O czym chcesz poczytać na blogach?

Lutowanie

mono(chro)tematycznie... - Onet.pl Blog

Człowiek haruje całymi dniami, a ty jeszcze zasranej kawy nie chcesz mu zrobic??

    <obraca sie i zaczyna lutowac podminowany>

    <z ramienia> IDZ RÓB KAWE!

M: ty jestes niepowazny! <rzuca torebke na łózko> wypraszam sobie..ja też chciałabym miec

    troche czasu dla siebie <tu nadmierna gestykulacja> a nie tylko dzieci, dom..wszystko na

    mojej głowie!!!

A: a robota?! naprawa sprzatów domowych, czyszczenie kibla, rozpalanie w centralnym, no i

    w między czasie lutowanie róznych głupot..to za to jest na mojej głowie..

    IDZ ZRÓB KAWE!!!

    po chwili....

M:<podchodzi do niego od tyłu i gładzi tors> Kochanie....zrobie ci ta kawe....bo..hmm..wiesz...

    widziałam w Galerii taka śliczna garsonkę...i czy...nie mam wybranych pieniędzy...

    to może dałbyś mi...? <całuje kark> świetna okazja..naprawde..obniżona z 1880 zł..

A: nie!

M: wiedziałam! jestes bez serca!

A: idz już zrobic kawę, przynies gazetę z programem i masz czas.

tojestten.blog

Zaczął się dobrze, listonosz który dzwoni a nie puka 2 razy przyniósł mi wkładkę do gramofonu (po prawie 3 tygodniach czekania), no to ja zajarany jak dziecko odkręcam headshell, wyciagam stara wkładke, sprawdziłem rozstaw otworów, na pewno bedzie pasowac, no to podpinamy te kabelki (piny czy cokolwiek), przy podpinaniu ostatniego urwała się końcówka. No to świetnie, szybka decyzja i lutowanko, co z moją delirą [-nie przeszkadza to panu - co ma mi przeszkadzac? -No trzęsące sie ręce -Jak narazie nie] wcale nie jest takie proste, i w międzyczasie zadzwonił Rych a telefon leżał na drugim biurku, to wstałem, a tu headshell leci na podłoge a w ręku zostaje mi tylko kabelek (!!awruk). No to lutowanie się przedłuzyło, ale w końcu się udało, podpiąłem i przykręciłem nową wkładkę, chce puścic jakąś płyte a tu siup nic nie słychać, tzn słychać ale bardzo bardzo cicho, sprawdzam czy wszystko jest podłączone no i że w tym życiu nie istnieje sprawiedliwość, to kolejny kabelek się urwał. To teraz kolejne lutowanko przed mną. no to się wyżaliłem, wracam do lutowania.

skomentuj (1)

po tygodniu 2008-07-10 13:53:54

Do poprzedniego wpisu mogę dodać że przyszła też 12 Blackstara i troche jest skatowana i skacze momentami, musze sprawdzić czy jest na to jakiś sposób, tajna.

miki-blue blog

Semestru był nieco bombowy, ekstrawagancki, przybojowy, zajebisty i wogóle, ale to drobny szczegół. Mułowaci nauczyciele na bok a teraz młodziez szaleje.
miki-blue 2003-01-24 19:44:12
skomentuj (2)


WILEKA GAFA
Chciałbym tutaj na forum mojego blograk i wszystkich blogarkowiczów przeprosić szanowną aaggaaff z karkowa zadupia, któras dwa dni temu obchodziła swoje imieniki. A więc teraz wszyscy razem STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM...Chciałem ci życzyć spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, wielu hucznych, szalonych, do białego rana zabaw i samych suklcesów szkole. Żadnych problenów z Michalina i tego, zębyci sie buśka częściej uśmiechała i lutował.
miki-blue 2003-01-24 22:27:15
skomentuj (5)
KRÓTKA POGADANKA DLA PAŃ
Drogie panie. Jesteście jeszcze "młode, rozkwitacie dopiero" na prawdę dobrze wam radze nie rozpoczynajcie swojego życia w pełni, albo chcociaż zabezpieczcie się PZU, bo może was czekać taka przyszłośc jak tą pania bądź tą panią . To wszystko co im sie stało to winna nie rozwagi, braku roztropności jeśli nie chcecie uczynić tego samego błędy zabezpieczcie się.(notka o zabezpieczeniach na blogu www.qowalek.blog.pl), natomiast jeśli juz ten błąd zrobiłyście zadzwońcie pod nmuer bezpłatnej infolinii 0698345234
miki-blue 2003-01-25 13:51:37
skomentuj (7)

Bobek Niedorobek

-         bobek bo ty jesteś jak ten pies  Pawłowa z odruchem bezwarunkowym.   Dzwonek i do domu- człowieku nie myślisz!!!

-         Ja myśle ale ja nie wie po co mi lutownica

-         No właśnie!! Myśl to nie boli.

-         Oj weś bo ci lutne to lutownicą. HEEE

-         Ale ona służy do lutowania mechaniki itp. a nie lutowania ludziom