O czym chcesz poczytać na blogach?

Lustrzanki cyfrowe

Zawodowo zajmuję się tresurą bazyliszków. - Onet.pl Blog

Już nie jestem zapracowana, to jestem potwornie zmęczona i rozleniwiona. I nie chce mi się zmieniać tego stanu rzeczy. Czasem może machnę ręką, żeby ruszyć jakąś potworną machinę, która coś niecoś za mnie zrobi. Jutro będę wypstrykiwać kolejny film na końskich grzywach. Niech każdy kto ma porządną cyfrówkę odmówi dziś wieczorem modlitwę z podziękowaniami za to. Wy nawet nie domyślacie się, ile to pieniędzy idzie na taką zabawę. A i tak efekty nie zawsze są zadowalające.

 
Się teraz znowu perforacja zerwie i nie będę mogła filmu zwinąć, to... się załamię. Tyle, że najpierw muszę go skończyć. Dzisiaj po odbiór stykówki i później znów do fotografa z dwoma zaległymi filmami i karteczką z rozpiską odbitek. Będę miała całe 36 zdjęć konisk z Czołowa! Jeny... Posiadacze lustrzanek cyfrowych czytają to teraz z małym szokiem, wylewem i garścią politowania.

Jeśli chodzi o moją jazdę, to jest lepiej w kwestii kłusa ćwiczebnego. Półsiad nieco przyklapł. Próbowałam w piątek znów zagalopować. Nie wyszło. Nie wiem, czy dlatego, że zabrakło mi śliny w gardle i.

sophisticationświat przyimków.

carlo rossi. kawa z mlekiem. duże szale. książki. Kundera. Jelinek. lustrzanka. cyfrowa rzeczywistość. krem do rąk. mleczna czekolada. laptop. facebook. earl grey. vcb. allen. kino. warhol. opera. delibes. lakme. teatr. csw. och teatr. janda. czysta krew. czerń. purpura. penelope cruz. moja zielonooka mrucząca amelia. spokój....


 
Gawron łagodności

No to się zaczęło :):):).

Wielka szkoda, ze transmisje są w Polsacie. Po pierwsze mamy Cyfrę+, więc teraz stoi w pokoju jakaś przedziwną konstrukcja z anteną pokojową na szczycie, a po drugie jakość komentarza i brak pasków z wynikami są męczące. Jak się na co dzień ogląda piłkę nożną w Cyfrze, to potem niewiele jest w stanie człowieka zadowolić.

21:25, trzcinniczek
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 02 czerwca 2008
Maki

Maki są piękne :). Po opadnięciu "łusek" są takie wymięte, a  potem prasuje je radość życia...

Moim marzeniem jest lustrzanka cyfrowa z obiektywem co najmniej 85mm... 

15:18, trzcinniczek
Link Komentarze (1) »
wtorek, 06 maja 2008

.:Let's Play!:.

Się w mini sesję fotograficzną, której efekty widać poniżej:Ci, którzy są w posiadaniu 'Minolty Dimage Z3' na pewno doskonale wiedzą, jak trudno jest nadać fotografii małej głębi ostrości, przy użyciu tego aparatu.

Moje marzenia o lustrzance cyfrowej wciąż pozostają w świetnym stanie... stanie marzeń znaczy się :( ;).

neverfree 2006-09-29 04:05:28
skomentuj (2)

atanazy.blog

Samochodów, mieszkań, sprzętów wszelakich, a niektórzy to może nawet z jedną książkę kupili. Teraz, kiedy stracili pracę (albo po prostu nadgodziny, czy część etatu) mają trochę więcej czasu na skorzystanie z nabytych dóbr - mogą przeczytać zakupione książki, wziąć te wyjebane lustrzanki cyfrowe i poszukać jakiegoś ciekawego pleneru (albo ciekawej modelki), wsiąść w ten lepszy samochód i zrobić sobie chociaż wycieczkę do sąsiedniego województwa (bo ciekawe miejsca w Polsce leżą pod nosem, tylko dupy się nie chce ruszyć), albo odkryć wszystkie tajemne funkcje nowego telewizora plazmowego.

Blog Queerorgii


komentarze [9]


sobota, 17 lutego 2007 01:39:15
Fotki z orgii część 2
Wreszcie udało mi się wyciągnąć aparat z odbytu Rogera
Niestety część zdjęć nie na się odtworzyć
Pracuję wciąż nad odzyskaniem dalszych danych(to była lustrzanka cyfrowa z taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakim teleobiektywem)
Na razie pokażę wam to co udało mi się odratować


Staly gosc naszych orgii , czyli nikt inny jak Sexi laska w swojej wlasnej sexi osobie:

Gra wstepna: