O czym chcesz poczytać na blogach?

Lost zagubieni

LoSt ZzAgUbIeNi ******ThE BeSt

2006-12-06 Hej....Dobra wiadomość dla tych, którzy mają dostęp do polskiego programu AXN! Już w lutym 2007 roku ruszy emisja trzeciego sezonu LOST! Już za trzy miesiące polscy fani będą mogli śledzić losy rozbitków – Jack’a, Sawyer’a i Kate porwanych przez Innych, bohaterów których znamy z wcześniejszych sezonów serialu oraz kilka nowych, ciekawych postaci. Mnie najważniejsi.A teraz napisze mega nocie o filmi ok, no więć.....:-):-)Lost to jeden z najlepszych seriali w TV został wyemitowany w TVP i zyskał uznanie wielu widzów. Niestety pierwsza część dobiegła końca, wszystkie odcinki serialu (łącznie 24) Lost Zagubieni zostały wyemitowane w telewizji. Jednak nie martwcie się, kolejne odcinki serialu Zagubieni zostaną wyemitowane prawdopodobnie już na jesieni 2006 (nieoficjalne dane z TVP1), jest ich jeszcze 15.Kolejne odcinki serialu Zagubieni poznamy w kolejnej serii Lost.

Lost - bloog.pl


komentarze (9) | dodaj komentarz

Avek

niedziela, 03 czerwca 2007 20:43
To avek bloga mojej kochanej siostrzyczki, która również prowadzi bloga o Lost. Serdecznie polecam jest super(tak jak mój). Nokomentarze (5) | dodaj komentarz

Josh i jego rola w serialu Lost

sobota, 12 maja 2007 11:58

Jak się okazuje Josh Holloway w serialu Zagubieni gra wyłącznie dzięki upartej żonie. Aktorowi nie chciało się zrywać bladym.

Blog o LOST...

Się o 17.00, a kończą o godzinie bliżej nieokreślonej. Ale ja i tak będę tylko do pół do ósmej, bo przecież MUSZĘ zdążyć na Lost!
Dziś miałam w klasie losowanie komu robię paczkę na mikołajki. Jak to oczywiście bywa, po, a nawet jeszcze podczas lekcji, każdy już wiedział kto kogo ma..To również serial sie przedłużył, bo to w ten czwartek będzie OSTATNI odcinek. Po nim telewizja doda dokument poświęcony serialowi Lost:Zagubieni, gdzie zostaną przypomnione losy wszystkich bohaterów. Będzie on pełnił rolę zakończenia drugiego sezonu.
Dziękuję Kamili i.

                                                           zagubiona225

misz-masz

W telewizji". Pierwsze miejsce zajęła Eva Longoria z "Gotowych na wszystko", drugie Evie a dziesiąte Michelle Rodriguez z drugiego sezonu "Zagubionych".

Oto cała lista.

1. Eva Longoria (Desperate Housewives)
2. Evangeline Lilly (Lost)
3. Jennifer Garner (Alias)
4..(51-52/2005) na stronie 136 osoby odpowiedzialne za program 4 największych telewizji w Polsce wymieniają trzy programy, których zazdroszczą konkurencji. Serial "Lost: Zagubieni" chciałyby mieć na swojej antenie TVN i TVP2.

O "Zagubionych" powiedzieli:

Edward Miszczak - dyrektor programowy TVN:
Dobrana obsada - wszystko to, co widzowie lubią najbardziej."

Nina Terentiew - dyrektor TVP2:
"Już od pierwszego odcinka z zapartym tchem śledzę losy rozbitków ocalałych po katastrofie samolotu. Twórcom moge pogratulować umiejętnego manipulowania wątkami, a w ten sposób także i widzami. Po ominięciu choćby jednego.