O czym chcesz poczytać na blogach?

Lync

Jarek Szybiński zawodowo i nie tylko…

Itp.

CX 7000 to zupełnie inne urządzenie.

Jest to PC specjalizowany, wyposażony w oprogramowanie Polycoma, w zestawie z bezprzewodową myszką i klawiaturą. A więc do sali wyposażonej w CX 7000 nie ma potrzeby przychodzić z laptopem – chyba że chcemy przekazywać zawartość dodatkową – pokazywać aplikacje, pulpit itp.

Tutaj mamy 2 scenariusze użycia:

  • przychodzimy do sali, gdzie stoi CX 7000 wraz z monitorem lub rzutnikiem i wykorzystujemy go do połączenia ad hoc z wybranymi użytkownikami Lync 2010
  • łączymy się ze swojego PC, zapraszając salę z CX 7000 jako zasób, traktując CX tylko jako obraz wysokiej jakości.

I tu dochodzimy do podstawowej różnicy w obu sprzętach – CX 7000 ma zdalnie sterowaną kamerę z potężnym szkłem, z możliwością sporego zoomu optycznego, ze świetnym światłem. Jest to idealne rozwiązanie do dużej sali konferencyjnej, gdzie mamy sporą ilość osób, duże odległości, potrzeby na zbliżenia do mówców.

Natomiast CX 5000 HD jest urządzeniem świetnie sprawdzającym się w miarę kwadratowych.

Nie jesteś sam. To jest BAKUGAN - Onet.pl Blog

Słów na parę minut, by potem znów zaległa cisza, a po ciszy ponownie krótka rozmowa. Moment ten bardzo dopisywał Shunowi. Lubił w ciszy pomyśleć i odpocząć, jednak w taki upał nawet on nie miał ochoty na myślenie.
Upał zaczął przemijać dopiero po godzinie siedemnastej. Wtedy to też zakończyły się odzywki Shadowa i Naory. Oboje byli na siebie obrażeni jednak dziewczyna wolała odpuścić. Chłopak nie miał zamiaru jej jednak przepraszać. Uważał, że byłby wtedy poniżony. Jego duma przekraczała wszystkie granice, zarówno jak i głupota. Za to najmłodszy, Lync, był niesamowicie rozczarowany, że nie było sytuacji by się wtrącić. Z całego serca żałował, że w ogóle się nie odezwał. Ze spuszczoną głową siedział i dalej kołysał się to w przód to w tył.
- Oh.. Przestań w końcu - warknęła Mylene, która od ponad dwóch godzin wpatrywała się w Lynca.
Chłopak się wzdrygnął i siedząc odwrócił się w stronę dziewczyny.
- Co ja zrobiłem?! - wpatrywał się w nią oczami wychodzącymi z orbit i pełnymi strachu. Warto dodać, że Lync bał się błekitnowłosej.
- Kiwasz się jakbyś miał jakąś.

Okiem Vexos`ów - Onet.pl Blog

Lista Vexosów:
Spectra Phantom
Gus Grave
Mylene Farrow
Shadow Prove
Lync Volan
Volt Luster
Emiko
Aori
Fanka Twojego Bloga (w sensie mojego)
fajowyludzik
TamTamAra
Nowi członkowie:
IsaAlice

12 lutego 2012
Niech by to szlak trafił!!!!!!!!
Hey, dziś nie będzie 2 cz. "Słów które zraniły" ponieważ SHADOW I LYNC NASŁUCHALI SIĘ PIOSENKI "ONE NIGHT IN IBIZA" I WYJECHALI NA IBIZEEEEEEEEE!

X-Team

Tripod Monarus- bakugan pułapka Tonks.

Tagi: opowiadanie
14:54, potworyipiraci
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 czerwca 2010
Rozdział pierwszy- Przegrana Gusa

- Lync! Gdzie te cholerne papiery?!!- Spectra był wściekły i nie zamierzał tego ukrywać.

- Nie mam zielonego pojęcia!- pisnął przerażony Lync, chowając się pod stół. Od czasu gdy Vexosi wrócili na Ziemie dostawali łomot za łomotem od tajemniczych wojowników bakugan. Dziś, dokładnie przed godziną dostali łupnia od czarnowłosej dziewczyny grającej domeną Aquos.

- Musimy złapać jednego z członków tej ekipy, a tu się okazuje że Lync zgubił papiery z rozpisanym planem!!- gdyby uczucia wpływały na temperaturę powietrza, w kryjówce Vexosów było by.

Przygody Alice - bakugan - Onet.pl Blog

-Ale czy ja muszę…- nie dokończył pytania Spectra.

-Tak musisz, to rozkaz- rzekł książę po czym jego hologram znikł.

-Grrrr…- zawarczał Spectra  po czym odszedł bardzo zły, a Gus prawie zemdlał gdy usłyszał  rozkaz księcia.

-No to nasz przywódca haha dostał niewykonalne zadanie haha – zaczął śmiać się Shadow- Jak mu się nie uda to pewnie zleci  je najprzystojniejszemu facetowi pod słońcem, czyli mi.

 Po tych słowach Gus już naprawdę zemdlał, Lync zaczął turlać się ze śmiechu , a reszta stała jak kamień i w myślach naśmiewała.

heloexchange

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi