O czym chcesz poczytać na blogach?

Lucid dream

sur toutes les pages blanches j'écris ton nom - Onet.pl Blog

2 too much wine and too much songs...

12 listopada 2005
lucid dream czyli nie lubię jak mnie macają w ciemnościach...
chyba tak się czuje człowiek jak dochodzi do szczytu góry albo bije jakiś rekord...no coś w tym rodzaju..
Czwartek - 10.11.2005 godzina 21:48 klub Paradox
To niewątpliwie najlepsza impreza do tej.

ask blog

Czarodziejka? dluuuuuuuuga przerwa,nie predko sie zobaczymy.
tic tac? czemu nie, na impreze od czasu do czasu.

planuje teraz podroz z kwasem, ale do tego czasu musze przygotowac sie duchowo,psychicznie, na ten trip.
Ludzie, dlaczego operujecie sterotypami? kwas to nie jest cos co 'daje halucynacje' , to kwas ktory zmienia percepcje i stan swiadomosci,pozwala osiagnac Lucid Dream, OBE ..owszem jest szkodliwy, psychoza lsd wystepuje dosc czesto, ale LSD nie zazywa sie 'na impreze' tylko w celu odkrycia swojej duszy,swojego wnetrza.LSD pozwala zrozumiec wszystko,podczas kwasnej podrozy wszystko jest zrouzmiale i oczywiste.

a jesli chcecie byc 'fajni' i imponowac wiedza,jaka przekazali wam 'ziomale' z podworka ktorzy nawet papiera nie widzieli to.

Sen czy Jawa? - Onet.pl Blog

To raz na zawsze zakończyć. Tylko nie wiedziałam jak...

Spokoju nie dawał mi rysunek na nadgarstku. Za nic nie chciał zejść. Może ma coś wspólnego z hasłem do telefonu? Słownik japońskiego i encyklopedia kwiatów. To mi było potrzebne. Odrobiłam lekcje. Weszłam do internetu, po tym, jak udało mi się wygonić z pokoju siostrę.


Świadomy sen (ang. Lucid Dream, w skrócie LD) – sen, w którym śniący zdaje sobie sprawę, że śni. Dlatego klarowność myślenia, dostęp do wspomnień z jawy oraz świadomy wpływ na treść snu mogą być kontrolowane (aczkolwiek na różne sposoby – zależy to od poziomu zaawansowania osoby śniącej). Inne nazwy na świadomy sen to: sen jasny, sen przejrzysty, sen wiedzy.


Żądny Wiedzy? - Tu ją znajdziesz:

O snach również pojawił się w śnie 

 • Nie każdy wie, że w prosty sposób można wywołać u siebie LD (Lucid Dream, Świadomy sen), czyli sen, w którym śniący zdaje sobie sprawę, iż śni. Dzięki specjalnym technikom śniąca osoba może zorientować się, iż otaczająca ją rzeczywistość jest wyimaginowana. Towarzyszy temu zazwyczaj niezwykły szok (niegroźny), który przeważnie prowadzi do ocknienia się lub tzw. fałszywego przebudzenia. (Wikipedia.org, GNU FDL).
 • kapielintelektualna blog

  Pojawią się "motyle w brzuchu"? Czy jest sens dalej to ciągnąć? Nie wiem. Nie użalam się, nie skreślam ludzi, tylko wiem,że nikt nie jest niezastąpiony. Czy jestem szcześliwa? Szczęście to pojęcie względne. Zatraciłam pomysłowość. Ale chyba nie jest aż tak źle. Za tydzień jade na spływ kajakowy :):)

  A dziś? Może rozpocznę prace nad tajnikami Lucid Dream.Może jakaś książka, której i tak pewnie nie zacznę czytać... Pozdrawiam!


  kapielintelektualna 2008-08-20 22:49:21
  skomentuj (1)


  Dupa

  Tęsknie za nim. 8 dzień bez niego jest dniem nie kompletnym. Możliwe,że to tylko przyzwyczajenie. Przyzwyczajnie? Co to za określenie?

  .

  bukla

  Azjatyckie czarne patrzałki.
  Jeśli komus się uda, a w dodatku będą to europejskie, standardowe (co do wielkości i urody) i przede wszystkim niebieskie oczy,
  niechaj da znać, wezmę na zapas ;]
  Ale skoro mowa o śnie, to chciałbym nadmienić, iż ostatnio testowałem na sobie autohipnozę.
  Tak, tak dobrze czytacie.
  Kiedyś, a dokładniej lata temu, był LD (Lucid Dream), który po dwutygodniowym sparingu został uwieńczony sukcesem,
  a teraz przyszedł czas na grzebanie w podświadomości.
  Niestety debiut z autohipnozą (jak przewidywałem) ukończony z marnym skutkiem. W sumie coś tam widziałem, ale raczej to me wmuszane wizje.
  Ale sen po tym był iście błogi. Jak syte niemowlę dopiero co oderwane od sutka.
  Wstałem naprawde.