O czym chcesz poczytać na blogach?

Lokomotywy

Czeskie impresje

W kraju i świecie.

Dużo czytał, zwłaszcza o muzyce, ale też książki popularnonaukowe z różnych dziedzin i literaturę piękną. Mawiał, że nie ma zbyt dużo czasu na czytanie, dlatego wybierał książki raczej niewielkie objętościowo;)

Był wrażliwy na piękno przyrody, lubił ptaki (hodował gołębie) i chętnie podróżował. Wracał oczarowany angielską wiosną, żeglugą po Renie, widokam i morza, amerykańskimi rzekami i wodospadami, chociaż kraj rodzinny zawsze był dla niego najpiękniejszy. Był patriotą, dumnym ze swej narodowości. Brahms powiedział o nim: „Dvořák to dla mnie Czech z krwi i kości”.

Miał też hobby – lokomotywy, znał chyba wszystkie typy lokomotyw i zamęczał swoją wiedzą rodzinę i.

pzzb blog

Mi sie pisac. pan paroofka
pzzb 2004-03-17 13:29:33
skomentuj (5)


Szczyrk 2004

A ja własnie niedawno wróciłem z zajebistego wyjazdu do szczyrku no którym działo sie baardzo dużo ;] Chlanie było codziennie loty nieziemskie ale za dużo tego zeby tu streścić to wszystko - Jednym słowem było KOZACKO !! Pozdrowinka dla wszystkich
pzzb 2004-03-20 22:03:18
skomentuj (6)
:)

hmm... co robilismy w sobote? oczywiscie do "paragrafu" sie udalismy :D niezla odmiana co? :D ale tym razem poszlo wiecej osob... nie tylko Ja, Filip i Zarez ale tez Góral, Marciniak i Santor mial isc rowniez znany wszystkim Żółw ale udalo mu sie skolowac hajs i poszedl do Lokomotywy :P ale obiecal ze pojdzie w tym tygodniu :) Ustawka byla jak zawsze u Niechciała gdzie zakupiona zostala znikoma jak na nas ilosc alkoholu ze wzgledu na brak funduszy... wejscie za 15zl i w ogole nikt nie przewidzial dodatkowych kosztow :/ no ale coz... impreza tak czy inaczej byla udana, a nawet bardzo udana :D Marciniak zlapal niezla zamulke z Góralem, pozniej jeszcze Zarez do nich dolaczyl(niewiem co z nimi :/) no ale pozniej Góral troche poszalal ;) W klubie spotkalismy wiele znajomych osob. Zalezalo mi na tym aby Piotrus S. zwany powszechnie Santorem zarwal jakis klasa towar ale niestety on jakos opornie podchodzil do tematu... :] Wszyscy zaczeli sie szybko zawijac w ogole zostalem tylko ja z Filipem, ktory gdyby odbylo.

dialog-lustra blog

Się ciotki posiłkując jakimś prawem własności czy czymśtam.

dialog-lustra 2006-04-18 02:59:40
skomentuj (3)


Black Pearl, do nędzy!
Klub nazywa się teraz Black Pearl, bo źródłem inspiracji dla jego projektantów był „kultowy” film z Johnny Deepem. Wewnątrz ustawiono kopię filmowego galeonu, wzniesiono mury imitujące warowną twierdzę i ozdobiono salę palmami. Gdzieś podobno znajdował się siedmiometrowy wodospad.
Do tej świątyni kiczu dostał Filip zaproszenia. Pomyślałam, że jeśli lokal nazywa się Black Pearl, to mimo że wcześniej funkcjonował przez parę lat jako klub techno „Lokomotywa”, musiał zupełnie zmienić charakter. Lokomotywa miała swoje pięć minut, gdy chodziłam do liceum, w okresie gdy z Niemiec przyszła do nas moda na muzykę techno i buty Buffalo na dziesięciocentymetrowych koturnach. Mówiono, że trzeba „wciągnąć” żeby utrzymać się na parkiecie przez całą noc. W oparach sztucznej mgły gniotły się tłumy nieprzytomnych osób, podrygujących w rytm trance’u. Niecierpliwe parki znikały w obskurnych toaletach. Nieraz dochodziło do awantur, podczas których można było dostać butelką w głowę.


Ale „Black Pearl”? Przecież Black Pearl nie może być mordownią.
Więc ubieram niebieską bluzkę na ramiączkach, na to jeszcze jedną, cieniutką z długimi poszerzanymi.

curacao-extazy.blog

Miło gdybyśmy stworzyli coś własnego,jedynego w swoim rodzaju,niepowtarzalnego...Czyż nie byłoby to piękne?????


Czekam na pomysły....

P.S Mówię poważnie =D jakem Marta =D

skomentuj (7)

Sama prawda :D 2004-09-17 15:35:36

jak już chodzi po ludziach,to i tu to wciśniemy :DUCZELNIANE WHO IS WHO

W skomplikowanych, hierarchicznych strukturach administracyjnych wyższych
uczelni łatwo się zgubić. Jeśli chcemy coś załatwić warto wiedzieć, co kto
może.

REKTOR
Przeskakuje najwyższe budynki za jednym zamachem.
Jest silniejszy od lokomotywy i szybszy od pocisku.
Chodzi po wodzie.
Rozmawia z Bogiem.

PROREKTOR
Przeskakuje niskie budynki za jednym zamachem.
Jest silniejszy od lokomotywy parowej.
Czasami dogania pocisk.
Chodzi po wodzie, gdy morze jest spokojne.
Rozmawia z Bogiem, jeżeli otrzyma specjalne pozwolenie.

DZIEKAN
Przeskakuje niskie budynki z rozbiegu i o tyczce.
Jest prawie tak silny jak lokomotywa parowa.
Potrafi strzelać z pistoletu.
Chodzi po wodzie na krytym basenie.
Czasami Bóg zwraca się do niego.

PRODZIEKAN
Ledwo przeskakuje budkę portiera.
Przegrywa z lokomotywą.
Czasami może trzymać broń bez obawy o.

Blog krzysio1997

2007-07-06 Czesio

Komentarzy: 0 Hieralhia uczelniana 2007-07-06 W skomplikowanych, hierarchicznych strukturach administracyjnych wyższych uczelni łatwo się zgubić. Jeśli chcemy coś załatwić warto wiedzieć, co kto może.

REKTOR
Przeskakuje najwyższe budynki za jednym zamachem. Jest silniejszy od lokomotywy i szybszy od pocisku. Chodzi po wodzie. Rozmawia z Bogiem.

PROREKTOR
Przeskakuje niskie budynki za jednym zamachem. Jest silniejszy od lokomotywy parowej. Czasami dogania pocisk. Chodzi po wodzie, gdy morze jest spokojne. Rozmawia z Bogiem, jeżeli otrzyma specjalne pozwolenie.

DZIEKAN
Przeskakuje niskie budynki z rozbiegu i o tyczce. Jest prawie tak silny jak lokomotywa parowa. Potrafi strzelać z pistoletu. Chodzi po wodzie na krytym basenie. Czasami Bóg zwraca się do niego.

PRODZIEKAN
Ledwo przeskakuje budkę portiera. Przegrywa z lokomotywą. Czasami może trzymać broń bez obawy o samookaleczenie. Bardzo dobrze pływa. Rozmawia ze zwierzętami.

` JUSTANOTHER ` Wszystko o wszystkim. - Onet.pl Blog

10 kwietnia 2010
001#

"Lokomotywa"  Katastrofa