O czym chcesz poczytać na blogach?

Lufthansa

Blog PrinceSimon

Na wakacyjne wyjazdy. Władze rzeszowskiego portu, we współpracy z biurami podróży, wychodząc na przeciw oczekiwaniom pasażerów, z roku na rok zwiększają liczbę lotów z Rzeszowa. Przyszły rok powinien być jeszcze bardziej owocny.

Źródło: LotyzPolski.pl

Komentarzy: 0 Wiosną startuje połączenie Rzeszów - Frankfurt środa, 15 kwiecień 2009, 13:57 27 kwietnia 2009 roku Lufthansa rozpoczyna loty na trasie Rzeszów - Frankfurt. Niemiecki przewoźnik będzie używał do tego samolotów Bombardier Canadair Regional Jet CRJ-700. To maszyny, które mogą zabrać na pokład do 70-ciu pasażerów. Z jaką częstotliwością będzie realizowane połączenie do Frankfurtu? 5 razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku. Szczegółowy rozkład lotów trasy Rzeszów - Frankfurt podano w serwisie LotyzPolski.pl. Czas lotu to ok. 1h i 50 min.

Otwarcie połączenia do niemieckiego Frankfurtu jest doskonałą wiadomością dla mieszkańców Podkarpacia, nie tylko z uwagi na rozszerzenie siatki połączeń z rzeszowskiego portu.

gut.blog

 

To był dobry dzień dla Jana Marii Rokity. Nie zapomni go nigdy. Polski Sąd, w imieniu narodu Polskiego wydał wyrok w sprawie odszkodowania za internowanie Go w stanie wojennym..
25 tysięcy złotych
. Tyle i tylko tyle. Wypłacić. Wyroki niezawisłego sądu należy bezzwłocznie wykonywać. Na ten wyrok czekał JMR, polskie społeczeństwo i Lufthansa i niemiecki wymiar sprawiedliwości.
No tak po prawdzie to Lufthansa nawet kibicowała jemu, a na pewno niemieckie sądy. Niemcy ze względu na światowy gospodarczy kryzys mają pewne kłopoty z bilansem swego kraju. Więc 3 tysiące euro, które piechotą nie chodzi, zasiliło by przynajmniej trochę budżecik ich sadownictwa. Stewardessa już dawno zapomniała kto położył kapelusz w klasie biznes. Policjanci lotniskowi też już nie mają „żyły” na cherlawego awanturniczka z Polski. Hamowanie - przez niego - nosem po pokładowej wykładzinie jakby trochę ją oczyściło więc niech mu będzie - 3 tauseny i chwatit.

Mleczne Relacje


Ameryka Południowa (i Meksyk) z Lufthansą od 1599 PLN

7 Lipiec 2010 at 3:41 pm Dodaj komentarz

W swojej najnowszej promocji Lufthansa proponuje loty z Warszawy do Caracas, Bogoty, Mexico City lub Sao Paulo w cenie już od 1599 PLN w dwie strony (dokładna cena to 1570.42 PLN). Bilety można rezerwować do 13 lipca. Wyloty odbywają się z Warszawy, w promocji znajdziemy połączenia w terminie od 14.02.2011-10.04.2011 z powrotem między 20.02.2011, a 10.07.2011. Na miejscu musimy spędzić minimum 6 dni, a maksimum 3 miesiące. Jest bardzo dobra cena, większość lotów w tym kierunku(bez promocji) jest mniej więcej 60-100% droższa! Jak to bywa w wypadku takich promocji – bilety można zakupić tylko na stronie przewoźnika: KLIK

Entry filed under: lufthansa, promocja. Tags: lufthansa, promocja.

Wędrówka na Wschód

Mam doła.

skomentuj (3)
2006-02-07 11:06:18
AeroflotWiele osób mnie pytało ze złośliwym uśmieszkiem jak się leciało z Aeroflotem. Ja sama przed lotem miałam mieszane uczucia, zwłaszcza kiedy Marina dowiedziawszy się, że z nimi lecę, wybuchnęła śmiechem. Potem wśród znajomych zaczęły krążyć dowcipy o tym co zrobię, gdy rozbiję się na Syberii. Zaowocowało to w prezentach na drogę: ciepłym szaliku i stulpenach*. Tak więc w niepewności wsiadłam w Pekinie na pokład Boeinga 767 w barwach granat-pomarańcz. Podsumowując:

In plus:
- opaski na oczy do spania (w lufthansie nie dawali)
- przystojni i mili stewardzi (w odróżnieniu od szkapiastych Niemek z uśmiechem przyklejonym do twarzy)
- jedzenie
- fotele wygodniejsze
- kolorystyka milsza... kto w ogóle wymyślił lufthansie żółty i szary?!
- piloci... lądowali jak w maśle:)

In minus:
- widoczny w wyposażeniu ząb czasu
- niezrozumiały angielski wymawiany z rasyjska
- brudne okienka
- powtarzany dwukrotnie komunikat: poduszki i kocyki są własnością firmy Aeroflot, prosimy się upewnić, czy nie zabierają ich państwo ze sobą.
Niby śmieszne, ale jakie to było upokarzające jak stewardessa kazała jednej Chince oddać plastikowe.

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

Się już 8 i 9 lipca 2011 na europejskich lotniskach przebrani za pracowników węgierskiego MALEV, niemieckiej Lufthansy oraz Swiss Airline.

    • 8-go lipca rzekomi pracownicy MALEV odmówili pozwolenia na wylot 30 pasażerom misji “Welcome to Palestine” z francuskiego lotniska. Węgierska firma potwierdza swoje podporządkowanie służbom izraelskim. Francuska policja odmówiła przyjęcia skarg na firmę MALEV i potwierdziła, że otrzymała rozkazy zabraniające przyjmowania takowych.
    • W Genewie nie pozwolono na wylot do Izraela 50 aktywistom.
    • W Brukseli 3 obywateli Francji nie odleciało szwajcarskim lotem.
    • Około 100 pasażerów nie mogło odlecieć lotem Lufthansy z paryskiego lotniska de Gaulle’a

Na filmiku wypowiadają się zwykli ludzie. Niektórzy z nich zostali zaproszeni przez palestyńskich pacyfistów. Oczywiście są zdziwieni tym, że odmawia im się wylotu  pomimo tego, że mają ważne dokumenty, opłacony bilet itd. Uważają, że jest to jawne ograniczenie wolności przemieszczania się.

Konfitura z morszczuka

Od życia...

 

Źródło

 

Tagi: oda do śmierci poezja wiersz
19:36, case_of_nothing , Kontemplacje
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 marca 2010
Pierwsza komunia święta.

 

Żródło: http://aniassss.files.wordpress.com/2007/02/dzieci_papierosy.jpg

Tagi: aniassss komunia komunia święta papierosy
12:09, case_of_nothing , Społecznie
Link Dodaj komentarz »
Niemcy mnie biją

Temat dawno nieaktualny, ale mnie bawi do dziś.

Tagi: godło niemiec jan maria rokita Lufthansa Niemcy
12:05, case_of_nothing