O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Louis

Victory come to us before competition. - Onet.pl Blog

Uniósł głowy. - Ludzie ... Posłuchajcie mnie! Macie już tyle fanów, macie takie możliwości, to że przegraliście nie oznacza nic złego... W końcu, nagrywacie płytę tak? Pomyślcie o tym ...
 - No wiem - Przerwał mi Niall ocierając rękawem twarz - Ale mieliśmy nadzieje.
 - Ja też miałam nadzieje. - Powiedziałam cicho i przytuliłam Zayn'a który dalej nic nie mówił. - No chodź ... - Złapałam go za rękę. Podniósł głowę i spojrzał na mnie nic nie mówiąc. Po chwili się uśmiechnął.
 - Ugh, kocham cię. - Powiedział i mnie pocałował. Louis i Miley patrzyli na nas kiwając głową z niedowierzaniem.

 - Tak publicznie? - Zapytała Smiley i się roześmiała. - Dobra ruszać dupy, nie będziecie tutaj tak siedzieć. Liam - Spojrzała tu na Payne'a który dalej siedział w koncie nic nie mówiąc - Wyglądasz jakbyś przeżywał żałobę, wstawaj! - Krzyknęła i podała mu rękę.


 ****************************  Od tamtego wydarzenia minęły już dwa tygodnie. Chłopaki w dwa.

If we could only have this life for one more day... - Onet.pl Blog

Harry, wciąż walcząc ze śmiechem, podszedł do chłopaka i pochylił się nad nim, kierując na jego twarz swoją komórkę, którą filmował całe zajście. Liam odsunął dłonie z twarzy i zamrugał szybko.

-Nienawidzę cię... - wyjęczał z trudem.

-Mnie? - Harry uniósł brwi. - Nie kazałem ci pić.

-Nie było cię tutaj... A Lou... Louis! Jego też nienawidzę... - Przyłożył dłoń do czoła, przymykając oczy. - I whiskey też nienawidzę.

Harry stłumił chichot.

-A wczoraj ciągle powtarzałeś, jak bardzo ją kochasz.

Liam użył ostatnich pokładów siły, by unieś dłoń i wytrącił telefon z jego ręki. Przedmiot wleciał pod komodę, a z ust Harry'ego wyrwał się pełen wyrzutu okrzyk. Zacisnąwszy dłonie w pięści,.

Everything About You - bloog.pl

-Od Zoey  aż to gaduła jedna wygadała wszystko. I za to ją lubię - zaśmiał się i póścił do niej oczko

-Płakałaś -zapytała Carolina

-Tak troche

-Troche czy jezioro łez ? - powiedział Harry

-Ok jezioro - odpowiedziałam

- A co się stało ?-zapytał Zayn

-Muszę mówić ?-zapytałam się oczekując że powiedzą nie

-Musisz -uśmiechnął się Louis

Only an utter confidence ... - Onet.pl Blog

 Louis podniósł się powoli i spojrzał przez okno. Na pewno długo spali, bo na zewnątrz było już całkiem jasno, a Chicago już dawno jest aktywne.

Przetarł oczy i rozejrzał się po pokoju. Miley spała z głową na brzuchu Liama, Niall wyglądał jakby miał zaraz spaść z łóżka a Zayn był przykryty kołdrą po samą głowę i był odwrócony do Louisa plecami. Tomlinson zmarszczył brwi. Kiedy jego wzrok wylądował na łóżku Harry'ego, zauważył że jest puste. A to dziwne, bo Harry, razem z Zayn'em, zawsze wstawali najpóźniej, a jeśli ktoś wcześnie ich obudził, mieli te swoje humory.

 Lou wstał i skierował się w stronę pokoju Seleny. Podejrzewa że jeszcze jest w krainie snu, ale woli się upewnić.

Louis vuitton

I can hear your heart, baby. - Onet.pl Blog

Jedynie za moim lasem coś się buduje. Ogromna willa z ogromnym przepychem. Ja niby też ma dom z basemnem, ale tam to jest inne. Próbuję ukrywać się z tym, że jestem bogata. Nie chce być szkolną divą, bo jestem w stanie za jedym razem kupić 3 torebki Louis'a Vuitton'a, szpilki Armaniego i jakieś inne dziwimisie. Bo mogła bym, ale tego nie robię. Nie podniecają mnie nowości na rynku mody. Z firmowych rzeczy, to ja mam tylko plecak z Adidasa i buty z Nike. Resztę ciuchów kupuje w butikach na pasażach.

bedroom-bar blog

Dla mnie jakaś masakra, trzeba naprawdę uważać, żeby przede wszystkim nie przesłodzić, bo można BARDZO ale to bardzo przesadzić. mnie troszke kojarzą się one z dzieciństwem, słodkimi cukierkami, lizaczkami, karuzelą niczym jak w paryskim pokazie Louis's Vuitton'a.

muszę przyznać, że na mojej liscie MUST HAVE widnieje napis - algowy/miętowy&brzoskwiniowy sweterek ale mam pewien problem, który często mnie spotyka kiedy coś chcę kupić czy dobrać do spodni ale kurcze no nigdzie nie ma.

Kontynuacja.

Wiadomo przecież, że miłość na odległość nie jest rzeczą łatwą. Zwłaszcza kiedy wygląda się jak ta dwójka. Podobno dojdzie nawet do jakiejś zdrady!

Ashley u kosmetyczki
Ubrana w jasnoniebieski dres i niosąca torbę od Louis'a Vuitton'a Ashley udała sie do salonu kosmetycznego w Los Angeles, aby sprawić sobie woskowanie nóg,manicure i pedicure. Zdjęcia z 30 stycznia 2008 roku.
Corbin nagrywa !
Corbin Bleu o którym ostatnio było.