O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ludzie chudego

.:Ania Cieślak:. - Onet.pl Blog

Marzeń i przede wszystkim wielu życiowych sukcesów-osobistych oraz zawodowych;ogromnej rzeczy życzliwych fanów;codziennego uśmiechu,którym podnosisz na duchu wielu ludzi i...i...wszystkiego najlepszego po prostu!!!

Zachęcam wszystkich was do składania Ani życzeń w komentarzach do tej notki!!!! Pozdrawiam.
Moje ostatnie posty
"Ludzie Chudego" (Anusia; 11.09.2010)
Czas honoru (Anusia; 05.07.2009)
Generał "Nil" (Anusia;.

Vige

Nie wyszli do dziś. Nie czujesz, kiedy staje sie to sposobem na życie. Teraz jeden mieszka w Warszawie w sumie nie znałam go jako normalnego chłopaka. Miał na imię Karol. Brał tak dużo, że piątka mu niestarczała w porównaniu ja brałam na dzień 1/3 worka. Chudł w oczach, ale to nie były najgorsze skutki brania. Największą porażką było to, że jego mózgzaczął cofać się, stał się tzw. roślinką, kimś nieludzkim coś w rodzaju szympansika. Kiedy ktoś mówił do niego cześć on po 5 minutach.Po 4 miesięcznej kuracji odchudzającej, którą sobie sama zaplanowałam..
Teraz mam "przyjaciół" spotykamy się na wysepce (taka miejscówka) niedaleko mojego domu. Dalej kocham jak jestem w centrum zainteresowania, kiedy ludzie cieszą się dzięki mnie. Często przynoszę prezenty w postaci pieniędzy czy towaru z baru od rodziców, aby było, co robić i żeby każdy mnie doceniał, lubił więcej. Nawet mam pierwszego faceta moja wymarzona "sympatia" MÓJ.

"Cieszmy się bo to wszystko tak szybko przemija" - Onet.pl Blog

Jesteśmy np.brzydcy chodź wcale tak nie jest.Oczywiście kłamstwem byłoby,że leciutko to nie zaboli.Bo troszeczke zaboli.Ale ja znalazłam sposób na to. Olać , śmiać się z tego. Bo przecież trzeba kochać się takim jakim jest.Wygląd, ciało.Są ludzie chudzi,zgrabni ale są troszku puszyści ludzie, nie urażając nikogo i badania dowodzą,że właśnie osoby troszkę grubsze a nawet bardzo grube mają bardzo niską samoocenę.Najważniejsze to to żeby dostrzec w sobie piękno.Piękno które jest w każdym z nas.Tylko.

Dlaczego pomagamy ?

 Pomagamy z różnych ważnych względów,być może sami potrzebowaliśmy pomocy,sami cierpieliśmy.Może ktoś bliski potrzebował pomocy.Najczęściej ludzie,którzy potrzebują pomocy proszą o pieniądze (na leki,jedzenie).Ja jak ide do kościoła klęczy tam taki jeden mężczyzna, ma książeczke zdrowia oraz malutki plastikowy pojemniczek. Klęczy tam na każdej mszy niedzielnej . 11:00 , 12:30 , 16:00,18:00,20:30 ..

Ta sama...?? pozory mylą... - bloog.pl

axx21 dziękuje Ci. jesteś wspaniała i duzo mi pomagasz. Zawsze kiedy czytam Twój komentarz...płacze... Postaram się skorzystać z Twoich rad, ale nie wiem na ile uda mi się to zrobić, bo jak narazie czuje się jak bezkształtna masa.... są ludzie chudzi, szczupli i mniej szczupli, a ja jestem niczym... czuje się tak strasznie bezosobowo, beznadziejnie i grubo...

Zaraz ide do dentysty... bolą mnie wszystkie zęby... podobno dentysta może rozpoznać bulimie po szkliwie... boję się tego....

Ludzie chudego sezon 2

aujourd-hui.blog17:45 - No! Niech tu podleci jakiś komar to od razu zdechnie gdy poczuje ten smród (ofa). Mam nadzieję, że nie zatrułam ekosystemu! ?!

17:47 - Kur..! Znowu ktoś idzie. Ludzie dajcie żyć!!! Nie widzicie, że człowiek potrzebuje trochę spokoju?! Prywatności i chwili refleksji?... nad własnym życiem!

17:49 - Hmm.., a może oni też chcieli sobie.

Chipsy i popijając piwem stwierdziła, że jest gruba i napisała sobie na brzuszku (chudym) "TŁUŚZĆ"... znaczy "TŁUSZĆ", po chwili zmieniając na "TŁUSZCZ" HiHiHi...

