O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

London

Zaczytana… | Nieśmiałe wyznania czytelniczki.

Jednak wydaje się być to obraz silnie wyidealizowanej kobiecości, która łączy w sobie niebywałą wręcz siłę, odwagę i wigor z naturalnie przypisywaną naturze niewieściej subtelnością, kruchością i tajemniczością. Wszystko w wydaniu skrajnym i , jak należy mniemać, dlatego właśnie znakomitym. Prócz tego bohaterka jest mądra i pewna siebie jak przystało na kobietę w sile wieku, ale równocześnie dziewczęca i niewinna niczym pierwszy kwiat wiosny. Jej świadomość własnego ciała emanuje silną seksualnością, która tak ukazana musiała budzić kontrowersje w początkach XX wieku, gdy powieść Londona ujrzała światło dzienne. Dzisiejszy czytelnik nie będzie się już ekscytował ani bulwersował na myśl o kobiecie w stroju kąpielowym nad basenem czy jej kolanach zarysowujących się pod suknią wieczorową – wzbudzenie sensacji obyczajowej wymagałoby znacznie więcej, a może w ogóle jest już niemożliwe?

Powieść Jacka Londona wymyka się przykładanym do niej miarom. Żaden to romans ani przygoda, nadużyciem byłoby również potraktowaniem jej niczym prozy psychologicznej. A jednak „Maleńka Pani Wielkiego Domu” ma swój czar i moc. Wyraziste postaci, pełne dzikiego.

Newsy o Young Stars - Onet.pl Blog

London (14:13)
Skomentuj mnie

06 czerwca 2009
NAJWIĘKSZE SKANDALE POŚRÓD YS.
1.Wyzywające zdjęcia Ilony i Diody:
    
   
    

2. Kłamstwo Nikki i Ilony:
   
Nikki miała nagrywać płytę ze swoim zespołem(który nawet nie istniał) a Ilona miała być w rozmowach w toku ! Kłamstwo!

3.Malwina jedna z tancerek GERIST to lesbijka?
 

4.+ Patrycja z Lublina
Wielka kopiara. Bardzo dużo kopiowała od innych YS(najczęściej od Kiry). W końcu została zapisana na czarną listę.

5.+ Kłamstwo J.J.
Było manager grupy Fire Game założyć kopię i podszył się za nieistniejącą stażystkę.
 

London (21:48)

Zapiski z tamtej strony :)

Ten Thousand Fists 2007.09.14 09:38 Do Szkocji zabrałem lektury. Niewiele ich było. "Popioły", "Emancypantki", "Chłopi". Przeczytałem? A skąd... Chłopów tomy dwa pierwsze ledwo. Co gorsza, na lotnisku wyszło 15 kg nadbagażu... Nie przez te cegły, rzecz jasna, może z kilo czy dwa ważyły, no ale nie warto było brać. Zbyt wierzyłem w siebie, że zdzierżę pozytywistyczne tomiszcza, od których się wzdrygam na sam ich widok.

Tymczasem wróciłem i spragniony rzuciłem się na biografię Jacka Londona, której poszukiwałem od dawna bez skutku. Na 2 dni oddałem się lekturze "Żeglarza na koniu" i po rocznej abstynencji od polskiej książki pożarłem dzieło Stone'a (http://en.wikipedia.org/wiki/Irving_Stone) w tempie, który i mnie zaskoczył.

Chyba każdy ma swoich idoli. Odkąd przeczytałem "Martina Edena" przed paroma laty, zachodziłem w głowę, na ile London puścił wodze fantazji w swej autobiografii, a na ile Eden był jego faktycznym odbiciem. Teraz wiem, że nie bez powodu mawiał "Martin Eden to ja". To London. Z całą swą prostodusznością, zapałem,.

