O czym chcesz poczytać na blogach?

Lydia

Opowiadanie o losach simów ;) - Onet.pl Blog

  

 

* * *

25 marca 2011, niedziela

 

Lydia nerwowo krążyła po kuchni. Inez śledziła z uwagą każdy jej ruch. Runako rozkręcał właśnie samochodzik na części. Włożył jakiś element do buzi i zaczął gryźć.

- Runako!! – krzyknęła Lydia w jednej chwili zjawiając się koło małego rozrabiaka. – Wyjmij to z buzi. Nie.

Bohaterowie Opowiadania Stargate - Onet.pl Blog


29 września 2010
doktor Meredith Rodney McKay

Wygląd:

Brunet, krótkie włosy, szare oczy.

Charakter:

Doktor wstydzi się swojego pierwszego imienia, więc podaje wszystkim drugie. Jest bardzo ambiny, uważa, że potrafi wszystko zrobić. Jest arogancki wszystkich obraża. Najlepiej pracuje gdy grozi się mu śmiercią lub cytrusami na, które jest uczulony. Krytykuje każdy pomysł, uważa się za niezastąpionego. We wszystkim musi mieć rację, jednak gdy już popełni błąd potrafi się do niego przyznać.

Krótka historia:

Rodney skończył studia na wydziale astrofizyki, ma siostrę z którą konkurował jednakże ona wyszła za mąż i przestała publikować swoje prace. Jest zauroczony w Samanthcie Carter, która jest na Ziemi.

Lydia

Granica istnienia - Onet.pl Blog

O mnie wiedzieć. Na to ostatnie moje pytanie nie musisz odpowiadać. Jak wrócę to pierwszą rzeczą ma być Twoja odpowiedź na to pytanie - uśmiechnął się lekko jednak było widać, że czuje się okropnie.
Spojrzała na niego nic nie rozumiejąc. Co się stało z tym chłopakiem. Ledwo go znała, ale wiedziała, że stało się coś bardzo złego. Nie zdążyła już zadać żadnego pytania. Mogła już tylko patrzeć jak odchodzi, a po chwili znika w tłumie. 
***

[Tutaj nie rozumiałam o co chodziło, więc skróciłam]
Spojrzał jej w oczy z uśmiechem.
-Coś się stało? – Lydia była trochę spłoszony
-Podziwiam wzrokowo piękną panią.
I oczarował ja. Coś w jej sercu drgnęło, ale potrafiła tego nazwać słowami. Byłoby jeszcze piękniej gdyby nie to, że musiała wrócić do środka. Czekał na nią Victor.
-Przepraszam, ale musze cię opuścić. – uśmiechnęła się lekko zakłopotana i pośpiesznie wróciła do budynku.
Chłopak siedział na kanapie z głową w rękach. Podeszła do niego i popukała lekko po ramieniu.
-Victor. Dobrze się czujesz? Coś się stało? –spytała gdy podniósł na nią wzrok, wzrok pełen smutku i bólu.
-Nie za.

"Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę!" ♥ - Onet.pl Blog

Który mści się za odebranie wzroku jego ojcowi kilka lat temu. W trakcie tej rozmowy demon pojawia się i zabija Theresę kradnąc jej oczy. Piper chciałaby zrobić USG jednak Leo obawia się, że to mogłoby wydać że są czarodziejami. Phoebe zwierza się siostrom, że od wielu miesięcy nie miała żadnej wizji i nie potrafi już lewitować. Mówi im o wizycie u wróżki i o tym co się tam wydarzyło. Paige idzie do wróżki i dowiaduje się, że została ona zabita. Informuje o tym Phoebe. Elise każe Phoebe wystąpić w telewizji. Phoebe chce się wykręcić kłopotami w domu, ale Elise stawia na swoim. Lydia przychodzi do swojej siostrzenicy Evy, która jest lekarzem. Lydia ostrzega ją przed demonem, jednak Eva w to nie wierzy i myśli że są to tylko cygańskie zabobony. Siostry wybierają się na pogrzeb Theresy. Demon atakuje Lydie i siostry ją ratują. Lydia opowiada im, że kiedyś wraz ze swoją siostrą oślepiły demona, który zabijał cyganów. Teraz jego syn mści się za ojca, kradnąc cyganom oczy, aby jego ojciec odzyskał wzrok. Mówi im o swojej siostrzenicy Evie, która też jest w niebezpieczeństwie. Phoebe nie ma jednak czasu, bo musi iść do pracy. Piper jedzie do szpitala. Rozmawia z.

