kretyńsko. Ktoś kto stworzył to cacko musiał mieć ogromne poczucie humoru. Z ciekawości obszedłem budynek by wejść tylnymi drzwiami. Wszedłem na drugie piętro z zamiarem wejścia do klasy na wprost. Przy drzwiach stała Kasia, koleżanka klasowa. Pozułm jak serce bije mocniej, zawse gdy widziałem.

Petite-Femme Blog

Mija... Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, nie chciałam się witać, nie chciałam ich sobie przedstawiać, a przede wszystkim nie chciałam, by Arek się dowiedział, co nas kiedyś łączyło. Nie zniosłabym takiego wstydu...
Na szczęście obeszło się bez słów i Maciej nas nie zaczepił.

Bałam się zostawić mojego faceta samego na przystanku, gdy ja już wsiadłam do autobusu. Nie wiem dlaczego...
Dziwne, ale ja teraz po prostu boję się Macieja...

petite-femme 2004-08-06 11:07:39
skomentuj.Ojciec, jak stali przed budynkiem i rozmawiali.
Arek zadzwonił do mnie wtedy i powiedział, że spoźni się na randkę pół godzinki, bo musi zostać dłużej w pracy.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ja mu wierzę.
Bo rzeczywiscie musiał zrobić pewien projekt, a szef wyjechał na wakacje. Bo nie jest tak głupi, żeby przyprowadzać jakąś dziewczynę pod zakład pracy, gdzie bez problemu może zobaczyć ich mój ojciec. Bo gołym okiem widać, jak to stwierdziła moja siostra, że on poza mną.

Losy Magdy M według mnie :) - Onet.pl Blog

Dla mnie - powiedziała siadając mu na kolanach.
-Musiał bym się zastanowić  - lekko się uśmiechnął , ona już nic nie odpowiedziała tylko lekko musnęła jego usta.
- Przekonałaś mnie - nie  pozostawał jej dłużny. Niestety poranne czułości musiał się skończyć , jako że Piotr już po 20 minutach był w drodze do swojej kancelarii. Marta również po sprzątnięciu śniadania udała się w swoje miejsce pracy. Sokołowska była 27 letnią nauczycielką języka polskiego w jednej z tutejszych szkół. Z. Magda już lekko oszołomiona ale jakże szczęśliwa wyszła do Karoliny aby podzielić się z nią tą nowiną. Obie zadowolone opuściły budynek WPiA i ruszyły w kierunku Wiejskiej , aby przygotować poczęstunek na wieczorną imprezę.

*

-Magda a Maciej będzie? - spytała Karolina tuż przed przyjściem gości
- A będzie , a Waligóra?
- No coś ty , chyba tak nie wypada , my dopiero mamy wstępny etap , to jeszcze nie ten czas - powiedziała lekko zawstydzona - A swoją drogą fajny ten Maciej.