O czym chcesz poczytać na blogach?

Lumen

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. - Story from Hogwart - Onet.pl Blog

Hogwarckie archiwum
2010
 September
 August
2009
 March
 January
2008
 December
 October
 September
 August
 July
 April
2007
 December
 November
 October
 September
 August
 July
 May
 April
 March
 February
 January
2006
 December
 November
Lumenowskie
  • Motek
  • Deviantart: lumen-a
  • FanFiction.net: Motek

Wszystko o planecie Oriens. Zasady. - Onet.pl Blog

Lat istnienia planety, jednak deszcz jest tam częstym zjawiskiem.


Czas na Oriensie- sposób odmierzania czasu na Oriensie jest w miarę porównywalny do sposobu, w jaki odliczamy czas na Ziemi. Oprócz tego, że pierwsza planeta ma dłuższą historię z czasów prehistorycznych, różnica między datą wynosi jedynie dziesięć lat. Tak więc od daty na Ziemi należy odjąć równo dziesięć lat. Na przykład: kiedy na Ziemi jest 23.04.2008, to na Oriensie jest 23.04.1998.Nazwy własne na Oriensie- istoty zamieszkujące Oriens to lumenowie. Dzieli się ich na rodzaj męski i żeński, rozwijają się w tempie podobnym do człowieka. Żyją jednak około pięćdziesięciu- sześćdziesięciu lat dłużej, trudniej jest ich zabić i mają ponadludzkie zdolności. Criticor zaś to straż, która pełniła służbę od godziny ósmej wieczorem i wyłapywała wszystkich młodych obywateli.Zasady panujące na Oriensie, hierarchia wartości- na pierwszym miejscu było dobro ogółu, później zaś rodzina i miłość. Małżeństwa i dzieci, które z nich wynikały, często nie były przejawem miłości- każdy.

Gone with the wind

Nie nie chce byc w zwiazku takim, nie chce zeby wykrzykiwal do mnie bzdury jakie mu przyjda na jezyk, nie chce zeby myslal ze wszystko mu wolno a potem i tak sie pogodzimy ... mam tego kurwa po dziurki w nosie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!!! zostalam sama i bez niczego bo kazdy czas jaki ostatnio mialam oddalam Tobie i zostalam z niczym! a rodzice .... dzieki nim wlasnie nie chce mi sie zyc! wiec jesli ktos mi powie ze mam super to pierwsze co poznam go z nimi. tak nie chce mi sie zyc i prosze Boga abym jutro nie otworzyla juz oczu ....
mam nadzieje ze dobrze zajmiesz sie lumena! mam nadzieje ze kashmir tez wyzdrowieje i bedzie szczesliwy.


skomentuj (1)


2010-09-12 20:56:11wyksztusilam to z siebie, przykro mi ze do sz ale musialam .... Oli juz nie ma... nie dochodzi do mnie ze nie zobacze juz jej auta na stajni rejestracji SK i naklejki konia kurwa mac jeszcze wszystko przed nia bylo! czemu ona a nie ja?! a przezylam to co chcialam a ona"? a tak naprawde po co studia, po co egzaminy, po co praca? jak w kazdej chwili moze nas zabraknac i wtedy to wszystko po nic! wiem nie ma co sie spieszyc.

.:.:Gdzie Prawda i Fałsz, Dobro i Zło, Radość i Smutek, Przyjaciel i Wróg, tam kryje się Fanatazja:.:. - Onet.pl Blog

Lekko zmroczona złapałam za klamkę i... weszłam w drzwi po raz drugi. Mój brat, oczywiście, leżał na podłodze i śmiał się z całego serca. Zdenerwowana kopnęłam drzwi z całej siły. Zadowolona z siebie przechodziłam przez próg, gdy drzwi odbiły się od ściany. Uderzyły mnie tam, gdzie plecy tracę swoją szlachetną nazwę.
 5. Ostatnio miałam w szkole konkurs recytatorski. Hasłem przewodnim była twórczość Jana Pawła II. Mieliśmy się ubrać elegancko. Niestety, cechuję się słabą pamięcią. Moja przyjaciółka przypomniała i w tym w dniu mojego wielkiego występu. Zdenerwowana pośpiesznie skompletowałam swoją garderobę. Podczas występu zauważyłam, że wszyscy wpatrują się w mój ubiór ze śmiechem. Popatrzyłam na siebie. Do eleganckiego, czarnego garniturku włożyłam zielone buty. Spąsowiałam, kiedy sobie to uświadomiłam i zapomniałam dalszej części wiersza. Zrozpaczona popatrzyłam po widowni i dodałam inne zakończenie. Chyba się nie zorientowali. Wyniki za kilka dni.

 Do następnego wyznania wyznaczam:
1. Sitę z 3huncwotki.blog.onet.pl
2. Adriannę z życie-nastoletniej-duszy.blog.onet.pl
3. Millu z ksiezniczka-imperium.blog.onet.pl
4. Lumenę z lumena.blog.onet.pl
5. Mikę z fanny-lily-life.blog.onet.pl

3 Świebodzicka Drużyna Harcerek - Onet.pl Blog

12 Zakręcone ośmiorniczki 3 WWDH "Kosodrzewina" Adrianna Hombek 6171 13 Lupi citi 17 TDH "Wataha" Magdalena Nowakowska 6144 14 Giermkowie 49 WDH "Leśni- Dąbrowa" Jagoda Dobrucka 5737 15 Łuna 10 SDH "Lumen" Natalia Rodak