Blog holderowa

Się o nic nie pytać. Tak jak reszta w milczeniu poszedł do pobliskiego baru opijac sukces.
-A Gdzie nasze gwiazdy?-spytał trener druzyny. Chłoapcy rozejrzeli się po klubie jednak nigdzie nie było widać ani Ryana ani Karola.
-Moze poszli na panienki?-krzykną Robert. Chłpacy tylko wymienili się spostzreżęniami dy w drzwaich pojawił się Ryan z dwiema dziewczynami.
-To jest nO.. Martusia a Ta Bladyneczką Anita-usmiechną się. Ale jak sie potem okazało te dwie dziewczyny chłopaką nie były do niczego potrzebne.
~~~~NastęPnego Dnia Rano~~~
No chodź No. Pobiegamy Troche. może spotkamy twojego ukochanego Oj chodź-słychać dąło się głośne bąłganie Magdy aby London wkońcu poszła biegać

fashion-victim czyli cś o modzie - Supermodelki - bloog.pl

Switzerland
Fotogen Zurich Seven Geneva Unique Zurich
Option Zurich Time Zurich Visage Zurich
UK
Attitude London Isis London

sławy-filmy-seriale - Onet.pl Blog

Zackowi uchodzi coś "na sucho". W jednym odcinku chce się odróżniać od Zacka i ubiera się jak hip-hop'owiec, ale nie bardzo mu to wychodzi. Gdy ma randkę z angielkami, razem z Zackiem, zawsze wychodzi na jego stronę, dziewczyny przytulają się do niego itd. Twierdzi iż nie jest zbyt dobry z WF-u ze względu na to iż cierpi na "astygmatyzm"

 

London Leah Tipton

Bogata nastolatka, córka pana Tiptona, dziedziczka hotelu Tipton. Jest rozpieszczoną zakupoholiczką. Mieszka w hotelu, w ogromnym apartamencie, w którym ma lustro, które mówi jej jak pięknie wygląda. Pokój London jest tak duży, że gdy w pokoju odwiedza ją Maddie, London wręcza jej mapę swojego apartamentu. Ma suczkę Ivanę, do której jest bardzo przywiązana. Jest piękna, próżna i niezbyt inteligentna. Zna sztukę samoobrony i potrafi grać w szachy. Przyjaźni się z Maddie, ale często jak ona prosi ją o pożyczki to London potrafi zrobić z Maddie służącą.

 

Madeline Margaret Miranda Genevieve Catherine "Maddie" Fitzpatrick

Pracownica sklepiku w hotelu Tipton. Pochodzi z uboższej rodziny. Przyjaciółka London. Jej przyjacielem jest także ratownik Lance. Piękna.

London map

opowiadanie o us5 - Onet.pl Blog

Was ist das???
- Mogłabyś mówić po polsku??I w ogóle czemu się tak wydzierasz??
- Dobra, dobra, ale o ile pamiętam  to Dublin się inaczej pisze... - mówiła w szoku.
- Co chcesz przez to powiedzieć? - zapytała lekko wystraszona Marika.
- TO!!!!!!!! - powiedziała Monika kierując palec na wielki bilbord, na którym widniał napis:
 " Welcome in London"
- CO?????????Jakim cudem, trafiłyśmy do Anglii??? - krzyknęła przerażona Marika.
- Musiałyśmy pomylić samoloty! - krzyczała Monika.
- Nie możliwe!I co my teraz zrobimy?? -  mówiła Marika.Tylko bez paniki, dzwoń do rodziców!!!
- Ok, to Ty tu zostań i pilnuj walizek, a ja idę zadzwonić bo tu nie ma zasięgu.
Po chwili wróciła z niezbyt zadowoloną miną.
- I CO??CO POWIEDZIELI??! - dopytywała się Marika.
- Nic...
- Jak to nic??
- Nie ma takiego numeru... - odparła prawie załamana już Monika.
- JAK TO??To dzwoń do cioci!
- Próbowałam...
- I co?? - zapytała z nadzieją Marika.
- To samo...nie ma takiego numeru...
-No to super, jesteśmy w Londynie, praktycznie bez kasy, mieszkania ani mapy, a rodzice czekają na nas na lotnisku w Dublinie... - powiedziała łamiącym się głosem Marika.
