O czym chcesz poczytać na blogach?

Lucasarts

Blog Pana Sowy | Blog o moich zainteresowaniach

Quesh, Taris, Tython, Voss.

5.ZWIASTUNY:

Jednym z wielu atutów gry są oczywiście zwiastuny, które wręcz powalają na kolana jakością i szczegółami. Zresztą sami oceńcie.

6.MUZYKA:

Nad ścieżką dźwiękową pochylili się specjaliści zarówno z BioWare jak i LucasArts, którzy w mojej ocenie wykonali doskonałą robotę. W grze możemy usłyszeć ścieżki dźwiękowe z gier Knights of the Old Republic oraz Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, a także wiele motywów z Sagi filmowej. Zgodnie z zapowiedziami, materiał muzyczny mógłby wystarczyć na całą nową trylogię filmów i jeszcze więcej. Producenci zapowiedzieli, że każdy utwór będzie dopasowany stosownie do miejsca i sytuacji, a muzyka będzie nagrana w ten sposób, by gracze mogli poczuć atmosferę każdej z planet, nie zauważając nawet lecącego w tle utworu. Ścieżce dźwiękowej będę chciał poświęcić następny wpis, a tymczasem próbki możecie posłuchać.

Kody i Opisy do Gier - Onet.pl Blog

Spustoszona przez siły Sithów pod dowództwem admirała Karatha. Bombardowanie orbitalne zarówno zmiotło z jej powierzchni miasta i ośrodki przemysłowe, jak i zniszczyło większość fauny i flory. Rząd Republiki Galaktycznej podjął się próby odtworzenia dawnego środowiska planety, zatrudniając w tym celu ithoriańskich specjalistów od ochrony ekosystemów, a także Korporację Czerka.

Polecam zagrać

Rockman
4 ... Jest Was Więcej ...

13 czerwca 2009
Kody do SW: KOTOR

Aby użyć kodów, trzeba je najpierw odblokować. W tym celu wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz plik swkotor.ini w katalogu z grą (standardowo C:\Program Files\LucasArts\SWKotOR) za pomocą dowolnego edytora tekstowego.

BioShock 2

Pisanie odpowiedzi

Klapki Kubota State Of MindDzień 4.

Użyj komputera, przeczytaj wiadomości z kraju, a dowiesz się, że doszła nowa, kolorowa partia. Pójdź do łazienki i ogól brodę. Teraz możesz bez obaw pójść na dworzec autobusowy. Kup bilet do Kostaryki, usiądź wygodnie w fotelu i obejrzyj animację końcową.

Amiga500.Gratulacje! Przeszedłeś Panamę!

Grywalność: 10 (choć naczelny narzeka na przydługie dialogi).
Grafika: na PC – 6, na Amidze – 8.
Dźwięk: 7.

Wypada podziękować panom ze stajni LucasArts za kolejną, miłą i grywalną przygodówkę.

PS. Amerykanie obalili jednego z panamskich dyktatorów w mniej taktowny sposób. W grudniu 1989 roku dokonali inwazji Panamy (tak po prawdzie to sam dyktator Noriega wypowiedział wojnę USA), równając z ziemią wiele domostw i zabijając około 2.000 cywili, kolejny raz przynosząc demokrację na bagnetach. Choć trzeba im przyznać, że jest ona trwała i zakorzeniła się w Panamie.

ZDJĘCIA Z GRY – SVGA (PICTURES).