O czym chcesz poczytać na blogach?

Lordi

Zrozumieć

Mi było znaleść jakieś sensowne wytumaczenie... coś się stało,a le o tym później jak ochłonę... 

__________________________________________________________________

 

no i musze nałądować baterię do empetrójki ;-)... ja lece :P papapa! 

 

20:02, mateuszolech
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 lutego 2007
sny o lordi... | "felix, net i nika"

już musi dochodzić do tego, że śnię o potworach z finlandii :]... taki miły był ten sen, ale od poczatku...

był środek południa. na błoniach kamieńskich stała wielka scena. przez okno zobaczyłem jak amen (członek zespołu) gra na gitarze zobaczyłem to przez wielki teledim. pamietam, że wtedy czekałem na przesyłkę od babci w francji. gdy wiązałem buty w przedpokoju zadzwonił dzwoenk. ucieszonby, ze to mr lordi (bo miał mnie odwiedzić cały zespół) pobiegłem do drzwi. okazało się, ze to kurier z paczką..

loordi

Miał osiemnaście lat. Podczas studiów filmowych stworzył pierwszy teledysk zespołu. Zespół wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji w 2006 roku, zdobywając najwyższą w historii konkursu liczbę punktów.

Tomi Putaansuu oraz wszyscy członkowie zespołu ukrywali dotychczas swoje twarze pod maskami, jednak tuż po ich zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2006 roku jeden z fińskich tabloidów opublikował zdjęcia Tomiego bez maski. Także wcześniej, w marcu 2006 roku, jedna z fińskich gazet pokazała twarz wokalisty bez maski. reszta potworów z zespołu Lordi:         Lordi to fiński zespół grający hard rock i heavy metal. Wokalista zespołu (Mr. Lordi) pochodzi z miejscowości Rovaniemi, a pozostali członkowie z okolic Helsinek . W 2006 roku grupa zwyciężyła 51. edycję Eurowizji wykonując piosenkę Hard Rock Hallelujah. Najbardziej rozpoznawalną cechą zespołu są kostiumy zombies i demonów.

'Nice guys finish last. Buy who said anything for being nice?' - Onet.pl Blog

Uciążliwego mnie złapało i nie chce przejść. Och, ach, cudownie.

Hostel, Hostel 2, Nocny Pociąg z Mięsem, Rec, Dark Floors - ja nie wiem, za co ja kocham te krwawe horrory. Hektolitry krwii tryskającej na wszystkie strony, tony flaków latających pod sam sufit i moja roześmiana buźka. Moja kolejna, mała obsesja. Malutka. Tyci - pyci.

Lordi cały czas na szczycie. Kocham, kocham, kocham nadal. A do tego doszły takie zespoły jak Within Temptation, Led Zeppelin, Aerosmith, Guns N' Roses KISS... czy boski Alice Cooper. Ja rozumiem, że mania na punkcie Lordi, ale mnie wzięło na ojca/matkę Lordi, w sensie na zespoły, które były inspiracją dla nich [oprócz Within Temptation]. Amen cały jest mym wybrankiem. No ku.wa bardzo zabawne.

I wanna love you but I better not touch (don’t touch)
I wanna hold you, but my senses tell me to stop
I wanna kiss you but I want it too much (too much)
I wanna taste.

Marta666-Witam!

marta-metal666
Link Komentarze (1) »
niedziela, 11 czerwca 2006
W dupie z antyfanami Lordi!

Hej! Wiecie co mnie wkórza? Ostatnio na onecie możnabyło przeczytać wywiad z perkusistą zespołu Lordi o pseudonimie K.I.T.A Ja osobiście bardzo go lubie. W wywiadzie podziękował polakom za 12 punktów na eurowizji i powiedział że LORDI bardzo chciałoby zagrać w Polsce! To było dla mnie ważne info bo chętnie udam się na koncert LORDI jeśli będą w Polsce. K.I.T.A powiedział że jesienią będą mieli trase po wschodniej częsci Europy. Jak widać LORDI to nie sataniści tylko normalni ludzie którzy nie koloryzują. Wkórzają mnie dwie rzeczy, pierwsza to jest jejden cycek, który napisał, że kiedyś czytał wywiad z Lordi i niby powiedzieli że nigdy nie zagrają dla Polaków i Żydów. Ciekawa jestem gdzie wyczytał cenną informację. To mnie bardzo zdenerwowało. Następną rzeczą są antyfani kapeli, którzy napewno mają swoich idoli, i zamiast wchodzić na strony tych których lubią wchodzą na LORDI i komentują że jest do.

Blog lordiadi

Notki
Coś o zespole 2007-04-02 Lordi to fiński zespół hard rockowy założony w 1994 roku, choć są różne teorie na temat daty powstania grupy. Ich znakiem rozpownawczym są ciężkie, ale pomysłowe przebrania potworów bez, których publicznie się nie pokazują.   

Pierwsza płyta Lordi powstała dopiero w 2002 roku. Znajdowały się głównie na niej  pierwsze hity zespołu - Devil ls A Loster i Would You Love A Mosterman. Drugi krążek zasłynął utworem  Blood Red  Sandman.Trzeci był początkiem najlepszych piosenek z poprzednich albumów. Czwarta płyta zawierał utwór, który pomógl Lordi zwciężyć Eurowizję - Hard Rock Hallelujah! Grupa ma również na koncie m.in. Złotą Płytę za wspomniany czwarty album - The Arockalypse.

Blog NocnyMorderca

Podobnie rzecz się ma z "klimatycznością" muzyki, którą kapela próbuje budować dużą ilością narracyjnych, mówionych wstawek oraz wolnymi i średnimi tempami, w których utrzymana jest większość płyty. W efekcie rozległe obszary płyty są mdłe i bez wyrazu, a tylko chwilami jest ciekawie - przypomina to łowienie perełek w zamulonym muzycznym stawie

Komentarzy: 0 Lordi Biografia 2008-03-20 Lordi jest grupą grającą hard rock/heavy metal. Pochodzą z Finlandii, założycielem jest Tomi Puutansuu (znany szerzej jako "Mr.Lordi"). Znani są głównie z tego, że na każdym swoim występie chodzą przebrani za potwory. W 2006 roku wygrali konkurs Eurowizji (292pkt.). Była to pierwsza Eurowizja wygrana przez Finlandię.

Na początku lat 90-tych, Puutansuu grał w małym zespole pochodzącym z jego rodzinnego miasta, Rovaniemi, ale odszedł z niego ponieważ inni członkowie.