Hasło sezonu:
NIE PIJ FRUGO!...
PIJ PIWO!...

skomentuj (0)

Krzyże 5.08.2003.-cd... 2005-04-14 16:57:35

23:55 - Po powrocie z nocnego "spaceru". Oczywiście retrospekcja/podsumowanie dnia:

1. Trzeba było odprowadzić (niemal) Darka do domu gdyż.

Życie w Hogwarcie za czasów Huncwotów i Lily E. - Onet.pl Blog

Była tak szybka że aż przerażająca.

Zbliżał się pierwszy w tym sezonie mecz Quidditcha, zatem szkoła podzieliła się na dwie grupy. Puchoni i Krukoni gorliwie kibicowali Gryfonom, zaś Ślizgoni zgrzytali zębami gdy widzieli szkarłatne krawaty. Jego życia stawał się fakt iż zbliża się pełnia. Jim już dawno zapomniał jak wygląda z porożem. Nie mógł przemienić się w swoim rodzinnym Londonderr. W dość dużym mieście ludzie nie przywykli do widoku wielkiego jelenia na środku ulicy lub w parku. Teraz żałował że nie może być czarnym psem jak Łapa. Ale gdy się nad tym dłużej zastanowił... Peter w cale.Nad nim przewagę...

Drużyna cięta ja Jamesa wyszła z Wielkiej Sali żegnana wiwatami.


O 11 przed południem wszystkie domy kierowały się na błonia w stronę stadionu. Od 20 minut drużyna gryfonów siedziała w szatni nie dając oznak życia.
Zdenerwowany ale skupiony Jim krążył po pomieszczeniu obserwowany. Wszyscy po prostu obserwowali jak ich kapitan.Pierwszy nawet spodobał się na początku Rudej ale gdy zobaczyła tęskne spojrzenie dziewczyny siedzącej obok odgoniła od siebie tą myśl. Zapatrzyła się na chłopca w okularach. Był chudy na twarzy i miał stanowczo za duże okrągłe szkła.
W najmniej odpowiedniej chwili chłopak popatrzył także na nią. Miał ciemne oczy których koloru nie dało się określić w.

edowo.blog

Uwzględnieniem ciosów w czaszkę zadawanych narzędziami tępokrawędziastymi.

jednocześnie państwo zawiadamia, że w trosce o [wyraz nieczytelny], począwszy od najbliższego sezonu będziecie mieć prawo do nabycia wyłącznie jednej, określonej z góry pary butów zimowych. dbając o zapewnienie wam rozrywki i niezbędnej dozy ruchu na świeżym powietrzu państwo.Równania urwali ci łeb - czy może życzeniem twoim jest, ażeby raczej urżnęli nogi. nad odpowiedzią na które to pytanie warto, mój czytelniku, pomyśleć już dziś.
04 kwietnia 2007, 22:02:18'

tekst pochodzi ze strony Pana Czerskiego. strona -> http://czerski.art.pl/
niejaki Pan Czerski nadal kiedys kiedys tam nagrode Tassowi za blogaska jego.
Uczucie gdy trzeba zaufac lince o grubosci palucha.
gdy dynda sie pare metrow nad trawami, szklami i innymi kamieniami.. ale . ale bardzo przyjemne ;]
..
chcialem podziekowac
chudemu oraz romanowi [piwo] dla was dziweczyny ;]
oraz oczywiscie kazdemu kto kciuka trzymal za 4litery edowe ;]
dziekuje dziekuje DZIEKUJE!
..
fotki moze dzis.. a jesli nie.

ps.
ciekawostka
MALO ale CIEKAWE ;]

skomentuj (3)

zainteresowania 2007-04-23 22:38:35

.. i ludzie..

czym uwarunkowane jest to ze czesc ludzi interesuje sie tym a inna tamtym i ze takich od tamtego jest wiecej jak tych od tego?
to gdzies w baniaku siedzi czy jak?

Cholera x] - Onet.pl Blog

Dobrego filmu?
Słyszałem to wyrażenie po raz kolejny dzisiejszego dnia.
Ludzie z wielkiego miasta nie mają pojęcia, czego chcą, bo mają zbyt wiele. Pewnie nawet nie posiadał ulubionego gatunku.
Jednak, gdy spytałem go o to, mruknął "kryminały".
Filmu akcji, oparłem się łokciami o czarny blat, zlewający się w moim T-shirtem i westchnąłem.
Może coś z moimi włosami jest nie tak? Albo to waga?
Tak, zdecydowanie jestem zbyt chudy. Nadymając usta, sięgnąłem do kieszeni po papierosa.
Hmm, ostatnio podrożały. Przydałoby się przestać palic, to bo doszczętnie zniszczy mi portfel i firanki w kuchni.

Zoan. "Zabawne imię" - pomyślałem, podłączając ładowarkę do gniazdka.
Miałem wrażenie, że często będzie tu zachodził.
Już niemalże skończyła się jesień, a wraz z nią sezon na krótkie spódniczki.
. (20:38)
6 .

22 January 2009
Stukałem ołówkiem o czystą, białą kartkę.