O czym chcesz poczytać na blogach?

Longman

SP9

Liczba koentarzy: 1 2011-09-26 Dnia 30 września odbędzie się dyskoteka . W czasie disco zostanie roztrzygnięty konkurs na Super Chłopaka 9 .


Liczba koentarzy: 0 Wykaz książek na rok szkolny 2011/2012 dla klas 0-3 i IV-VI 2011-08-02 Klasa 0 :
Wychowanie przedszkolne Anna Łada - Grodzicka, Danuta Piotrowska Razem w Przedszkolu „Zanim zostaniesz pierwszakiem” karty 1-5; wyprawka 1-5 cz. WSiP nie dotyczy

Język angielski Bruni C. "English Adventure Starter” Pearson Longman 67/1/2009


religia pod redakcją ks. Stanisława Łabendowicza.

five o'clock

 

***

Obecnym dziękujemy za udział. W planach są już kolejne tego typu spotkania, korzystajcie, zapraszamy i polecamy się na przyszłość!

***

Jako uzupełnienie zamieszczam literaturę przedmiotu przygotowaną przez dr Kaczorowską.

1.      H. Barnett, Constitutional and Administrative Law, 4th edn., Cavendish Publishing, London 2003.
2.      A. Blair, New Britain. My Vision of a Young Country, Longman [Fourth Estate], London 1996.
3.      A.W. Bradley, K.D. Ewing, Constitutional and Administrative Law, 13th Edition, Longman (an imprint of Pearson Education), London 2003.
4.      F.N. Forman, Constitutional Change in the United Kingdom, Routledge, London 2002.
5.      S. Gebethner, System rządów parlamentarno gabinetowych, system rządów prezydenckich oraz rozwiązania pośrednie, [w:] M. Domagała (red.), Konstytucyjne systemy rządów, Warszawa 1997.
6.      S. Gebethner, Wielka Brytania, [w:] S. Gebethner, J. Stembrowicz, Systemy polityczne wybranych państw kapitalistycznych, UW, Warszawa 1971.
7.    .

Kłamstwo nie popłaca, man. - Onet.pl Blog

Na mnie unosząc brwi.
Kłotnia z nauczycielem nie należala do moich najmocniejszych stron, ale tym razem postanowiłam się postawić.
-Nie, nie nic - mruknęłam.
Do konca lekcji siedziałam jak na szpilkach. Kiedy zadzwonił upragniony dzwonek, poczekałam aż wszyscy wyjdą i podeszłam do biurka pana Wilsona.
-Panie Wilson - zaczęłam - Nie mogę byc w grupie z Keithem Longmanem. Jego praktycznie nie ma w szkole, a wie pan, jak bardzo zalezy mi na najlepszych ocenach z pana przedmiotu. Zwłaszcza, ze aby dostać stypendium muszę mieć z biologii szóstkę, wiec...
-Posłuchaj, Leanno - pan Wilson, zdjął okulary i usiadł za biurkiem - Keith to dobry chłopak, ma tylko małe problemy. Ale mozesz być pewna, że da z siebie wszystko.  Poza tym, jest przystojny, a to chyba wpłynie na współpracę - uśmiechnał się i puścił mi oczko.
-Jestem Aniołem, czyż nie, Wilson? -.

Think English PL

Zwycięzców, którymi zostały Patrycja Sikora i Małgorzata Reguła. Drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio: Tomasz Dębski/Aleksander Woźniak oraz Anna Nguyen Van/Daniel Szczepanik.

Więcej zdjęć TUTAJ!

GRATULACJE!

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy uczestnikom, prowadzącym, pomocnikom, zespołowi szkolnego radia oraz publiczności! Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni wspaniałymi książkami ofiarowanymi przez naszych sponsorów: wydawnictwa Studio Astropsychologii, Oxford University Press i Pearson Longman.

Laureaci “Szansy na Sukces” otrzymali książki z serii “readers” Oxford University Press i Pearson Longman, natomiast zwycięzcy “Milionerów” nagrodzeni zostali ciekawymi i inspirującymi książkami Zbigniewa Brześkiewicza, wydanymi przez Studio Astropsychologii:

  • Superpamięć
  • Superczytanie
  • Jak łatwo i skutecznie uczyć się języków obcych

Nie zapomnieliśmy również o naszych pomocnikach – każdy z nich wylosował sobie Nagrodziankę (Co to jest Nagrodzianka?)..