O czym chcesz poczytać na blogach?

Lorenz

Wspomnienia Lily Evans - Onet.pl Blog

Przed Czarną Magią. – Od stołu wstała wysoka blondynka o niesamowitej urodzie. W pomieszczeniu można było wyczuć pewien rodzaj napięcia. Koło ucha Lily rozległo się ciche piśnięcie. Była to Emma. 
- Emm, co ci jest? – spytała zatroskana Evans, kładąc swą dłoń na jej ramieniu.
- To… Ta kobieta… to…
- No wykrztuś to z siebie – ponaglała ją.
- To jest do cholery moja „najukochańsza” kuzynka! – powiedziała w końcu z przerażeniem widniejącym na twarzy.
  Lily zmarszczyła brwi i poprosiła, aby koleżanka wszystko jej opowiedziała. Zanim Emma Lorenz zaczęła, do przysłuchującej się Lily, dołączyły jeszcze Irma i Liz.
  Kiedy w sali przestały rozbrzmiewać głośne oklaski, szczególnie ze strony męskiej, dyrektor ponownie przemówił. 
- Tak, więc muszę z przykrością prosić, aby w tym roku, ani w żadnym z kolejnych żaden z uczniów nie zapuszczał się na tereny Zakazanego Lasu. Jaka sama jego nazwa mówi; jest on Z-A-K-A-Z-A-N-Y. 
  Ze stołu Gryffindoru, przy którym siedzieli James i Syriusz rozległy się stłumione chichoty, którym towarzyszyło ciche parsknięcie dwóch innych chłopców, siedzących obok wyżej wspomnianych. 
- No, a.

'It don't matter who you are, it's so simple, I feel it...' - Onet.pl Blog

Zrobiła się dziwnie mała w tym bogato zdobionym korytarzu. Mocniej ścisnęła teczkę, do której wcześniej włożyła kilka swoich projektów oraz próbek tekstu. Podeszła do uśmiechającego się mężczyzny, który natychmiast wskazał drogę do restauracji, w której oczekiwała kobieta. Poznała ją bez trudu, ponieważ była jedna wśród eleganckich mężczyzn w ciemnych, ładnie dopasowanych garniturach. Powoli skierowała się do stolika prawie na samym końcu sali. Przystanęła przy wolnym krześle, czekając aż brunetka podniesie wzrok. Kiedy to uczyniła uśmiechnęła się promiennie.
-Dzień dobry, nazywam się Julia Lorenz. – powiedziała i wyciągnęła dłoń, która szybko została uściśnięta – Byłyśmy umówione.
-Tak. – odparła zszokowana kobieta – Nie sądziłam, że jesteś taka młoda. – zaśmiała się i wskazała miejsce naprzeciwko siebie.
Blondynka starała się podchwycić żart i także zaśmiać, lecz nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu.
-Pan Lorenz wspominał, że masz niewielkie doświadczenie. – oznajmiła biznesowym tonem – Wysłał mi jednak kilka twoich prac i przyznam, że są niezłe.
-Dziękuję. – sapnęła niepewnie pod nosem.
-Powiedz mi, czy masz.

Rammstein

Troche o zespole 2009-02-12

Skład zespołu:
Till Lindemann
Richard Sonne Kruspe-Bernstein
Paul Landers
Oliver Ollie Riedel
Christoph Doom Schneider
Christian Flake Lorenz


Biografia:
Zespół Rammstein został założony przez Richarda Z. Kruspe-Bernsteina w 1993 roku.
Wkrótce dołączyli do niego Oliver Riedel, Till Lindemann , Paul Landers, Christian "Flake" Lorenz oraz Christoph Doom Schneider. Nazwa zespołu pochodzi od niemieckiego miasta Ramstein, w którym wydarzyła się tragedia i 80 ludzi zginęło podczas pokazów Amerykańskich Sił Powietrznych. Ich pierwsza piosenka zatytułowana “Rammstein” mówi o tym właśnie wydarzeniu.
Pierwszy album Rammstein “Herzeleid “ wydany w 1995 roku podbił listy przebojów pozostał tam aż do wydania ich LP “Sehnsucht”dwa lata później. “Herzleid” sprawił, ze zespól zdobył popularność nie tylko w Niemczech, ale również w Austrii i Szwajcarii. W.

