O czym chcesz poczytać na blogach?

łucznictwo

limbiczny blog

Tak że nie mogę wątpić w prawdziwość powiedzenia na miarę wyroczni, jakie wyszło od największego z poetów: "Znikoma to cząstka życia, którą żyjemy".

Co możesz zrobić, by było więcej życia w Twoim życiu?
Nikt tak naprawdę nie odpowie za Ciebie na to pytanie.

Poznawaj siebie każdego dnia!
Odważ się żyć pełnią życia!
ODWAŻ SIĘ!

p.s. życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem, śmiertelność sięga stu procent!

Komentarzy: 1 łucznictwo i tkliwość 2007.01.22 21:20 _______________________________
ŁUCZNICTWO i TKLIWOŚĆ


   Jacek Santorski w książce "Ludzie przeciwko
   ludziom? Jak żyć we współczesnej Polsce"
   mówi o wyzwaniu jakie stoi przed rodzicami
   dorastających dzieci: "Jakże wiele matek
   (ojcowie "swoich" córek też mają ten problem)
   nie może pogodzić się z faktem, że rodzice

Bo każdy dźwięk ma tysiąc barw...

Chcesz to się umówmy na pojedynek! zazwyczaj mam 90% trafień, a warhammer to niestety udane rzuty kościmi (gram od roku i poraz pierwszy zabiłem kogoś dopiero na koloniach w tym roku) a co do subkultur to ja pisze główne podziały bo od rokowców (przez większość nazywanych metalami za względy na dużą zawartość metalu "w sobie") jest jeszcze z 10 pod kultur. A reszta to nie ma znaczenia bo więkzość to i tak niewychowane hamy i skur.... a Więc bracia i siostry: NIECH SS-mani nas nie wytępią i niech młodsze pokolenia idą naszym śladem!
WE ARE THE CHAMPION!!!!!!!!!!!!!


2004-09-16 10:36:25
skomentuj (1)coś jeszcze...
po czym poznać elfa?
najlepiej po tym że kocha łucznictwo bo tylko on w przeciwienistwie do gburowatych krasnoludów potrafi wydobyć duszę tej finezyjnej broni,a krasnoludy nad finezje i delikatności przekładają brutalną siłę ot choćby kusze! tożto obraza broni dalekigo zasięgu!!! służy to do przebijania pancerza,i do tego wolne,a dobrze wyćwiczony łucznik wystrzeli 5 strzał celniejszych od kuszyw tym samym czasie. Wprawdzie kusza jest jest godnym podziwu przykładem rzemiosła krasnoludów ale nie umywa się do perfekcyjnych łuków eflickich!


2004-09-16 15:22:46
skomentuj (1)Ktokolwiek bierze miecz...
Odnośnie krasoludów i elfów krasnolud nie ma szans w walce z dobrze wyćwiczonym elfem posługującym się jednoostrzowym.

selenablack blog

Ledwo zapamiętałam kto jest kto! ^^' za dużo nowych osób na jeden raz...

komentarze [2]

.::Początek końca::. >> niedziela, 17 lipica 2005 20:17:19
Po pierwsze: to początek prowadzenia tegoż bloga. Kolejnego zresztą.. ale co tam, eblog zwalił mój całoroczny wysiłek, to muszę zaczynać jeszcze raz. Notki będą baardzo rzadko, bo mi się pewnie nie bedzie chciało tu pisać, ale na pewno coś pisać będę. Nawiązując do tytułu notki; początek tyczy sie prowadzenia bloga, a koniec- do najfajniejszego obozu, na jakim kiedykolwiek byłam. Miejsce może nie jest zbyt atrakcyjne, na pierwszy rzut oka. Ale to trzeba po prostu przeżyć. Obóz, gdzie odbywały się dwa treningi dziennie (po 2 godziny) plus treningi specjalne, np. łucznictwo. Treningi prowadzili spoko senseie (m.in. Darek, czy Sasza), więc można było się też uśmiać. Niby obóz jiu-jitsu, ale treningi obejmowały kilka sztuk walki (jiu-jitsu, sambo combat, boks, zapasy, szermierka, łucznictwo europejskie i japońskie itp.). Pozanło się tam kilkoro nowych ludzi, z którymi spotkam się pewnie za rok, spotkałam się też z osobami, które znałam od jakiegoś czasu. Super było jednym słowem.. no, może nie do końca.. szczeniarstwo się pod nogami pałętało.. taka "Zofija" na przykład.. bic się ze mną gówniarz chciał.. ech, dzieci.. nawet kodeksu jiu-jitsu nie znają i dostają białe pasy??:/ no ale co tam.. Tak czy inaczej data 6-18 lipiec 2005r. na długo pozostanie w mojej pamięci (podobnie jak.

Świat Kurta...

:/ Nie ma co tu opisywać ... Po prostu cały tydzień ćwiczyłem mięśnie kciuka (pilotem) ...
No prze ten czas zrobiłem moją stronke (jeszcze nie cala ale jest):P... No i Dzisiaj (czwartek) dostałem
dyplom w konkursie plastycznym w Azerbejdzanie ... Nawet nie wiem gdzie to jest :P I żeby było śmieszniej nawet nie wiem co ja tam malowałem ... Ale wydaje mi się ze ten Azerbejdzan jest w Rosji . Bo pisało Domian Ch********* ... Prócz tego inne dziwne literki ... Jak myślę że musze zeszyty przepisać to czuje się gorzej niż podczas choroby ....

nightcrawler 2005-03-10 17:53:06
skomentuj (2)


Rekolekcje
No fajnie :D Od razu po chorobie miałem rekolekcje :D No i wreszcie mogłem normalne na łucznictwo chodzić ... Ale przez ta chorobę strąciłem formę ... przez cały trening trafiłem tylko 2 razy w punkcik ...(z 18 metrów w 5/5 cm punkcik).Większość moich strzałów było ustawione w kwadrat (strzałki wokół punktu) :] Teraz będę musiał nadrobić straty ... bo na wakacje są zawody jak się wezmę to pojadę :D Ale bym musiał się nauczyć z celownika używać... Bo jeszcze nigdy nie używałem :p tylko mi przeszkadzał :P Dzisiaj po rekolekcjach poszliśmy sobie z kumplami połazić po mieście ... Po jakimś czasie spotkaliśmy koleżanki z klasy i poszliśmy z nimi do parku (bo nudy były) siedzieliśmy ,gadaliśmy ... No i po jakimś czasie wszyscy się rozeszli ...No i znowu były nudy ... ; /
nightcrawler 2005-03-16.

Misia & Zuza - Onet.pl Blog

Tylko dla dziewczyn:) pamiętniki, konkursy, porady...

Misia
,,Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi''

Imię: Michalina
Wiek: w lutym 11
Hobby: szkicowanie,taniec
E-mail: michasia8@onet.eu
Zuzanna
,,Najpiękniejszy dar to przebaczenie. Tam, gdzie nie chce się przebaczyć, od razu powstaje mur. Od muru zaś zaczyna się więzienie..."

imię: Zuzanna
wiek: w marcu 14
hobby: łucznictwo, książki, historia...
e-mail: bones16@op.pl