- Patrz!Tam jest jakaś babka z obsługi. - zauważyła Monika.
Bez chwili zastanowienia, dziewczyny ruszyły w stronę informacji.
Jednak Isaura (jej imię zauważyły na tabliczce, którą miała przypiętą), była tak zajęta rozmową przez telefon oraz spoglądając.

Stop Syjonizmowi

Z arsenału jądrowego, a prace nad nim wydają się zaawansowane. – Jesteśmy blisko celu – przestrzegał kilka dni temu jeden z irańskich naukowców. Unia Europejska i USA próbują powstrzymać Teheran sankcjami. Ale Jerozolima nalega, by zbombardować irańskie instalacje atomowe, póki nie jest za późno. Irański prezydent wielokrotnie groził usunięciem Izraela z mapy świata. Broń jądrowa da mu taką możliwość.

Grass całą sytuację widzi inaczej. Jego zdaniem to “mocarstwo atomowe Izrael zagraża i tak już kruchemu pokojowi na świecie”, bo rości sobie “prawo do uprzedzającego uderzenia”, które mogłoby “unicestwić naród irański”. Wypomina też, że Europa potępia Teheran za to, że.

I Izraela, który choć od lat bez żadnej kontroli prowadzi program atomowy, nigdy nie groził użyciem broni jądrowej przeciwko sąsiadom, wywołało za Odrą oburzenie”

Pozwol zydowska szmato ,ze odswieze twoja wybiorcza pamiec:

“A israeli historian, Martin van Creveld, author of several books on military strategy and war, with degrees from the London School of Economics and the Hebrew University of Jerusalem and who is a frequent guest at the US naval war college, recently stated that Poland might be the target for israeli nuclear weapons attack.

Izraelski historyk ,martin van Crevelt ,autor kilkunastu ksiazek (….) oswiadczyl ,ze POLSKA moze stac sie celem izraelskiego ataku atomowego.

In a.

pięknie wiatr układa piach...


Lektura w dłoń, uszy do góry...
ale jutro...
Chętnie zasiądę do mądrej ksiażki, ale nie w imię szkoły...

:)


skomentuj (2)
2005-06-07 03:59:07 >> znowu świt

Kolejna noc, której światła gasi tylko brzask.
Może kiedyś "Błękitny mnie przywoła świt do miejsca, co nie ma go na mapie..."skomentuj (0)
2005-06-08 12:24:04 >> Mój gardł, boli!

Dzisiaj produkuję kolejną nieobecność w szkole, tym razem jestem przeziębiona. Właśnie pożarłam tabletkeę przeciw grypie.
Teraz musiałam na chwilkę przerwać internecenie, ponieważ robiłam sobie śniadanko w piekarniku i wprowadziłam je w.Księżniczkę zaznaczoną zieloną kartką w śpiewniku.
Teraz już wiem, że czuję się tą księżniczką, może pora się przyznać, choć zawsze unikałam powiedzenia tego wprost, w ten sposób jestem samotna i nikt mi nie śpiewa "Kołysanki dla Joanny I"
To dziecinne, to śmieszne, to naiwne.

skomentuj (0)
2005-06-30 18:01:36 >> London

Podjelam ekspedycje do Wielkiej Brytfanii. Za jakies dwa tygodnie wroce. Wzielam ze soba duzo niezalatwionych spraw i wlasnie nad nimi pracuje. Nadal poszukuje tego co poszukiwalam
skomentuj (2)

London eye

SłODKI CHRISIE - informacje o Chrisie - bloog.pl

Robisz? Masz jakieś plany?
- hmm... Jutro niedziela ale pracuję do 13:00, więc później mam wolne.
- To przyjdę do ciebie o 16:00. Dobrze?
- No dobra to do zobaczenia.
I cmoknęliśmy się w policzki i Chris ruszył w swoją stronę. Gdy weszłam do domu Shan i Isa jadły popcorn i oglądały jakiś film w telewizji.
- Co tam oglądacie?
