O czym chcesz poczytać na blogach?

Luciano pavarotti

marsilia blog

Ludzie to ciagle szukają punktów zaczepienia, nie wiadomo dlaczego. A co ja się nimi będę przejmować. Mam je w gdzieś.
Poza tym nic ciekawego, oprócz tego, że mój brat dostał jakiegoś ataku i wrzeszczy mi nad uchem i wyje, co nazywa się podobno śpiewem. To jest śpiew? W takim razie Luciano Pavarotti jest raperem :P Pomijając to że odśpiewaliśmy niezły duet "Mietek ciągle chlał...".
Wczoraj natomiast gdy dokładnie o 21:37 wyłączyli telewizję, tata nerwowo ściskał pilot w ręku i narzekał, że nie ma TV. Ja przeżyłam tydzień bez Vivy i 4fun, a tata nie może przeżyć.

Wiersze dla ukochanej i nie tylko - Onet.pl Blog

Wideo,które oglądam
  • Stefan Witas
  • Marek_Torzewski_i_Agata_Torzew...
  • Nana Mouskouri
  • Luciano Pavarotti
  • Andrea Bocelli

...gdzieś między złem i dobrocią,między racją słuszną i nie,gdzieś między sercem ciepłym i chłodnym,między tym wszystkim spędzam swe dnie...

Mnie ta wizja, wizja egzaminu i nauki do niego. Wizja pogodzenia tego wszystkiego z wychowaniem Oliwki, z drugim prawdopodobnie dzieckiem...Narazie nie wiem. Dość sporo ludzi godzi dom i pracę, więc i my sobie poradzimy jakoś. Jakoś. Musimy sobie poradzić dobrze, bardzo dobrze.

Zmarł Luciano Pavarotti [*] Żal, że nie udało mi się nigdy na żywo posłuchać takiego głosu...

----------------------------------------------------------
skomentuj (0)

Enigma Matejki

Odwiedziło muzea i architektoniczne dzieła i chwała mu za to.
Można długo dyskutować czy powieść sensacyjna, mit i legenda jest dobrym sposobem do promowania dzieł wielkich mistrzów czy postaci historycznych. Każdy woli przykład np. trzech wielkich tenorów José Carreras, Luciano Pavarotti, Placido Domingo, którzy zbliżyli i spopularyzowali operę dla całego społeczeństwa. Przeprowadzając taką analizie musielibyśmy podzielić ludzi na kategorie, kto gorszy, kto lepszy, kto w większym stopniu pozna i doceni piękno sztuki ten, co dotarł do niej przez ściśle naukową.