Luis enrique

Blog kapo7

Z późniejszym mistrzem w 1995 roku na Santiago Bernabeu w Madrycie aż 0:5),z zespołem żegna się Johann Cruyff. W sezonie 1996/97 Barcelonę prowadzi Sir Bobby Robson, a do zespołu dołączają m.in. Ronaldo i niechciany w Realu Madryt Luis Enrique, a także: Vitor Baia, Fernando Couto, Laurent Blanc czy Juan Antonio Pizzi. Ronaldo i Luis Enrique spisują się świetnie, pierwszy zdobywa tytuł króla strzelców, a pochodzący z Asturii Luis Enrique znalazł na Camp Nou.

37. SANTAMARÍA
Historia.AC Milan który pokonuje ją 4:0 w finale Ligi Mistrzów.
W 1995 na Camp Nou przybywa niesamowity Brazylijczyk, Romario.
Pomimo jego nadzwyczajnej gry Barca nie wygrywa praktycznie nic, odradza
się dopiero pod wodżą Luis van Gaal który sprowadza Rivaldo, zawodnika
który stał się legendą FC Barcelony. Czerwono-niebiescy przez dwa lata
zdobywają mistrzostwo Hiszpanii.

Rok 1999 to oczywiście 100 lecie klubu i tu zakącze.

FC Barcelona

Gra w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii (Primera Division).

Trener zespołu: Josep Guardiola

W wyborach na prezydenta FC Barcelona popierał Luisa Bassata i w wypadku zwycięstwa tego kandydata miał zostać dyrektorem sportowym. W lipcu 2006 ukończył kurs trenerski, a od czerwca 2007 do czerwca 2008 był szkoleniowcem FC Barcelona B. 5 maja 2008 katalońskie media podały, że po.Zaprezentowany jako trener pierwszej drużyny. Jego asystentem został Tito Vilanova, z którym współpracował również w drużynie Barcelony B. Jego rolę na stanowisku trenera drużyny rezerw przejął inny znany były gracz Barcelony Luis Enrique. 6 maja 2009 roku wywalczył z FC Barceloną awans do finału Ligi Mistrzów. A 27 maja 2009 roku wygrał Ligę Mistrzów z FC Barceloną. Jako trener zdobył również w sezonie 2008/2009 mistrzostwo Hiszpanii oraz Puchar Króla. 28 maja.

INFO SPORT - Najważniejsze Informacje Sportowe z Kraju i ze Świata

W meczu z Kolumbią z czarnymi opaskami na rękawach.

Pierwsze minuty upłynęły pod znakiem ataków gości, m.in. w 4. minucie Jose Moreno uderzył nad poprzeczką, a 4 minuty później Boruc wyłapał dośrodkowanie Luisa Yanesa.

W 10. minucie Polacy odpowiedzieli strzałem Radosława Sobolewskiego zza pola karnego, ale Luis Enrique Martinez, choć na raty, wybronił. Przy tej okazji przeszkodzili sobie również Euzebiusz Smolarek i Maciej Żurawski.

W 17. minucie Smolarek wywalczył rzut rożny i po dośrodkowaniu Jacka Krzynówka strzelał.

k-i-c-k blog

Niczym nadzwyczajmym....
no i wlanie 2 bramka. Najdziwniejsza jaka widzialam. Bramkarz Kolumbi bierze pilke w dlonie,wszysko w najlepszym porzadku, potem kopie ja z woleja i co robi pilka....wpada do przeciwnej bramki! Szok i wielka radosc Luisa Enrique Martineza, ktory chyba sam nie wierzy ze strzelil gola!

Mimo wszystko zal mi sie zrobilo polskiego bramkarza, tym bardziej ze kibice nie zostawili po tych akcjach suchej nitki na Naszych...