O czym chcesz poczytać na blogach?

Lupus

Dolina Marzeń ... - Onet.pl Blog

Już jesteś pełna.

-To dobrze-odpowiedziała.- ile jeszcze? Strasznie bolą mne nogi... Może odpocznijmy? Kiedy wróci Mimo, najemy się i dalej będziemy iść. Nie ma sensu iść z pustym brzuchem. Ja napewno już nigdzie nie dojdę.

-Hmmm... No dobrze. Odpoczniemy i za... Dajmy na to... Trzydzieści minut idziemy dalej, zgoda?

-Zgoda.

Litka położyła się na mokrej trawie. Lupus położył się obok niej. Nogi tak ją bolały, że nie czuła palców. Zamknęła oczy, i prawie natychmiast zasnęła.

                                                             *

-Litka?- usłyszała głos Lupusa.

Otworzyła oczy. Nadal.

And I miss you...

Moze powinniśmy przestać biec... powinniśmy stanąc...wyłaczyć kompter..odłączyć sie od tkz. cywilizacji, i rozejrzec się dookoła, spróbować zauważyć co ucieka nam gdy patrzymy w telewizor... żeby tylko zachód słońca który właśnie minął, nie był ostatnim, a my go nie wykozystaliśmy... może stracimy wzrok i nigdy wiecej nie ujżymy słońca...
2005-09-27 18:06:06 skomentuj (0)

Żyję, by kochać.
Kocham, by upadać.
Upadam, by wstać.
Wstaję, by żyć !


Rozdział 1 - Początek .
- Wiesz, Mara, Lupus byłby nawet fajny, gdyby tylko nie był taki chamski- zaczęła rozmowę Rea.
-No, masz rację. Ale on się wtobie zakochał, haha ! - odpowiedziała Mara.
-Przestań, doskonale wiesz, że Lupus mi się nie podoba. Owszem, jest nawet spoko, ale to zachowanie ...-
-Noo napewno :D- Mara nie dawała za wygraną - Kobieto, tobie z oczu widac że go kochasz !-
-Przestań już, dobrze? ON WCALE MI SIĘ NIE PODOBA, OWSZEM, LUBIĘ GO ALE NIE ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM ! ! ! - Wykrzyczała Rea. Gdy Lupus to usłyszał, zasmucił się. Wiedział, że ma u niej jakiekolwiek szanse, przecierz już.

Najwierniejszy Przyjaciel

Częściowo owłosionych (jak np. chiński grzywacz).
Komentarzy: 0 2011-03-16
Karol Linneusz opisał naukowo psa w 1758 pod nazwą Canis familiaris Linnaeus, 1758. W tej samej pracy Linneusz opisał wilka pod nazwą Canis lupus. Kiedy uzgodniono, że pies prawdopodobnie pochodzi od wilka, nazwa systematyczna (naukowa) psa została zmieniona zgodnie z zasadami nomenklatury zoologicznej na Canis lupus f. familiaris – czyli forma domowa wilka, w skrócie C. l. familiaris. Ze względu na powszechność stosowania pierwszej nazwy, jaką nadał psu Linneusz – Canis familiaris, w 2003 r. Międzynarodowa Komisja Nomenklatury Zoologicznej dopuściła stosowanie obydwu nazw jako poprawnych nazw naukowych. Zarówno Canis familiaris, jak i Canis lupus familiaris są poprawnymi nazwami systematycznymi psa domowego. W.

So seek the wolf in thyself

Mi sierść, tylko lekko zdarło skórę. Nawet nie zobaczyłam krwi. Szłam dalej, co dzień spotykając swoją ukochaną watahę. Znikał mój dystans, chłód, znikała moja niezależność. Nagle z samotnika zrobiłam się zwierzęciem stadnym. Nagle z niczego, z kawałka cienia, z odbicia tego, kim mogłam kiedyś być... stałam się częścią stada, częścią ich życia. Bardziej niż kiedykolwiek. Już nie wyobrażałam sobie, jak mogłam kazać Jezi warować pod swoim domem, szkołą, kinem... Musiałam przybiec, przyjść, dopełznąć, ale musiałam być z nimi. Aż do wyjazdu.
Najpierw pojechał Lupus, którego do dzisiaj nie miałam okazji zobaczyć. Pożegnałam się z nim tak jak dawno nie żegnałam się z nikim. Doceniłam znajomość sprzed ponad 10 lat. Doceniłam chodzenie do tej samej szkoły i spędzanie razem większości przerw. Doceniłam w końcu kogoś, kogo powinnam docenić dawno temu. Chociażby za reakcję na to, że palę. Ok. Od dzisiaj, specjalnie dla Ciebie, Sierściuch, nie będę palić. I promise.
Potem musiałam pożegnać się z Jezi i Bzyqiem. Jakoś poszło. Zabolało dopiero po kilku dniach, kiedy szłam sama w środku nocy przez pola Grunwaldu ze łzami w oczach. Po.

. - Witaj :) - bloog.pl

Brama raju? Któż to? Cóż to?

A to anioł z raju w bramie stanął.

Chodź tu zobacz życie, wejdź tu po to.

 

Tak powiedział, Bóg go prosił.

Ja nie wszedłem, uwierzyłem mu na słowo

Jeszcze długie życie, nie o tom prosił.

 

On mi rzecze: bracie koniec

Nie ma cię już na tym łez padole.

Wejdź  rozgość się i załóż biały wieniec.

  Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5545322,trackback

komentarze (0) | Skomentuj wpis:

,,Zabawa”

piątek, 26 lutego 2010 2:24

Lupus

,,Zabawa"

 

Hej tam.