O czym chcesz poczytać na blogach?

łona i webber

Welcome to my world // bimbs______________2010

Znowu dziwacznie, no ale cóż a wcześnie zaczełam to i skutki. Jeszcze okazuje się, że dowalają mi kolejną próbną mature. La bomba. Eh no nic czekam na sobotę, to trochę się zrelaksuje. A 10 czeka i amnezji smak jednego dnia <3 Warto czekać na takie wieczory. Byle nie spotkać Pana M.
Yo

Łona & Webber - to nic nie znaczy

No nic piątek okazał się dniem egzaminu zawodowego (próbny), ale na chuj to miałam pisać to nie wiem, nie podchodzę, więc po co? Zmarnowana godzina. Po wyjściu z testu od razu z M. i  Krzysiem na kosze, tam reszta ludu hueheeh pogoda dopisywała, to do 16 tam i misje w miasto ;) * Sobota * Całkiem całkiem, poznałam słynną A. Jest O.K huehhe szczerość podstawa . W sumie większość dnia wiedziałam, że na sam koniec dnia "balet". Mieli być chłopaki i w tym "On". Na szczęście nie poszli, byłam zadowolona, odczułam ulge. Niestety zawsze musze mieć pecha ;d Połowa baletów, a tu co się dzieje. D. idzie z kolegami, podnosi.

Pierdolone życie - rzygam Tobą!

Tak bardzo wyjebane.
Słucham. W koło tyle ładnych słów, pięknych zdań czy górnolotnych obietnic. A nic z tego nie wychodzi, nijak to się przekłada na coś wartościowego. Nie łowię już wyrazów, które chcę, nie dokładam do nich innych słów, by tworzyły te piękne zdania. Nie ma sensu. Nie koloruję sobie rzeczywistości, bo chyba ona musi być taka.
Nie znam żadnej kobiety. Tylko same dziewczyny. Nawet nie, dziewczynki. Każda chce księcia z bajki, co ją będzie nosić na rękach, gdy trzeba to przytuli, zrobi ciepłą herbatę i pogłaszcze po głowie. W zamian oczywiście nie będzie liczyć na nic, bo przecież rycerskość mu nie pozwala. Żadna nie pomyśli o tym, że może książę chciałby też czegoś -.
Kierunku. Na prawdę sam nie wiem co tu robię. Ważne, że kasa z tego jest. I tak pewnie nie będę zajmował się czymkolwiek co choćby ma procentowe powiązanie z tym moim kierunkiem, ale to nic. Mam tak bardzo wyjebane.
I tylko sam nie wiem czy bardziej pasuje Łona i Webber - "Jesteśmy w kontakcie" czy Sonique - "Sky".

skomentuj (2)

Personality01 watch and write snowboarding skateboarding bmx lifestyle

Kto jego pijanemu umysłowi mógł wydać się sprostytuowanym. Faktycznie, to był jednak typowy nocny autobus.

Taki lekki szok ogółem. A to dopiero poniedziałek. Łona i Webber - Gdańsk-Szczecin.

Nieodłącznie się kojarzy.


2012
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad

Mogłem pozwolić sobie na półgodzinne off topicowanie i quick charge. Chyba tylko po to, by potem mieć dobitny alert o niekompatybilności z operatorem głównego serwera, który o mało nie skończył się banem albo jeszcze gorszą przygodą. Log out z serwera Nobile był dla mnie ukojeniem.

Zapchane łącze na Bystrzańskiej nie było takie tragiczne i mój transfer rósł w tempie miarowo przyzwoitym. Login stacja dom, coś pięknego. Serwer tak czysty, że nie chce się z niego wylogować, tutaj bardzo niewielu ma access granted - i.

g3nakaep.blog

Razy, z 244 roznych IP. Wedlug mojego kalkulatora jest to.. 9,1038251366120218579234.. odwiedzin dziennie. Dolaczmy do tego conajmniej miesiac w czasie ktorego nikt mnie nie odwiedzal (spowodowane to bylo chwilowym wstretem do pisania), oraz kilkanascie przerw w dzialaniu statystyk, i co mamy? Mozliwe, ze przekroczylem 10 odwiedzin na dzien. Niebywale..
skomentuj (2)


2004-05-09 17:27:05
1:1.. Beat Kings! Beat Kings!
"Powiem wam, ze zrobilo se nie ciekawie. 3 z rzedu bledy Minnesoty (2 razy stata, blad.Sprewell traci pilke. Cassell przelamal niemoc strzelecka, i mamy 75:78, hm.. po osobistych Millera 75:79. 5:54 do konca.. 75:80, i 75:81 po osobistych Stojakovica. Sacramento odjezdza Minnesocie. 5:37 do konca, i kolejne osobiste wykonuje zawodnik Kings, a dokladnie jest to.. Chris Webber. Pierwszy celny, drugi celny, i mamy.. 75:83. 5:16, 2 osobiste trafia Hassell, i jest 6pkt. w plecy. Garnett pudluje pierwszy osobisty, lecz trafia drugi (ej, co im odbilo z tymi faulami?). Christie trafia 3, poprawia po chwili za 2, i jest 78:88. 5:18 w 4 kwarcie. Czyzby.