O czym chcesz poczytać na blogach?

Long island new york

Chemtrails nad Polską | Gdzie się podziało czyste, błękitne niebo? / Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą.

Spośród nich wszystkie poza jednym są metalami, niektóre z nich są toksyczne, podczas gdy kilka z nich rzadko lub nigdy nie występują w przyrodzie.

Raport KSLA News:

Dziennik koncentruje się na pierwiastku bar, który jak pokazują badania jest.

pisze:

W Suffolk County-New York-Long Island, przyjęto projekt ustawy zakazujący inżynierii pogodowej.
New York Skywatch December 9, 2011
źródło: http://www.newyorkskywatch.com
Ponad 100 wspaniałych osób pojawiło się w Suffolk County, New York – Long Island na publicznej debacie, by poprzeć ustawę o zakazie inżynierii pogodowej (geoengineering), wniesioną przez Ciny i Jima Pikoulasa i Siobhan Ciresi należących do grupy.

W trąbę słonia!

Że linia staje się zelektryfikowana trzecią szyną, a nasz pociąg zaczyna się mijać z coraz większą liczbą pociągów kolei Metro-North, które zaczynają bieg na słynnym dworcu New York Central Station, aby potem rozjechać się po licznych liniach na północ od Nowego Jorku. Wprawdzie Croton-Harmon jest w połowie długości tego odgałęzienia Metro-North (tam,.Natychmiast znalazłem się na znanej i lubianej stacji Penn Station. Ponoć nowicjuszom odnalezienie się na niej sprawia niesamowite trudności – są trzy hale odjazdów: Amtraka, Long Island Railroad i New Jersey Transit, a do tego kilka wspólnych korytarzy z wejściami na perony i trzy linie metra. Ja jednak takich problemów nie miałem – od razu.

| News and Photos - Only about Hilary Duff | Polish Fan Website | HILARYDUFFLAND | - Onet.pl Blog

hey

Postanowilam napisac, chociaz wczoraj pisalam.

Wczoraj bylo wiecej fotek niz newsow, dlatego dzis znalazlam czas i postanowilam pogrzebac w necie.

A oto efekty... Mam nadzieje ze docenicie je i dacie pare komci :)

Jestem więcej dobrym szczęściem!
Islanders ponownie wygrali z Rangers wieczorem we wtorek w Madison Square
Garden (taki cudowny mecz), ale Rangers wygrali wczoraj ważny mecz w
Long Island! Nie jest zabawnie!!
Ok........ten blog stał się długi chwilę temu!
Ha! Złapię wszystkich sprawy razem w kilka dni!
[hduff.jo.pl]

2. Nowości muzyczne
  
1. Hilary w tym tygodniu była w New York, aby porozmawiać z kilkoma pisarzami
tekstów na jej nadchodzący album.
2. Sean Garrett zwrócił się do HR z dwoma piosenkami,
które chce, aby Hilary wykonała.

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

 NAJMŁODSZA OSOBA ,KTÓRA ODWIEDZIŁA WSZYSTKIE SIEDEM KONTYNENTÓW: Lani Shea (urodzona 24 lutego 2001 roku w USA) odwiedziła King George Island na wybrzeżu Antarktydy, jako siódmy kontynent, 28 grudnia 2003 roku w wieku 2 lat i 307 dni. Podróżowała razem z rodzicami, Jeff'em i Novitą Shae.

 NAJSTARSZA.

NAJSZYBSZY BIEG PO SCHODACH EMPIRE STATE BUILDING: Australijczyk Paul Crake jest najszybszym mężczyzną, który wbiegł po schodach na samą górę Empire State Building w Nowym Yorku w USA. Przez 9 minut i 33 sekundy pokonał 1,576 schodów w organizowanym co roku biegu na górę, była to 26. okazja do sprawdzenia soich sił, odbywało sie to 4 Lutego 2003.

Podtrzymywał inne rekordy przez długi czas stojąc, a także nosząc cegły na odległość.

 NAJWCZEŚNIEJSZA KOLOROWA TRANSMISJA TELEWIZYJNA: 3 lipca 1928 roku, w studiu Long Acre w Wielkiej Brytanii, John Logie Naird zademonstrował pierwszą kolorową transmisję telewizyjną pokazującą czerwone i niebieskie szaliki, hełm policyjny, mężczyznę.

Małżeństwach i śmierci matki w 1993 roku ostatecznie przestała przycinać brodę i pozwoliła jej rosnąć.

 POKAZ SILNEJ PSYCHIKI: Pan Dominick Giacobbe z New Jersey, USA, zdobył przydomek "Wojownik Umysłu", dzięki przełożeniu przez przedramię szprychy od motoru i zawieszeniu dwóch 4.53 kg wiader z wodą na każdej ze szprych,.