- "Red eye". Przyłączysz się do nas?
- No może za chwilę, muszę coś przekąsić.
Po 10 minutach usiadłam koło dziewczyn i zaczęłam opowiadać co się wydarzyło na spacerze z Chrisem. Isa wyłączyła telewizor.
- Czemu wyłączyłaś? - zapytałam.
- Pocałował cię?? -spytała z niedowierzaniem Shannon.
- No tak... Chciał nawet żebym została.

  Boys ''...
 • Kyle Carpenter
 • N Sync ''I Want Yo...
 • Room 2012 ''Hounte...
 • US5-Round&Round
 • Westlife-You Raise...

KLIPY US5

 • 365 Days
 • Come Back To Me Baby
 • I've Been There "N...
 • In The Club
 • Out of Time "NEW"
 • Rhythm of Life
 • Round&Round
 • Too Much Heaven
 • US5 In LONDON 2008
 • Vince-I'm With you

MoJe sOnDy

 • Gdzie byś się wybr...
 • Jaki jest mój blog...
 • Jakiego chłopaka n...
 • Która piosenka pod...
 • Który przystojniac...
 • który zespól jest ...

Myspace.com USków

 • Chris Watrin
 • Izzy Gallegos
 • Jay Khan
 • Richie Stringini

polisz mnie | najlepsza polska muzyka

anka pisze:

strasznie mi się to kojarzy z times new roman, a do tego troszeńkę z klimatem cieślaka i księżniczek.. tak że w porządku. w ogóle dużo młodego grania jest teraz w konkursie machiny, znalazłam tam taki zespolik london type smog, podobno grali już rok temu na młodych talentach na openerze. polecam ten konkurs, do posłuchania i pogłosowania, plus jak się okazało są do wygrania bilety na koncert i dostępy do ewydań (mam bilet na brodkę ), konkurs tu http://www.scena.machina.pl/intro

Odpowiedz
  Cała
 • chaciński
 • dark center of the universe
 • ej weź to obejrz
 • fight! suzan
 • hungry hungry models
 • jan błaszczak wroclove
 • ktoś ruszał moje płyty
 • marceli szpak
 • marek fall
 • polifonia
 • pop jukebox
 • popvictims
 • raport hh
 • samplepl
 • soul-jazz
 • stronabe
 • słodko-gorzkie
 • słuchanie zabija
 • tableau
 • we are from poland
 • ziemia niczyja

London tube

ROKOSTAGEMAN Blog O Wszystkim I O Niczym | kliknij ABOUT aby przeczytac o czym jest mó blog

(żródło – WIKI)


Ten wpis został opublikowany w kategorii Hell i oznaczony tagami lider, pinda, pustak, tluk. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Personal MessageFor A.H.
  • Piwo-Żłop (film)
  • Poezja
  • Przenajświetna Dwójca-Pseudofacecik & Poli
  • PseudoKompetentny Dupku Z Bidula ! Uwaga Na Krzesło !
  • Sklep Nocny
  • Tęcza Ironi-REAKTYWACJA
  • Łódzki Dell Sprzedany !

Blogroll - Moje Inne Serwisy

 • Facebook
 • Last FM
 • Muzzo
 • Myspace
 • Twitter
 • You Tube

Filo-Psycho-itd...

O różnych rzeczach :-) - Onet.pl Blog

Graduation on Deck i na razie możemy go oglądać w wersji z napisami na YOU TUBE. Premiera w Polsce ponoć ma być któregoś września na Disney Channel. Ja osobiście nie specjalnie lubiłam ten serial, ale jednego aktora : Dylana Sprouse'a. Nie będę uzasadniać dlaczego.... ;)).
16 lat w 2008 roku rozpoczęła się kontynuacja tym razem na statku (serial nosił tytuł "Nie ma to jak statek").Nakręcono 3 serie i na tym koniec. Cóż nie można ciągnąć tego w nieskończoność. Chłopaki dorastają i idą na studia, a np. Brenda Song (LONDON) jest w ciąży ze starszym bratem Miley Cyrus...

Tu macie link do ostatniego odcinka z napisami: LINK

Alexis Sanchez (FC Barcelona)
Ibrachim Affelay(FC Barcelona)
Fernado Torres(Chealsa Londyn)