O czym chcesz poczytać na blogach?

Ludwig van beethoven

Żyć to przekształcać siebie w dzieło sztuki - BEZ RAM w ramach sztuki - Onet.pl Blog

Szukałam  obrazu, który oddałby to czego doświadczyłam słuchając Symfonii N° 9 Ludwiga van Beethovena (cz.1, cz.2). Głowa, jak kalejdoskop, wpadała na  różne kombinacje, ale wszystkie były zbyt.

mojepokreconewlosy.blog

Trawy koją, gdzieś gdzie płatki maków ocierają łzy, delikatne chabry rodzą uśmiech, a ludzie aptekarską dokładnością, łyżeczkami spojrzeń, uśmiechu, zrozumienia - odmierzają syrop wzruszeń. Bezcenne....

Ludwig van Beethoven, kiedy tylko mógł uciekał na wieś, by spacerować pośród drzew, pól, łąk i jezior. Mówił nawet, że kocha bardziej drzewa niż ludzi, a "w lesie panuje taki nastrój, w którym czuję wszystkie rzeczy". Ja.

Prasówki

sobota, 21 lutego 2009
Jan Krenz w Filharmonii Śląskiej
Jan Krenz poprowadził w Filharmonii Śląskiej V Symfonię Ludwiga van Beethovena, oraz własne Requiem z 2007 roku.
Więcej »

09:11, pak4

FinezyjneKanapki

Jednak na tym skończę jeszcze może jakaś puenta …. Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety. Po wysłuchaniu, choć tych dwóch utworów gwarantuje spełnienie tych mądrych słów Ludwiga van Beethovena życzę sobie i wam miłego wieczoru na tym …….. świecie.

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Bez kategorii

Ouran High School Host Club. "Ile można płacić ciałem?" - Onet.pl Blog

Na krześle położyłam go na lewym barku. Zaczęłam poruszać smyczkiem po strunach, z czego wydobywała się melodia, moja ukochana melodia, jaką w przeszłości nauczyła mnie grać matka. Była to część jednej symfonii Ludwiga van Beethovena. Piosenka zapowiadała się udana gdyby nie jeden incydent z mojej strony. W części, kiedy przymknęłam powieki zamachnęłam się za bardzo ręką i przewróciłam stojak stojący za mną. Tak się przestraszyłam, że o.