O czym chcesz poczytać na blogach?

Lotnisko wrocław

milionmonet

Wciągu tego roku. Przyjemne uczucie.

Siedzę w autobusie. Już drugim. Najpierw 10 minut na piechotę. Potem autobus który miał jechać na Eurekę, a pojechał na zajezdnię. Potem 10 minut czekania. Biorę więc kolejny. -251 – i jade na Eureke. Tam przesiadam się znowu w autobus jadący na lotnisko. Trzy autobusy przez Wrocław, 2 samoloty przez świat….

Wrocław, Lotnisko, 8rano

Tego się nie da opisać! Odwołali mi lot!

Byłam na lotnisku już o 4  nad ranem.  O 6  miał być lot, o 8 powiedzieli nam, że jednak lot się nie odbędzie, o 9 oddali nasze bagaże,.

Pobyć również trzy dni….

Nie spodobała mi się ta opcja, choc byłam zmęczona i chwilowo ją rozważałam.

Moja siostra za to powiedziała coś mądrego- tak czasami nawet jej się zdaża: lepiej nie wylecieć niż nie wylądować.

Ejmen siostro!

 

Nadal Wrocław

Jest godzina 16. Jestem w tym samym miejscy co 12 godzin temu. Na tym samym krześle. Na prawo od bramki. Mam 13h opóźnienia. Smutno mi… Dzisiejszy bilet po zmianach kosztował 6 tysięcy złoty, ja go mam “za darmo”… opłacony jest moim zmarnowanym czasem i smutkiem..

Najważniejsze i najciekawsze informacje Radia Wrocław

skomentuj (0)

Pogrzeb posłanki Aleksandry Natalli-Świat (Wideo) 2010-04-26 13:32:30

Została pochowana na cmentarzu przy ul. Bardzkiej we Wrocławiu. W uroczystościach uczestniczyło ok. tysiąc osób. Na stronie Radia Wrocław znajdziesz krótkie wideo z pogrzebu.

Przemawiali m.in. minister kultury Bogdan Zdrojewski, szef PiS Jarosław Kaczyński oraz Kornel Morawiecki i Adam Lipiński. Rodzina zmarłej otrzymała przyznany posłance pośmiertnie Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski..

Nowy terminal będzie miał cztery kondygnacje, w tym jedną podziemną i 330 tysięcy metrów sześciennych kubatury. Obiekt wart prawie 300 milionów złotych, ma być gotowy wiosną 2011.

Posłuchaj i zobacz na prw.pl.

Tagi: wrocław, stadion, euro, lotnisko, euro2012, nowy terminal, maślice, pilczyce

skomentuj (0)

Wrocław Europejską Stolicą Kultury? 2010-04-30 09:06:07

W grudniu 2011 roku zapadnie ostateczna decyzja, które z miast zostanie Europejską Stolicą.

Mleczne Podróże

Śmieszny widok. Oczywiście oprócz nas autobusem nie jedzie żaden inny europejczyk. Czujemy się jak małpki w zoo. Autobus podejrzewam starszy od nas, na środku podłogi pod siedzeniem, dziura wielkości 20 na 20 cm. Siedzenia kiwają się na zakręcie. Pojazd wygląda niczym stare autobusy kursujące we Wrocławiu na linii 112 i 113 :) Po 40 minutach dojeżdżamy na lotnisko. Po wysiadce z autobusu robimy mu zdjęcie. Dzieci jadące w środku machają nam na pożegnanie, czyni to również kasjer z budki :D Miło.

Czasu mamy, aż za dużo. Idziemy do przylotniskowej restauracji. Bierzemy pożegnalny tadżin i herbatę. Przypadkiem prawie zostawiam ślubną.

Rowerem poza Wrocław

Smolec był niegdyś dużą wsią, a dziś przyjął wręcz rozmiary monstrualne jak na wieś, szacuje się, że mieszka tu około 6-8 tys. osób. Ta nagła zmiana dokonała się w ostatnich latach, kiedy wybudowano tu tzw. Osiedle Leśne składające się z domów jedno- i wielorodzinnych, mieszkańcy Wrocławia osiedlili się tu chcąc mieć ciszę i spokój, ale pobliskie lotnisko zdaję się nie gwarantuje im tego komfortu.

Krzeptów, do niedawna niewielka wieś koło Smolca dziś jest z nim połączona kolonią domków jednorodzinnych, ta wieś także powiększyła znacznie liczbę swojej ludności w ostatnich latach. Osiedle nowych domów ktoś nazwała.

studentowo

Dodatkowe życie!

Ktoś chyba za dużo gra ;-)


WYZNANIA
Link 03.03.2011, 21:27 Komentarze (2)
Jak już wspominałam, 14 marca wybywam na Maltę. Mam lot z przesiadką w Londynie jednak wylot z Wrocławia jest o 6:20 więc na lotnisku muszę być koło 5:20. A do Wrocławia 190 km. Ponieważ jednak mam kuzynkę w tamtych okolicach, a jej mąż pracuje i w weekendy studiuje we Wrocławiu to postanowiłam zapytać czy byłaby możliwość aby mogli mnie przenocować z niedzieli na poniedziałek i podrzucić w poniedziałek na lotnisko - albo po prostu wzięłabym taksówkę. Chodziło głównie o przenocowanie. Uznali jednak, że nie ma problemu i że Albert (mąż kuzynki) może mnie w niedzielę odebrać z dworca, a w poniedziałek podrzucić na lotnisko. Dzisiaj do nich zadzwoniłam z pytaniem czy Albert jest świadom tego, że.