O czym chcesz poczytać na blogach?

Lotto uk

Chiński SPAM

To bujda, bo i tak dostanie kazdy spam, ale jednocześnie potwierdzi, że adres e-mail jest aktywny.

Od: dyrektor kampanii reklamowych. Promocja obszaru POWER BALL LOTERIA / CANADIAN PROMO
Lotto przedstawicielstwo Lore.

="?

(28.08.2009 na skrzynkę firmową)

To jest wieczny e-mail. Od kiedy mam adres e-mail, mam spam z Ukrainy. Ten sam wygląd zawsze, tylko daty się zmieniają. No i bezpłatne adresy, z których są słane. Niniejszy jeszcze na dodatek ma w polu "Do:" kilkanaście innych widocznych adresów.

Warto przenosić między różnymi narzędziami komunikacji. To się nazywa kreatywność. Jak ten PS na górze.


Informujemy, że ten adres e-mail została wprowadzona w trakcie corocznej loterii Euro Millions selekcji i wygrać sumę 750.000 euro.

Asmodeusz

Na roku w czasie zajęć wychodziliśmy do pobliskiego pubu na małe z pianką... chyba wrócę na studia :P
     
    Zief... o i się zaczęło... coś się mi zdaje, że ten lot w przeciwieństwie do tego ostatniego z UK, nie będzie tak gładki i spokojny... no coż przynajmniej wiem, że żyję i pewnie Wy także...

Komentarzy: 2 Lotto sobota, 17 marzec 2007, 11:24         No i doszliśmy do chciwości, do zgarnięcia jest 20.

Blog KaRoLcIa12312


Music of the Sun
Debiutancki album Rihanny "Music of the Sun", który był przez nią współtworzony, został wydany w sierpniu 2005 roku. Pierwszym singlem z albumu była piosenka Pon De Replay, który zajął 2. miejsce na obydwu listach przebojów: amerykańskiej Billboard Hot 100 oraz angielskiej – UK Singles Chart. Drugi singel If It's Lovin' That You Want zajął 36. miejsce na Billboard Hot 100 i 11. miejsce na UK Singles Chart. Album utrzymywał się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się krążków w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, natomiast w czterdziestce w Wielkiej Brytanii. W kilku krajach album został odznaczony.Do walki z polskim wykonawcą (Button Hackers), wybranym dzień wcześniej. Zajęła 3. miejsce z nagrodą w wysokości 10. tysięcy dolarów. W lipcu 2007 Kate Ryan nagrała nową piosenkę We All Belong, która była hymnem EUROGAMES 2007. Również w 2007 roku miał miejsce bardzo ważny (ile nie najważniejszy) w jej karierze koncert w Lotto Arenie. Artystka pokazała swój mocny wokal i charyzmę, co spotkało się z brawami publiczności oraz dużym zainteresowaniem jej osobą od strony medialnej. Koncert będzie kontynuowany w 2008 roku.

W lutym 2008 roku Kate wypromowała w Belgii drugi singel L.I.L.Y. (Like I Love You) z czwartego albumu, którego premiera.

Nasze motto - graj w e-Lotto

Stron oferujących systemy Lotto, mniej czy bardziej wiarygodne nadal cieszą się zainteresowaniem graczy. Jednak żaden z tych systemów nie gwarantuje trafienia kumulacji. Lotto Syndykat także nie zapewnia trafienia Jackopta, jednak zawsze gwarantuje 2 poprawnie wytypowane liczby w Euromiliony, zwiększając szanse trafienia kumulacji o 36 razy. W grze UK Lotto, Lotto Syndykat gwarantuje 1 poprawnie wytypowana liczbę zwiększając szanse trafienia nagrody głównej o  733% !

21:05, lottosyndykat
Link Dodaj komentarz »