O czym chcesz poczytać na blogach?

Loyalty

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

Jak zabrać całe to błoto z mojego stylu niskiego strojenia. Możesz więc usłyszeć gitary w nowym świetle. Posiadają one warkot, jakiego nigdy dotąd nie słyszałem, nawet w zespole. Teksty są dla mnie bardzo osobiste. Niektóre są kontrowersyjne. Są one zasadniczo dziennikiem moich ostatnich 2-lat życia. Począwszy od nieporozumień z moim poprzednim zespołem, aż do mojego aktualnego życia. To z pewnością zabierze Twą duszę na 'przejażdżkę górską kolejką" - Head

 

"Loyalty", która opowiada o ostatnich dniach w KoRn`ie: "Where did all the loyalty go?" Napisałem też piosenkę o dzieciach, na których dokonano aborcji, mój głos można porównać do dziecięcego głosu, śpiewam tam do mamy i pytam ja dlaczego nie chce być moją mama ... Refren brzmi tak: "Jezus powiedział, że moja dusza nie jest martwa/Ja czekam na Was w raju." Teraz pisze piosenkę "Time to See Religion Die", która jest naprawdę ciężka. Mam też wiele innych piosenek opowiadających o Indiach. To jest wyjście od tego gniewu, który zawładnął mną przez te wszystkie lata spędzone w KoRn`ie. W tej muzyce jest tak dużo dobra i nadziei, że nie odczuwam braku ciężkości, która towarzyszyła mi w przeszłości. KoRn.

Scarlet kiss...

Jest zabójczy dla takiego zmarźlucha jak ja Y_Y Więc w tym miejscu idę się okryć kocykiem i zrobić herbatkę, the end of notka.


Are you a seme or uke?

You're a seme. Taken from the Japanese word semeru meaning "to attack or inflict upon" you're definately in control. Sometimes cruel, you cast smoldering eyes and dominate your lovers. Love for you is loyalty.
Take this quiz!
Quizilla |
Join

| Make A Quiz | More Quizzes | Grab Codesilene 2006-04-06 15:29:02
skomentuj (17)
Johari Window and Nohari Window
Poszlam za Łaptołkiem i zrobiłam sobie konta na pewnych stronkach by zobaczyć co o mnie myślicie... to nei skomplikowane i duzo czasu nie zajemie :P Błagam po raz kolejny onormalne podpisy, po ktorych da sie rozpoznac osoby i zapraszam na stronki:
Silene Johari Window
Silene Nohari Window

Miłego.

LORD MEGAWAT WITA

Stchórzył przed komisją ( widocznie miał coś na sumieniu ;-) ) .Tylko nie wiem po jaką cholerę jedzie do Moskwy w maju i dziękować Rosjanom za 45 lat okupacji ,ale cóż czerwony do czerwonego ciągnie ;-) . Tak poza tym to w sieci jest całkowicie do dupy utwór Slipknot "Vermilion pt2" ( pt1 jeszcze byl w miarę ,ale ten to już wogóle chała na resorach),chłopaki coraz gorzej grają ,żeby tylko nie zeszli do poziomu linkim park ,który ma jedną melodię do wszystkich utworów i wogóle jest syfiasty ,podchodzący pod hiphop nawet czasem ,nie wspominam już o limb bizkit ,który jest dla mnie totalnym dnem . Jeszcze znalazłem American Head Charge "Loyalty" ,tu jest znaczniej lepiej :-). Te teledyski znajdziecie tradycyjnie na serwerze hdpvidz.com . Dobra więcej nie piszę ,bo nie będzie się Wam chciało czytać .


p.s. jeśli kogoś uraziłem swoimi poglądami to odsyłam do napisu pod rysunkiem na górze.

skomentuj (15)
2005-03-16 20:57:55 >>

Arka Satana


Zespół ten dopiero raczkuje ,ale próbuje się odnaleźć w niszy pomiędzy muzyką black matalową ,a chórkami kościelnymi . Jednym z owoców ich pracy ten teledysk ,życzę miłego oglądania i słuchania . Efekt piorunujący. Można też powiedzieć ,że.

aniolek-w-glanach blog


skomentuj (3)

13:59:20 2004-06-25

.
've a feeling I may not be coming down from this,
I was searching through the heavans and somehow I slipped,
I feel, I'm seeing so clear
Trying to forget tomorrow and all that's happened,
This is not the way, the way I was meant to be.
I feel, I'm seeing so clear,
I thought I was never going to die.
I feel, I'm seeing so clear,
We need more time.
Slipping away, I think I'm gonna crack,
Misplaced trust, loyalty stabbed in the gut.
I feel, I'm seeing so clear,
I thought I was never coming back.
I've been down for a while,
And now I'm coming back...


P.Ptysiu...
Ma być dobrze...!
:*
skomentuj (4)

09:50:13 2004-06-29

Danse macabre...
"(...) Wszyscy jesteśmy chorzy psychicznie.
Ci z nas, którzy pozostają poza domami wariatów,
po prostu ukrywają to nieco lepiej - choć może nie aż tak dobrze.
Wszyscy.

cameo.blog

no cosh ... blendy sime ssdassajom ^^""""

skomentuj (0)

he , he .... 2003-01-16 19:53:32

nigdy ff to nie ffontpilam ... ^^


You're Shirou Kamui!
Congratulations-- the Power of God is in your hands. Well, maybe not, but you do occasionally feel as if the weight of the world is on your shoulders, and sometimes you just want to run away to escape it all. You mean well, but you are sometimes short-tempered and don’t necessarily think things through before you do them. Friendship is very important to you, as is loyalty. You have a lot of growing to do, but deep down you really are a good person.
Which Dragon of Heaven are you?
Quiz by Kerianne

skomentuj (2)

pare qvizzooff ... 2003-01-17 16:02:03

no cosh ... ( jakby cio to ciem nie naśladooje Pochi )What (yaoi) anime pairing are you?


this quiz was made by Eike and Mirai


nstempny .....( Pochi , fajne mash qvizzy !!! )

Blog Mendik55

     Siedzę sobie wygodnie  w sali  na literaturze brytyjskiej gdy pada takie pytanie '' Medieval features- still popular or out of date????'''  i głos jednej  koleżanki '' Może Bartek coś powie na ten temat on lubi takie tematy ''  -- hohooo pomyślałem sobie no to bracie jesteś wrobiony ... szczerze piszac juuz nie pamietam co powiedzialem wtedy  lecz pamiętam że obiecałem sobie na  ten temat  trochę  popisać,,,,,,
          Medieval features ?? well  ....helping others ...virtue,,,,bravery...loyalty...justice...faithfulness...purity of intentions,,,dignity ..devotion to the King  all?? Never mind,,,,
          po co to wszystko??? ,,,,,może po to by średniowieczny rycerz idąc na wojnę... zostawiając rodziny.. żony ..ukochane  nie buntował się ...nie żalił a  wręcz przeciwnie był zadowolony....bo miał swój ideał rycerza może po to  by świat był po prostu lepszy,,,,,nie wiem.......
            wiem tylko żę te sredniowieczne ideały nie są obce a bardzo podobne do ideału chrześcijanina : pomaganie.