O czym chcesz poczytać na blogach?

Lp640

..::DoMiNiK::..

Brat- Fabi
Zwierzęta: Kot- Paulinchen
Ulubiony zespół: Die Arzte, Green Day, Beatsteaks, Mad Caddies, Los Los
Ulubiony kolor: biały
Ulubiony film: Efekt Motyla, Mój Nowy Przyjaciel, Winnetou
Ulubione jedzenie: Sznycel i frytki
Nie lubi: Szpinaku oraz niepunktualności
Hobby: Piłka nożna, kopiowanie muzyki
Motto: Kiedy będziesz chciał coś osiągnąc, zrobisz to!

Fotki:
Komentarzy: 1 2006-12-18 Killerpilze

data powstania: 2003
kraj: Niemcy
gatunek: rock

Fotki:

Komentarzy: 2 Lamborghini Murciélago LP640 Roadster 2006-12-11

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

16 maja 2010
Witam
Mam pytanie : co jest żółte, szybkie i nie lubi Ferrari ?
Podpowiedź : LP oznacza wzdłużne, centralne ułożenie silnika a 560 to jego moc wyrażona w koniach mechanicznych. Czwórka oznacza napęd na 4 koła. Złóżmy to razem : LP560-4, Lamborghini Gallardo Spyder.

Oficjalna premiera : listopad 2008 salon samochodowy w Los Angeles.
Przyjrzyjmy się bliżej, jakże pięknemu autku. Z pewnością nie pomylimy go z poprzednim Gallardo, choć pojazd poddano zmianom w stylu Murcielago LP640. Szczególnie dobrze widać to na przykładzie przednich wlotów powietrza. Zmieniono także kształt przednich reflektorów, zamontowano w nich 15 diód LED ułożonych w kształt literek Y. Jeszcze więcej zmian znajdziemy z tyłu. Nowe światła inspirowane Miurą Concept również działają w technologii LED. Poniżej znajduje się szeroki pas o strukturze plastra miodu, który odpowiada za przewietrzanie komory silnika. Tył zdecydowanie uatrakcyjniają 4 końcówki wydechu oraz dyfuzor. Tylne światło przeciwmgielne powędrowało ku samej ziemi, nieco wyżej, bo na tylnym, ruchomym spojlerze.

Samochody Bburago w skali 1:43 - Onet.pl Blog

...Archiwum...
2012
 Marzec
 Luty
2011
 Grudzień
 Czerwiec
 Marzec
 Luty
2010
 Grudzień
 Listopad
 Wrzesień
 Lipiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2009
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Kwiecień
 Marzec
2008
 Grudzień
 Październik
 Wrzesień
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty


29 grudnia 2008
124 w kolekcji - Lamborghini Murcielago LP640

blog ziom

Roadstera, który bazuje na najmocniejszej wersji Murcielago. Dwunastocylindrowy silnik umieszczony za kokpitem ma podobnie jak w coupe zwiększoną pojemność z podstawowych 6,2 do 6,5 l. Ale nie tylko dzięki zwiększonej pojemności uzyskano wzrost mocy, modyfikacjom poddano także wiele elementów silnika, włącznie z głowicami cylindrów, układem dolotowym i wylotowym, wałkami rozrządu i wałem korbowym. Moc maksymalna wynosi więc 640 KM (471 kW) przy 8000 obr./min, a moment obrotowy swoje piekielne maksimum 660 Nm osiąga przy 6000 obr./min.

Wygląd zewnętrzny od coupe LP640 różni się przede wszystkim tym, że auto pozbawiono sztywnego dachu. By ochronić załogę przed ewentualnym deszczem, producent przygotował „awaryjne rozwiązanie” w postaci płóciennego daszku, Lamborghini przestrzega jednak przed jego używaniem przy prędkościach wyższych niż 170 km/h. Wizualnie LP640 od zwykłego Roadstera odróżniają nowe elementy karoserii, m. in. agresywniejszy przedni i tylny zderzak, nowe obręcze Hermera czy przestylizowane tylne lampy. Rozmiary centralnej końcówki układu wydechowego podpowiadają, jakie możliwości ukrywają się.