O czym chcesz poczytać na blogach?

łóżko piętrowe

Nasze zwierzęta - bloog.pl

Mały pokój dla dwójki dzieci tak, by czuły się w nim dobrze i nie przeszkadzały sobie wzajemnie mamy dwa wyjścia. Pierwszym jest analiza rodziców, wszystkie za i przeciw. Drugim natomiast zasięgnięcie rady projektanta, co pociągnie za sobą dodatkowe koszty. Zasadniczym problemem w takiej sytuacji jest zazwyczaj łóżko. Dzieci, mimo iż są rodzeństwem powinny spać osobno. Dlatego częstym i praktycznym rozwiązaniem jest łóżko piętrowe. Tego typu łóżka wykonywane są z drewna, posiadają wygodne materace, drabinkę, oraz zabezpieczenie w postaci balustrady. Nowoczesne łóżko piętrowe jest wyposażone w dodatkowe elementy. Wszelkiego rodzaju szuflady na pościel, lub inne rzeczy, oraz przy łóżkowe szafki i półki stanowią całość,.

Jowi Blog's ..

Na nasz nocleg.To był koszmar!
Składało sie to coś w 2 budynków i w byliśmy podzieleni na 2 części.W jednym budynku inni mieli sie komfortowo-TV,ładne i porządne pokoje,normalne łóżka,przyzwoite kible.Ogólnie-fajnie tam było.
A myśmy mieli tak-prysznic z grzybami,rozwalające sie łóżka piętrowe(jeśli któraś dziewczyna ruszyła sie troche mocniej spadały na dół deski-no wiecie jak jest zbudowane łóżko piętrowe),łóżka na dole były wilgotne,pościel też(poza tym śmierdziała),w pokoju było zimno,obskurnie,nieprzyjemnie.To chyba wystarczy?Na dworze było dużo lepiej.Była też obiadokolacja.Każdy dostał po jednym krokiecie.Była zupa pomidorowa jak woda,prawie bez koncentratu.
Wieczorem graliśmy.

i Tobie...ja oddać chcę wszystkie słowa, dlatego wołam Ciebie...

Dość długo, i nie dlatego, że był to bal przebierańców. W ogóle nie zamierzały się przebierać. Chciały tylko...pobawić się i odpocząć choć na chwilę od szkoły i nauki, której w ciągu miesiąca zapowiadało się sporo, a był to dopiero początek.
Położyła się na swoim piętrze, gdyż łóżko piętrowe dzieli ze swoją współlokatorką z pokoju. Jej jest góra, Gosi dół. Nie mogła jednak spać i tak natchnęło Ją na sprzątanie. Razem z Gosią wysprzątały swój pokój.
Poszła się wykąpać, była dość zmęczona, ale cieszyła się na zapowiadający się wieczór. Gdy wróciła do pokoju, Jej.

Oliver Ethan, Simon Nathan - Onet.pl Blog


10 grudnia 2009
--Nowy sprzęt w pokoju Olivera--
Od kilku tygodni mamy nowy sprzęt w pokoju Olivera. Tym sprzętem jest łóżko piętrowe, a pokój Olivera nie jest już tylko Olivera ale teraz także i Simona.

Oliverowi piętrówka bardzo się od razu spodobało w sklepie, a Simon drzemał sobie w tym czasie w wózku więc o zdanie go szczególnie nie pytaliśmy.

Łóżko zostało zakupione,.

Na Uboczu - bloog.pl

Dziś wybraliśmy się na wycieczkę do Subiaco. Pogoda była niepewna, deszcz wisiał w powietrzu, dzieci trochę marudziły, że nie chcą żadnych wycieczek, wolą bawić sie w domu (dostaliśmy ostatnio dla nich od mojej koleżanki łóżko piętrowe, od tej pory bawią sie tam nieustannie w królewny uwięzione na wieży, zrzucając z góry, w zastępstwie dłuuuugich warkoczy, sznury powiązane z rajstop). Ale jednak pojechaliśmy.

Subiaco znane jest głównie jako miejsce pobytu św. Benedykta. W grocie.

"Największe szczęście w świecie na końskim znajdziesz grzbiecie... "
kalinkaa
2005-03-02 21:37:23
skomentuj (6)


'' Krem ''
Kolejna opowiastka z Poznania :)
( pewnego pięknego wieczoru )
Mały pokój: po lewej łóżko piętrowe po prawej normalne.
P. leży na swoim łóżku,(tym po prawej) czyta książke...
Ja leże na swoim (na piętrze)i coś tam bazgrole w pamiętniku ...

Wchodzi M.

M: Dzieki wielkie za krem.
(Paulina przestaje czytac, ja przestaje pisać..)
M:Stał na mojej.

wszystko o wszystkim - Onet.pl Blog

Poszukiwacze znajdą osoby chowające sie to je gonią a one uciekają.
Było fajnie z AA & PRDD
(Aneta,Angelika and Piotrek,Robert,Daga,Daniel).Nieźle co?!
9 sierpnia pojechałam nad morze i zostałam tam na tydzień.Były pycha lody>amerykańckie.3 dni świeciło słońce reszta-deszcz.W pokoju miałam łóżko piętrowe.A właśnie.Zapomniałam.Byłam w Ustroniu Morskim.NO a potem wróciłam do Spytkowic(do mojej babci).Tam była wakacyjna paczka(AA & PRDD),Mateusz,Filip i Wiki(ma pół roczku a jest boska).Cały czas ją bawiłam.He.Ona za każdym razem gdy mnie widziała to sie śmiała i wystawiałam do mnie ręce.Jej.