O czym chcesz poczytać na blogach?

Lucky luke

Korespondencja Naukowo-Kosmetyczna z Elementami Imprezowo-Kosmopolitycznymi (University of Curacao)


Notatka z dnia 2005-04-25, godz. 11:13:35, skomentuj (0)


Czy wiecie, że...

nasz ulubiony webmaster, założyciel działkowego bloga,
Łukasz Grusz Gruszczyński,
obchodzi dzisiaj 27.URODZINY?!!!!


Wszystkiego naj, naj, Lucky Luke!!!
Zuza

P.S. a tak na marginesie, to moja siostra dzisiaj też ma swoje 27.urodziny...fajny zbieg okoliczności :-))

Notatka z dnia 2005-04-26, godz. 14:19:25, skomentuj (4)
 

suharsky blog ;)

Kończy".

Cóż... dla nas nie tylko koniec, ale i początek był godny TRUBADURA. Nie zniżaliśmy się do poziomu Kuby "Powiatowego" Wojewódzkiego pokazując goły tyłek. To nie my, my to ekologia (obuwie zmienne w postaci kapci w szkole). My, to znani zaklinacze pogody (zrobiliśmy lato w zimie dzierżąc na sobie słomiane kapelusze). My, to lubiani niczym Lucky Luke kowboje, poruszający się po świecie w stroju uszytym z naturalnego DŻINSU.

Gdyby chciano o nas napisać biblię to nie dało by rady, bo nie ma takiego wyrazu co by opisać mógł miny ludzi, którzy mieli niewątpliwy zaszczyt na nas się gapić. Mnie ciśnie się na mordę jedno słowo - karpik. Minę tę nazwać można karpik. Zresztą zobaczcie.

Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża. - Onet.pl Blog

Anioł.- Prychnął zielonooki, nazwany wcześniej Anthonym.

- Gabriel, tak? Rosier i Lucas znaleźli cię nieprzytomnego w parku. Zamierzam to zgłosić na policję.- Brązowowłosy wymawiając imiona, wskazał ruchem głowy na dwóch jasnowłosych w pomieszczeniu. Ciemnooki zamarł, pokręcił przecząco głową.

Zielonooki.

- Wiecie, dzięki, ale to nie będzie konieczne.- Próbował się wykręcić. Wiedział, że jeśli ojciec się dowie, to może być tylko gorzej.

- I tak to zrobimy.- Luke skoczył na łóżko niczym kot i zaczął po nim skakać. Westchnął zrezygnowany, mając.


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Lucky(treść i ilustracje);
 

Britney Spears - Onet.pl Blog

Udała się do domu.

Neo 23 (15:31)
Skomentuj
Max Martin i Dr. Luke głównymi producentami /30.10.2010/
Wytwórnia Jive Records oficjalnie podała do wiadomości, że ostatecznymi producentami najnowszej płyty Britney Spears zostali Dr. Luke, producent który stworzyła dla niej trzy piosenki na album Circus- "Circus", "Shattered Glass", "Leace & Leather oraz Max Martin, który jest niejako twórcą muzycznego stylu Britney- "...Baby One More Time", "Stronger", "Lucky", "Overprotected", "I'm Not A Girl Not Yet A Woman", "Bombastic Love", "If U Seek Amy". Płyta w przekonaniu Dr. Luka powinna ukazać się pod koniec marca 2011, choć nic nie jest oficjalnie przesądzone bo praca nad płytą nadal trwa.
Neo 23 (15:27)