lilolif

Dobrym znajomym, więc cokolwiek wydarzy się w barze, wie o tym drugi koniec wyspy następnego ranka.
Goście restauracyjni są bardzo mili. Jak już ktoś przyjeżdża tak daleko, to nie jest burakiem, tak by można powiedzieć. Najwięcej jest Niemców (oczywiście nie licząc lokalnych) . Często słychać język francuski. Ostatnio zawitała grupa Japończyków i od razu ujawniła się odrębność kulturowa – bo jak lokalni jedzą każdy swoje danie, to tam wszyscy jedzą z jednego talerza i dzielą się wszystkim co mają.
***
Przeprowadziliśmy się do domu, w którym mieszkają: Caroline, Lydia i Josephine.

Caroline – Niemka, podróżniczka, najsympatyczniejsza Niemka jaką kiedykolwiek poznaliśmy. Jest niesamowicie pomocna, spokojna, przyjacielska, rozumna i sporo rozmyśla o życiu. Nie ma z nią konfliktów. Trzyma się z Lilianą, przez to też, że razem sprzątają pokoje pewnie. Ładna jak na Niemkę Lubimy tą samą muzykę, zwłaszcza Kings of Convinience i Feist.

Lydia – kiwi dziewczę. Typowa dwudziestoparolatka, która lubi wypić, jest głośna, przyjazna, lubi pożartować, strasznie szybko mówi i z akcentem, więc bardzo ciężko ją zrozumieć, ale często bardzo.

Kapelusz z krainy Beatlesów - Onet.pl Blog

To sprawdzić. Wstałem powoli, zasunąłem krzesło. Nie było nic do stracenia – ludzie poznają się często w takich okolicznościach.

I wtedy stało się coś, czego nie oczekiwałem. Jak tylko postawiłem pierwszy krok, kobieta zniknęła! Z wrażenia chwyciłem się za oparcie fotela ; serce waliło mi jak szalone.

Nie, to nie dzieje się naprawdę, to niemożliwe, żeby...

- Panie Green! - ktoś szturchnął mnie w ramię, przywracając na ziemię.

Tuż przy mnie stała Lydia, żona bankiera Williama Blaira. Patrzyła na mnie zdziwionym wzrokiem.

-Słucham, madame Blair? - spytałem drżącym głosem.

-Dobrze się pan czuje ? Ma pan tak wystraszoną minę, jakby zobaczył samego diabła - powiedziała, marszcząc brwi.

Istotnie tak było. Jeśli nie był to diabeł, to na pewno ktoś, kto niewiele ma wspólnego z tym światem.

-Widziała pani tamtą kobietę ? - spytałem. - Siedziała tam, w kącie... W tym momencie zacząłem opisywać jej.

forsuję otwarte drzwi. - Onet.pl Blog

 

Żadna niespodzianka.

 

Oczywiście, że nie Nigdy nie dali. Biorą łóżko, biorą stół, biorą szafki z lekami, biorą starą kobietę. Bez odmowy, myśl o sprzeciwie zamienia w drobne, czerwone kawałki i zapomnienie. Brak myśli o sprzeciwie też. Zakładnicy nie są zainteresowaniem, jedynie celem a Lydia nie jest pewna, kogo stanowi. Zasłony dzielnie utrzymywane przez brzydkie karnisze;.