O czym chcesz poczytać na blogach?

Los angeles times

MICHAEL JACKSON -THE BEST SINGER OF WHOLE WORLD!!! - Onet.pl Blog

Stacja CNN Jakcson zapadł tam w śpiączkę.
Sytuacja zmieniała się z minuty na minutę, portale internetowe podawały różne, niespójne informacje.

00.15 "Los Angeles Times", powołując się na źródła szpitalne, zaczęło mówić o śmierci króla popu. W tym samym czasie wokół szpitala, z minuty na minutę przybywały tłumy fanów i dziennikarzy, by dowiedzieć się o.

Zobaczymy. Jak nie teraz, to w dalekiej przyszłości.

Przynajmniej co do tego miałyśmy rację.

Michael zmarł dokładnie 10 godzin temu, O 23:26 czasu polskiego, a o 14:26 w Los Angeles.

Od 10 godzin świat jest pozbawiony kogoś, kto ten nasz mały świat próbował ratować.

Kto stworzył poprzez muzykę, takie uczucia, jakich nikt nigdy nie.

Michael Jackson - Onet.pl Blog

Za portalem informację tę podały wszystkie media, zaznaczając że jest to informacja niepotwierdzona.

Jednak gdy 15 minut po północy informację tę podał także portal szanowanej gazety "Los Angeles Times", powołując się na źródła szpitalne, nawet CNN przestało informować o śpiączce króla popu, a zaczęło mówić o jego śmierci.

Początkowo wiadomo było jedynie, że Jackson w ciężkim.Michaela Jacksona. Porucznik Fred Corral powiedział telewizji CNN, że Jackson zmarł dokładnie o godzinie 23.26 naszego czasu. - Mogę powiedzieć, że w tym momencie zostaliśmy powiadomieni przez policję Los Angeles, że Jackson został przewieziony do szpitala i, że jego ciało nie reaguje na bodźce i o 23.26 stwierdzono zgon - powiedział Corell w rozmowie z CNN.

Dodał, że prawdopodobnie jutro dojdzie do.

kilka słów o satanizmie

Że wszelkie sprawy związane z molestowaniem mają być kierowane do niego, do Watykanu. Tam zapadnie decyzja, czy będą one rozpatrywane w Rzymie, czy lokalnie przez biskupów. Miał się nimi zajmować wyłącznie Kościół. Były objęte tajemnicą papieską, co oznacza, że gdybyś ją złamał, nałożono.

43-letnia O’Connor, matka czwórki dzieci, udzieliła wywiadu dziennikowi “Los Angeles Times” na temat ostatniego skandalu w Kościele katolickim.

Prawie dwadzieścia lat temu młodziutka irlandzka wokalistka wywołała.

Grypa666's Blog

Autorskie do przekładu: Roman Kafel.

Bankierzy i złodzieje

I
„Szwajcarskie miliardy ofiar Holocaustu okazały się zupełnym mitem”, pisał The Times w wydaniu sobotnim z 13 października 2001 r., odsłaniając kulisy jednego z najbardziej groteskowych i niesmacznych dramatów, jakim zawsze pozostaje kryminalny akt wyłudzenia i rabunku. A zaczęło się.

Żadnemu z Żydów ocalałych z Holocaustu. Te pieniądze zostały zdefraudowane dokładnie przez tych samych ludzi, którzy tak głośno domagali się sprawiedliwości i uczciwości dla ofiar Holocaustu. Ostatnio, Los Angeles Times napisał:

Międzynarodowa komisja, ustanowiona dla zaspokojenia roszczeń ubezpieczeniowych z okresu Holocaustu, wydała do dnia dzisiejszego więcej niż 30.

Blog o Eminem

Której przypadkowym słuchaczem okazał się legendarny raper Dr. Dre. Jeśli jesteś zerem, to kolor skóry się nię liczy - skomentował to wydarzenie w wypowiedzi dla dziennika " The Los Angeles Times". - Gdy po raz pierwszy słuchałem "The SLim SHady EP" nie miałem pojęcia, że Eminem jest biały. Dowiedziałem się o tym dopiero nazajutrz. I niczego ten fakt nie zmienił. W gruncie.Się po fecie z burmistrzem Eminem. "To jakieś wariactwo." Człowiek marzy sobie, żeby coś takiego się wydarzyło, ale nigdy nie ma pewności, czy do tego dojdzie. A tu nagle taka heca!"
W Los Angeles podczas tourne promującego płytę w tańczącą na drugim planie scenu mumię wcielił się sam Dustin Hoffman, który osobiście zaproponował Eminemowi ten gag.
Kiedy z końcem roku.

Świat magii i Harry'ego Pottera - Onet.pl Blog

Śmierci w swych książkach.
Wypowiedzi pisarki w języku angielskim znajdziecie tutaj.

Fiennes poważnie myśli o debiucie w roli reżysera

Portal internetowy Los Angeles Times ma dla nas nowy wywiad z Ralphem Fiennesem, który potteromaniakom bardziej znany jest jako Lord Voldemort. Ralpha zobaczymy wkrótce na ekranach kin w filmie In Bruges (

Autorka sagi HP, J.K. Rowling została uhonorowana statuetką za sukces wydawniczy. Zdjęcia Richarda zobaczycie łapiąc ten *świstoklik. Z kolei Davida Thewlisa (Remus Lupin) *spotkać można było w Los Angeles, gdzie 10 lutego odbywało się Warner Music Group Grammy After Party. I na sam koniec pozostały nam fotografie Julie Walters (Molly Weasley), która *pojawiła się 8 lutego podczas 28th Annual.

7 dni – prawdziwe wyzwanie to poznać Świat

Dotkniętych pogarszaniem się stanu amerykańskiej gospodarki. Tymczasem okazuje się, że w krótkim czasie Clintonowie awansowali do grona 15 tysięcy najbogatszych rodzin Ameryki. Jak zauważył „Los Angeles Times“, na samo utrzymanie rezydencji wydają wielokrotnie więcej, niż wynoszą średnie zarobki amerykańskiej rodziny.

Sztab Hillary Clinton stara się przedstawić sprawę w pozytywnym świetle. Sama.

Za co” – powiedział agencji Bloomberga profesor Uniwersytetu Yale i były urzędnik Departamentu Skarbu Michael Graetz.

Szejk Dubaju jest jednym z głównych udziałowców zarejstrowanej w Los Angeles Yucaipy.

W porównaniu z Hillary Clinton i jej mężem Barack Obama prezentuje się skromnie.

W 2006 r. zarobił wraz z żoną “zaledwie” milion dolarów, a rok wcześniej nieco.