O czym chcesz poczytać na blogach?

Luna lovegood

Tak naprawdę wszystko, czego pragniemy, to po prostu jeszcze więcej niż mamy... - Onet.pl Blog

Gaz wypełnił całe pomieszczenie, jednak niespodziewanie szybko sięrozwiał. Ostatnie, co pamiętam, to szeroki uśmiech na twarzy mamy, która jakby w zwolnionym tępie opadła na podłogę i krzyk taty, którego huk wyrwał z pokoju:
 - Luna! Julia?! Gdzie jesteście?! Och, Julio! Nieeee!!!!!
   Po chwili dotarło do mnie, że coś się właśnie skończyło, ale coś się też zaczęło. Tata potrząsnął lekko martwym ciałem mojej matki, a zaraz potem otrząsnął się z szoku i mocno mnie przytulił.
 - Luno... mama... odeszła - powiedział przez łzy. - Odeszła na zawsze.
  


Zapiski Luny Lovegood:

Gaz wypełnił całe pomieszczenie, jednak niespodziewanie szybko sięrozwiał. Ostatnie, co pamiętam, to szeroki uśmiech na twarzy mamy, która jakby w zwolnionym tępie opadła na podłogę i krzyk taty, którego huk wyrwał z pokoju:
 - Luna! Julia?! Gdzie jesteście?! Och, Julio! Nieeee!!!!!
   Po chwili dotarło do mnie, że coś się właśnie skończyło, ale coś się też zaczęło. Tata potrząsnął lekko martwym ciałem mojej matki, a zaraz potem otrząsnął się z.

Luna Lovegood - Welcome - bloog.pl

W książkach na stronie 20.

Mnie i Ginny bardzo dobrze szło po lekcji Snape sprawdzał wywary całej klasie oczywiście jak zwykle Ślizgoni dostali po 20 punktów na końcu Snape potrzedł do Ginny, mnie i innych Gryfonów.

-I znowu klapa Lovegood ty Wesley tak samo no cóż może następnym razem wyjdzie wam choć trochę lepiej.

Gdy Snape odszedł Ginny i Luna znów zaczęły rozmawiać

-I co mu się nie podobało w moim wywarze? Przeciesz nie był gorszy od wywaru tego Ślizgona co tu siedział .

-Tak ale u Snapeya Gryfoni nie mogą liczyć na nic lepszego jak powyżej oczekiwań i na to nieźle.

Bo prawdziwe uczucia nie potrzebują magii, aby rozkwitnąć....

Sytuację – poinformował Harry.
Panna Granger tylko spojrzała na swojego chłopaka z wyrazem uznania i delikatnie ścisnęła go za rękę.
Nie zdążyli wymienić między sobą więcej uwag, gdyż w ich stronę już kierowała się Luna Lovegood w swojej dziwacznej sukience uszytej z przeróżnych materiałów. Harry zdusił w sobie chichot, widząc jak Krukonka człapie po trawie. Wszyscy wstrzymali oddech, by jak najdokładniej usłyszeć przebieg akcji.
Blondynka niespodziewanie.

Inny Punkt Widzenia - Onet.pl Blog

Rozdział nowiutki, pisany tu, nad Bugiem. Dziś dni Sławatycz. Dedykuję Guśce, Jennifer M., FLEUR, co nie żyje, no oczywiście Severusowi, z którym pisałam całe trzy dni, i wgl temu kto wymyślił lody śmietankowe. Pan Hyz? Interpunkcja, małe diabelstwo.

Pozdrawiam was, kochani, czekajcie na nowego ffn. Już piszę! Luna/George, czy to nie brzmi smacznie? xd

       

     - Nie, z Harry’ego, guptaczku!

     Ach, och, to Lovegood od pasty rybnej!

Pogrążona w półśnie; ni to w wyobrażeniach, ni to na jawie, jak zawsze... - Onet.pl Blog

- W co się dzisiaj ubierzemy, Luno? - uśmiechnęłam się smutno do lustra, a druga Luna odpowiedziała mi tym samym. Poczłapałam w stronę kufra i wyciągnęłam z niego ładną bluzkę o barwie słońca. Żółty jest moim ulubionym kolorem i zawsze poprawia mi samopoczucie. Nawet, jeśli ukryty jest pod czarną szatą czarodzieja.

- Doskonały wybór, panno Lovegood – pochwaliłam, lecz w tym samym momencie do sypialni weszła jedna z moich współlokatorek - Edie Flynn.

Evanna Lynch ..... Luna Lovegood - bloog.pl

932 680 bloogów | losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Evanna Lynch ..... Luna Lovegood

  

O moim bloogu

Evanna Meghan Naomi Lynch (ur. 16 sierpnia 1991 w Termonfeckin) - irlandzka aktorka, znana z roli Luny Lovegood w ekranizacji powieści J. K. Rowling "Harry Potter i Zakon Feniksa". -Pochodzi z T...

więcej...

Evanna Meghan Naomi Lynch (ur. 16 sierpnia 1991 w Termonfeckin) - irlandzka aktorka, znana z roli Luny Lovegood w.

Miłośc Hogwarczyków :) - Onet.pl Blog

Krwi jak ty.

-Zostaw moją siostrę w spokoju! - powiedział Ron celując różdżką w w jego twarz. Był wściekły. Walnął by w niego jakimś zaklęciem gdyby nie Luna. 

-Ron, chyba nie chcesz kłopotów. Uspokuj się. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego. Herry złapał przyjaciela za ramię i odciągnął od.

Do pociągu. Znależli sobie wolny przedział. Co było dość trudne biorąc pod uwagę, że wsiedli do pociągu jako jedni z ostatnich. Ustawili bagaże i usadowili się wygodnie. Po kilku minutach drzwi przedziału otworzyły się i stanęła w nich Luna Lovegood i Cho Chang - dawna miłość Harrego.

-Hej jak się macie? Możemy się dosiąść? Wszystkie przedziały są pełne. Jedyny w miarę pusty jest z Malfoy'em i jego świtą.