O czym chcesz poczytać na blogach?

Lukas podolski

Wszystko jasne- PN- Bohaterowie - Onet.pl Blog

Która grała głównie w teatrach. Mieszkanka Berlina- potem Monachium. Miała młodsze rodzeństwo, które bardzo kochała. W jej życiu wydarzyło się wiele złego. Mama Eweliny, po 16 latach żona Lukasa.
Lukas Podolski.
Bastian Schweinsteiger.
Urodzony 01 sierpnia 1984 roku. Z przyczyn osobistych zakończył wspaniałą karierę piłkarza. Jego fani, byli bardzo zdziwieni tym faktem. Uczuciem obdarowywuje pewną dziewczynę. Kiedyś był najlepszym przyjacielem Lukasa.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

I jeden zremisowali. "Z naszej" grupy wyszli Chorwaci i Niemcy.
Tabela Grupy B:
1. CHORWACJA

2. NIEMCY  

3. AUSTRIA

4. POLSKA

Wyniki:
8. czerwca - Austria - Chorwacja 0:1
8. czerwca - Polska - Niemcy 0:2 (0:1)
Gole: Lukas Podolski (20, 72).
Żółte kartki: Euzebiusz Smolarek, Mariusz Lewandowski. (Polska), Bastian Schweinsteiger (Niemcy).
Sędzia: Tom Henning Ovrebo (Norwegia). Widzów 32 000.
Niemcy: Jens Lehmann - Philipp Lahm, Per Mertesacker, Christoph Metzelder, Marcell.

....::::My blog::::...Bez głosów Maciej Żurawski i  Lukas Podolski

Komenatrzy ; )): 6

Twoje oczy są moim narkotykiem - - Onet.pl Blog

Możesz sobie teraz myśleć co chcesz – wyszłam z pokoju i szybkim tempem udałam się w stronę drzwi wyjściowych. Cholera, wszystko mi zepsuli. Byłam wkurwiona, głodna, obolała i słaba. Chciałam do domu. Tęskniłam za kimś. Przemknął mi przez głowę Lukas. Nie, nie mogę o nim myśleć. Muszę zapomnieć.

- Ana – David złapał mnie za rękę i obrócił w swoją stronę – Przepraszam, nie chciałam by tak wyszło – spojrzał mi w oczy. Widziałam w jego oczach żal.

Miejscu. Ale czy znasz Ojca dziecka ? – spojrzał na mnie

- Tak znam. Ty też go znasz. Jest świetnym piłkarzem – zaśmiałam się. Popatrzył dziwnie na mnie, jak by nie wiedział kompletnie o co mi chodzi. – Nazywa się Lukas Podolski – Jego mina była warta milionów. Patrzył na mnie takim wzrokiem, że aż trudno mi to opisać. Uśmiechnęłam się słodko. – Oddychaj – zaśmiałam się. – Pokażesz mi gdzie mogę spać? – nie reagował zupełnie.

Pijany sen chorego idioty

Prawie w pełni zasłużona. Prawie, bo zasługiwaliśmy na honorowe trafienie.

Obie bramki dla naszych zachodnich sąsiadów strzelił urodzony w Gliwicach (Kasiu...) Łukasz, czy jak kto woli - Lukas Podolski. Co ciekawe, dwukrotnie asystował mu pochodzący z Opola Mirosław (Miroslav) Klose. Można więc powiedzieć, że Polaków pogrążyli... Polacy.Poldi swojej radości nie manifestował, choć na.