O czym chcesz poczytać na blogach?

łożysko

Zrozumieć niemowlaki.

Można przetworzyć tylko w domu właścicielki) czyści, gotuje i suszy ludzkie łożysko, aby na zakończenie zostawić apetyczne kapsułki z proszkiem. Kapsułki można połykać lub dodawać do posiłków. Cena usługi… około 300 $.

“Mam wspaniałą doulę, która dba o to abym jadła pożywnie, witaminy i herbaty, z kapsułkami z łożyskiem. Łożysko zostaje wysuszone, a następnie przetworzone w witaminy. Początkowo, nie bardzo byłam do tego przekonana ale jesteśmy jedynymi ssakami, które nie jedzą swojego łożyska,” powiedziała January Jones. Jak dla mnie to żaden argument, właściciele psów wiedzą, że pieski nie tylko zajadają swoje łożysko po porodzie, ale także potrafią zjeść swoją kupkę, lub jak ostatnio mój piesek skonsumował kupkę Amelki nim zdążyłam wylać ją z nocnika.

Chińczycy wierzą, że jedzenie łożyska poprawia sprawność seksualną oraz sprzyja długowieczności. Nowy tren, który rozwija się w Stanach to wiara, że zjedzenie łożyska oraz pępowiny zapobiega depresji poporodowej oraz pomaga młodej mamie w produkcji mleka. Można, także kapsułki zamrozić i spożywać po latach w czasie menopauzy.

guga.blog

;))) Widok rozanielonej i dumnej twarzy tatki Włodzia dopełniał całości.

To już 7 tydzień!

Około siódmego tygodnia ciąży zarodek ma zaczątki 40 par mięśni położonych wzdłuż osi ciała. Powstają też zaczątki 33 kręgów, które tworzą kręgosłup. Pojawiają się wypustki kończyn, najpierw ramion a póżniej nóg, które wyglądają jak króciutkie płetwy. Jednocześnie powstaje zawiązek serca i naczyń krwionośnych zaopatrujących wszystkie tworzone odcinki ciała. Mięsień sercowy rozpoczyna przepompowywanie krwi w obrębie zamkniętego układu krążenia małego zarodka, a substancje odżywcze, które przedostały się z organizmu matki do krwi płodu poprzez łożysko, umożliwiają dalszy jego rozwój.


Mam już łożysko !!! ??? Niesamowite!

Ale są i schody...  :(
Pojawił się krwiak - nie wiem skąd? Coś dźwignełam? Pamiętam jedną sytuację... w nocy szybko dźwignęłam się z łóżka do Kajki... zabolało, i to mocno, aż mnie zgięło w pół...
Lekarz kazał leżeć... nawet herbaty nie powinnam sobie robić... Jak wytłumaczyć to mojej słodkiej córeczce? Nie rozumie tego... Powtarza tylko, że mama ma dzidzie w brzuszku, ale nie do końca zdaje sobie przecież z tego sprawę...
Biorę duphaston - już nie jestem na niego obrażona, choć przeraziła mnie informacja na ulotce o spodziectwie. Moja Kochana.

Ford - Onet.pl Blog

W który wyposażone są niektóre silniki PSA.

2. Filtr powietrza: co 15 000 tyś, lub raz do roku,

3. Filtr kabinowy: co 15 000 tyś, lub raz do roku,

4. Filtr paliwa: co 45 000 tyś- gdzie i jakie paliwo? wszędzie, tylko nie na prywatnych nieznanych stacjach: ja korzystam z DIESEL EXTRA na stacjach Shell.

5. Rozrząd: mimo iż FORD zaleca co ponad 200 000 tyś- wymienię po 100 000 tyś.

Miłego dnia.

 

hawi (09:33)
klawiatura nie gryzie ;)

24 January 2012
Stukanie w trakcie jazdy skręcając w prawo, lewo.
Sprawa prosta- tak było w moim przypadku. Jazda prosto nic. Jazda w zakręcie w prawo, na gładkim asfalcie przy predkości od 30 km/h- słychać regularne stukanie, pukanie z lewej strony. Dignoza- łożysko, po wymianie cisza jak ręką odjął. 
hawi.

Nadzieja przychodzi ....i odchodzi - Onet.pl Blog

Mnie do samego wieczora…..ech..nawet sobie popłakałam z tego bólu i aby sie wyciszyć z nawału nerwów.
No i więc od jazdy od jednego mechanika musiałam jechac załatwiać drugiego….super
Dobrze,że chociaż jeszcze mam ten samochód…hmm…ścierpię te pół godziny słuchania tego hałasu bylebym dostała część.
Szkoda tylko,że w czwartek nie będę mogła mamci dostarczyć po tę walnietą kartotekę…ech…mogłabym przesunąc mechanika na czwartek i jeszcze z nią jechać…ale to nie jest jazda w takim hałasie i na tak długa trasę.Szkoda:-/
Mam cichą nadzieję,że dzisiejszy dzien będzie sto razy lepszy…ech
Piorytet to zdobyć nowe łożysko i nic więcej.
Szczęśliwa mama (06:42)
nie ma tulipanów w moim flakonie
Kolejny raz słuzba zdrowia:-(
Pojechałam pare minutek przed 8 z mamą załatwić potrzebną kartotekę na komisję rentową…ech..brak słów
Mieliśmy jechac tylko do przychodni,zabrać kartotekę i iść zrobić ksero.A.

Ciąża

Kanał rodny. Oprócz skurczów kobieta odczuwa silne parcie, czyli wypychające ruchy przepony. Najczęściej na świecie pojawia się jako pierwsza głowa dzidziusia, a dopiero po niej reszta ciałka. Czasem jednak jako pierwsze mogą pojawić się nóżki lub pośladki dziecka, taki poród jest trudniejszy (w przeszłości na ogół kończący się cesarskim cięciem). Druga faza porodu trwa maksymalnie do 2 godzin u kobiety, która rodzi po raz pierwszy i do 30 minut u wieloródki. Natychmiast po zakończeniu tego etapu, czyli po wyjściu dziecka na świat, stan zdrowia maleństwa jest oceniany według skali Agar.

5. III etap porodu – rodzi się łożysko. Najbardziej prawidłowo jest, gdy organizm wydali całe, kompletne łożysko. Jeżeli jednak wydostanie się ono w kawałkach, konieczne jest odessanie macicy z resztek łożyska. Kompletne łożysko jest zabezpieczane przez szpital i dowolnie przez nie rozporządzane.


Wyszukiwanie