O czym chcesz poczytać na blogach?

Lubiana

Kuroi Neko.. - bloog.pl

Wiele robi sama obecnosć obok... "


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4709491,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Początek..

sobota, 20 czerwca 2009 17:17
Została sama. Choć lubiana wśród otoczenia. Dusza towarzystwa, zawsze pełna zdrowego poczucia humoru i z szerokim uśmiechem na twarzy. Kroczyła dumnie odpowiadając dziesiątkom dziewczyn na ich durne - hej. Siadała na swoim miejscu, z dala od wszystkich. Wsłuchana w muzykę, która od zawsze była najbliższa jej sercu. Ludzie lgnęli do niej, aby porozmawiać, dowiedzieć się czegoś nowego. A ona ? Jak zwykle zamknięta. Uroczo patrzyła swymi kocimi oczyma na otoczenie. Myśląc - zaniżony poziom intelektualny panuje w tej szkole. Lubiana, choć nikt nie wie za co.

Bez przerwy obserwowała. Nikt nie wydawał jej się być na równi z jej poziomem. Czuła.

życie jest bez sensu...

To go lubie
Klaudia - moja walnięta. Razem się wygłupiamy. Lepiej tego nie komentować
Ola - spoko dziewczyna i do pogadania i pożartowania < na lekcjach też > :P
Piotr - klasowy żartownić. Żyje żartami.
Andżelika - jeden z elementów naszej klasy. Ksywki: szatek <od nazwiska>;   zaszyje< w czasie bitwy ze mną złapała mnie za szyje>; zakochana < zakochała się w starym nauczycielu, który ma żone i dzieci>
Karolina S - drugi element naszej klasy. Klasowy kabel. Wymyśla różne hstoryjki o osobach z naszej klasy. Ale i tak póżniej wychodzi na nasze :P
Aneta S - lubiana przez wszystkich. Jak wszystkie Anety.    
Ewelina - drugi plastik. Strasznie fałszywa. Ale ujdzie w tłoku jeśli chodzi o koleżeństwo z nią.
Daria - mówią, że jest ładna. Ale moim zaniem przeciętna, tyle tylko, żę się strasznie                wozi. Typowy plastik
Dawid -chłopak na opak :P


No i słówko troszke o moich nauczycielach
Historyk - uczy też WOSu, bardzo sympatyczny pan. Ale nie lubie jak jest gdzieś w moim pobliżu <później się dowiecie dlaczego>
WFista - nie nawidze.

'Życie będzie takie, jakim uczynimy je sami' - Onet.pl Blog

Była jeszcze dość naiwną młodą kobietą, jak większość w jej wieku. Nie była zapewne ani wyjątkowa ani zasadniczo piękna. Tak jak trzy czwarte dziewczyn na świecie była szarą obywatelką pewnego równie szarego państwa. Nigdy nie była podziwiana przez płeć przeciwną i nigdy za wiele osób za nią nie przepadało. Od czasów marnej podstawówki była raczej nie odkrytym łabędziem, który zawsze dobrze się uczył i nie potrafił nigdy ściągać.

 

Życie zmienia ludzi, więc i w miarę wspinania się wyżej ona stawała się inna. Poprzez gimnazjum równie szara jak zawsze. Nie lubiana w większości za przemądrzanie się i „wiedzenie” więcej niż inni, ale czy za to można mieć pretensje? Jedni się uczą inni nie, niestety w prawach szkolnych Ci co przykładają się bardziej mają zazwyczaj większe grono wrogów. Przecież wszyscy chcą być „cool”, tym nudnym mówimy „stop”.

 

I wreszcie liceum, które daje nam poczucie, że jesteśmy gdzieś nad. Możemy sobie popatrzeć z góry na tych wszystkich innych, którzy jeszcze muszą męczyć się w ławkach gimnazjalnych. Chodzimy bardziej niż zawsze napuszeni, zwłaszcza kiedy.

BLOG KLASY 3 D GIMNAZJUM :)

Konczy, a juz niedluga tak upragnione wakacje! Niestety będziemy musieli się rozstać na te 2 miesiące ale mysle że przezyjecie beze mnie ten czas nie popadajac w palpitacje i nie załamując się psychicznie (skromność przedewszystkim)! We wtorek nasza wspaniała wycieczka :/ Z tego co wiem nie jedzie na nia chyba z 10 osób więc jest dobrze jak na naszą klase! Mam nadzieje ze bedziemy sie w miare fajnie bawic!

W klasie została powołana komisja do sprawy Orlenu i pedofilstwa Majkela Dżeksona... Eee znaczy chodzi mi o komisje wystawiacjącą stopnie z zachowania :P W jej skład wchodzią:
- Ja (zawsze wspaniała, jakże inteligentna, lubiana przez wszystkich, wspaniała, mądra, uczciwa, sprawiedliwa, pomocna i oczywiście skromna)
- Jubenalia (hmm zostawie to bez komentarza)
- Wilgotny Kleo (mała, niewyprzona buzia, troszke inteligentna, kłótliwa, lubiana, ale mniej niż ja, pupilka nauczycieli)
- Wer (wesoła, niczego jej nie brakuje, prócz 2 przednich zębów, mądra, chorowita, nerwowa, lubiana i wogole łach)
- Cycu (nasz klasowy plejboj :D )

Jak widzicie nasza komisja jest świetna :P

!!!!!!!!!!!!!!!!APEL!!!!!!!!!!!!!!!!
SZYMCIU NO NIE OBRAŻAJ SIĘ NA MNIE! PRZECIEŻ JAK TYLKO ŻARTOWAŁAM!

---Wilgotny Wacław---