O czym chcesz poczytać na blogach?

Macaulay culkin

MICHAEL JACKSON ALWAYS LIVING - bloog.pl

Dzieci: 
-Prince Michael Joseph, Junior (ur. 13 lutego 1997r.), Matka chrzestna: Elizabeth Taylor, Ojciec chrzestny: Macaulay Culkin. 
-Paris Katherine Michael (ur. 3 kwietnia 1998r.). Ojciec chrzestny: Macaulay Culkin. 
-Prince Michael II "Blanket" (ur. 19 czerwca 2002r.), 

Święta w Wielkim Mieście

Narodzenie jest od dawna "Kevin sam w domu / Nowym Jorku", który kolejny raz będzie bawić (a może straszyć?) z ekranu już za tydzień z kawałkiem. Tak się zastanawiam, czy szefowie Polsatu przegrali jakiś zakład i są zmuszeni puszczać to w każde kolejne święta? Macaulay Culkin zagrał w tym filmie jako 12-letni chłopiec, dziś to już 28-letni facet, który zdążył się ożenić i rozwieść, wpaść w alkoholizm i podjąć wysiłek wyjścia z kryzysu itd. Zdaje się nawet, że przez ten czas nakręcono kilka filmów z tak irytującej mnie.

Młode kobiety o życiu, religii, miłości i ruchaniu mułów.

O peniach.
Postanowiłyśmy wziąć takiego Fjuta pod lupę (bez zbędnej dosłowności proszę, albo co tam - zwizualizujcie sobie penia pod lupą ha ha ha - histeryczny śmiech).
Moja wizja Fjuta oddana za pomocą lużno kojarzonych słów: różowy, oklapły, parówka, Macaulay Culkin, budyń (nawet penisy opisuję przy pomocy jedzenia... tak, zawsze chciałam zjeść Macaulaya Culkina)
Wizja Kindzi: 'fiut' - oddany onomatopeicznie -> szybkość, prężność, 'rach ciach' szybkość ruchu.

Rozdział Drugi. Kutas.
Dla mnie.

złe wiadomości

piątek, 20 marca 2009
Wojna na bałkanach 2016.

   Centralny Komitet ds. Prowadzenia Wojen na Bałkanach (w skrócie MACAULAY CULKIN) ogłosił, że następna wojna w tym regionie odbędzie się w 2016 roku. O o