O czym chcesz poczytać na blogach?

London stansted

xell blog

Mniej ważkie przemyślenia...

Ilu gejów jest w Polsce ?
Mam wrażenie, że po każdym odlocie Ryanaira coraz mniej.
W tamtą stronę było na kim oko zawiesić w drodze powrotnej jakoś tak nieszczególnie.

Po tej wizycie London Stansted przesunął się na szczyt na mojej prywatnej liście zagranicznych lotnisk na których byłem najczęściej 3 przyloty - 4 odloty, minimalnie lepiej niż lotnisko na Majorce, gdzie byłem 3 razy.
Czy jest szansa na zmianę rankingu – raczej nie.
To.

ro16 blog

Szybko i pozostal niesmak hehehe. Ach z babami...

skomentuj (2)
2006-08-29 19:07:49 >> Powrot z wygnania

A wiec stalo sie. W niedziele po dlugich miesiacach wygnania do Polski poworcila Monika zwana Koza. Lza wzruszenia nie bylo konca. Samolot z London Stansted wyladowal nawet 15 minut przed czasem, ale jak relacjonuja swiadkowie naoczni i naczuczni uderzyl w plyte lotniska z nieslychana sila, powodujac, ze silniki zaczely rzezic straszliwie. Pani Koza o dziwo wyszla pierwsza z samolotu. Byla to nowosc, bo z reguly owa dziewucha.

Blog on Blox

Zdany. Ale jest to jeden problem z glowy, jak nie wraca sie o 5 rano do domu w weekend. Mam przynajmniej taka nadzieje, ze dam sobie spokoj...

Gdzie to mnie nie bylo? Hmm... kiedys wspominalem cos o Londynie... Bylem, bylem. Wdzialem, troche zwiedzilem. Poznalem lotnisko London Stansted o wiele lepiej, niz sie spodziewalem. Poznalem tez moja nowa strone - nie rozgarnietego czlowieka, ktory jest w stanie nie zaplanowac wyjazdu na lotnisko i spoznic sie 10 minut na samolot. Tak sie wlasnie stalo, nasza kolektywna inwencja i inteligencja zawiozla nas zapozno na.

Mustang w UK

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • london
  • lotnisko
  • początki
  • Stansted
  • Szczecin
Autor(ka):
dzikimustang
Czas publikacji:
środa, 21.