Nigdy nie jest za późno

Przejąć odpowiedzialność za swoje życie i szczęście. Tę wiedzę - o możliwościach jakimi dysponuje każdy człowiek i o tym, jak je można rozwijać - przekazuje od lat podczas swoich kursów.Cena:

Koszt pojedynczych warsztatów wynosi:
Wpłaty do 12 lipca 2009r. - 490zł
Wpłaty po 12 lipca 2009r. - 590 zł

Zniżki:

dla członków AMŻ - 20%, dla młodzieży uczącej się 50%. Przy udziale grupowym możliwe dodatkowe zniżki.

Informacje i zapisy:


Agata Lorenz: 604 455 424, e_gata@interia.pl
Alicja Poznańska: 606 239 296, poznanska.alicja@gmail.com

Konto na wpłaty:
Stowarzyszenie Akademia Mądrego Życia
Bank DnBNORD
83 1370 1095 0000 1701 4860 9900


Uwaga!
Zapraszamy również na bezpłatne spotkanie "Jak wygrać bez walki?"poprzedzające warsztat - 17 lipca 2009r , godz. 18.00 - 20.00 (Centrum Promocji Zdrowia Amida, Al. Słowackiego 60/1a, przy Nowym Kleparzu)

Na spotkaniu będą losowane zniżki na.

Skoczkowie narciarscy - juniorzy - Onet.pl Blog

http://www.youtube.com/watch?v=cER6ZXTJeuo&feature=player_embedded


Trening na Mobakken:

http://www.youtube.com/watch?v=eoOvULRtVxw

Kasia Babiarz (21:14)
klawiatura nie gryzie ;)

11 November 2009
Lorenz Fannemel

  

Oto sylwetka kolejnego norweskiego skoczka, mam nadzieję, że zaciekawi was jego osoba gdyż to ogromny talent.

Myślę też, że wielu kibiców kojarzy skądś jego nazwisko, a więc od razu mówię, że Lorenz Fannemel to kuzyn 18-letniego Andersa Fannemela, który zaczyna coraz bardziej istnieć w.

sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

Prezentując swoje wdzięki na tarasie hotelu Cabana, pod pretekstem zagrania roli w filmie o kubańskiej rewolucji.

Na słynnym 18. piętrze znajdował się super sprzęt hi-fi, spory skład importowanych win a do łóżka Castro wchodziły coraz to nowe ciała – turystki, dziennikarki, aktorki i prostytutki…

Castro nurzał się w coraz nowych romansach, z Glorią Gaitan, znaną jako „Czarna Róża z Bogoty”, córką zamordowanego przywódcy boliwijskich rewolucjonistów Jorge Eliecera Gaitana, z którą romansował kilka lat. 17-letnią Maritą Lorenz, którą poznał na pokładzie MS Berlin. Była dziewicą, córką kapitana statku. Nie chciała zgodzić się na romans. Obiecywał jej małżeństwo, sprowadził podstępem do Hawany i zapłodnił. Marita stała się członkiem jego biura, sekretarką, tłumaczką i kochanką. Była zmęczona ciągłymi romansami Fidela, chora i wkurzona po incydentach z pijaną Avą Gardner, która oczekiwała randki z Castro. Wkrótce Marita zachorowała i w niewiadomy sposób przestała być w ciąży. Twierdzono, że dziecko umarło, ale podobno żyło i zostało jej odebrane. Nieszczęsną dziewczyną zaopiekowały sie służby specjalne USA,.