O czym chcesz poczytać na blogach?

Louis de funes

selwa blog


"BÓG REKIN" Charles Montgomery - reporter zasuwa śladami swoich przodków misjonarzy w Mikronezji (spodziewałem się czegoś ciekawszego - nie wynika z tej podróży NIC!)
LOUIS DE FUNES - Synowie o Ojcu Patrick i Olivier de Funes( okazuje się, że de Funes w rzeczywistości był dokładnie taki jak na filmach :)
BÓG UROJONY - czytałem fragmenty w GW i innych.

Miej serce i patrz w serce

Je, zburaczał i szybko wybiegł z hali. No a nasz Wasyl, jak to Wasyl. Długo czasem myśli, ale jak coś powie to już pomyśli i po namyśleniu się, wypowiedział - wcielenie Louisa De Funesa - do tego miał taką poważna minę, że w tym momencie nie wytrzymaliśmy i wszyscy parsknęliśmy śmiechem. Rzeczywiście, nasz szef, wypisz, wymaluj - Lois De Funes.

.

Puisqu' il faut dire (?) - Onet.pl Blog

"drapieżnego"  ruchu kobiecego, ale    -    kobiecości.  Co, jeśli chodzi o wygląd niewiasty   ?   Delikatnośc i jakieś poczucie estetyki, wyrażające się w pozbywaniu się /golernie, depilacja/  owłosienia   ?    Czy wręcz.

Się jakoś inaczej liczyło.  Charakterystyczny Citroen 2 CV /taka  "bagnole" z bardzo garbatym, odsuwanym dachem a la filmy z Louis de Funes/ miał właśnie 2 konie mechaniczne.

   CV    -    z j..

Lazurowe Wybrzeże - Onet.pl Blog

Opowiem Wam, jak wygląda praca tajemniczego inspektora, pracującego dla wydawnictwa Michelin, jak przyznaje się kulinarne i restauracyjne gwiazdki i czy przypomina to działania Louisa de Funes w znanej komedii „Skrzydełko czy nóżka”.

Fran (17:14)

Joaśka - Onet.pl Blog

ale nie każdy spotkał się z nią twarzą w twarz"
                                    Alfred de Musset

Polecam

Ani Mru Mru
Louis de Funes
Grease (najlepszy musical na świecie) ;)
Ira
Alex Kava
Kombi
Maria Pawlikowska - Jasnorzewska
Piasek
ks. Jan.