O czym chcesz poczytać na blogach?

Lokata

OPROCENTOWANIE LOKAT

1 miesiąc – Volkswagen Bank direct – Lokata Owoc Dnia – 6,8% w skali roku
2 miesiące – neoBANK - Lokata Wysoki Procent - 9% w skali roku
3 miesiące – Idea Bank – Lokata z Kuponem – 8,5% w skali roku
4 miesiące – Idea Bank – Lokata Noworoczna – 8% w skali roku

6 miesięcy – Getin Bank - Lokata Last Minute III – 7,8% w skali roku
9 miesięcy – Idea Bank - Lokata TAX FREE – 7,7% w skali roku
12.

KONTO i LOKATA

Kredyt Bank
Lokata z premią

6 miesięcy – 6,5%
kwota lokaty od 1000 zł / kapitalizacja na koniec okresu / oferta dla nowych środków / nie trzeba zakładać konta / można mieć tylko 1 Lokatę z premią

c.d. i podsumowanie w kolejnej notce

13:42, najlepszeblogi , nowe produkty
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 kwietnia 2012
konto-lokata.pl

Jakiś czas temu uruchomiłem nową stronę konto i lokata. Od dziś na tej stronie będą się pojawiać wszystkie nowe.

Pożyczki pełną gębą

Gorsza od innych. Przy bieżącej inflacji jest to ogromnie ważne, dlatego że przy wyborze złej lokaty, nasze możliwe profity pozostaną pochłonięte przez deprecjacja ceny pieniądza. Co za tym idzie okaże się, że po roku zamiast zarobić kapitał, możemy za nie nabyć to samo co w momencie ich lokowania, a tego nie pożąda jakikolwiek inwestor.

Często należałoby zastanowić się czy nie należałoby podjąć raczej wyższego ryzyka, zrezygnować z lokaty bankowej, a pieniądze oszczędzać na innych dogodnych produktach finansowych, określonych na rzecz drobnych inwestorów z niewielkim kapitałem. Mimo, faktu, że na lokatach terminowych realnie zyskuje się aktualnie niewiele, nieustannie są one w Polsce jednym z najpopularniejszych produktów finansowych. Z pewnością świadczy za tym, iż lokaty terminowe są produktami prostymi w swojej budowie. Wielu polskich klientów banków odznacza się słabą tolerancją na ryzyko, stąd wolą wypracować mniej, ale być pewnym swoich zysków. Przy dzisiejszym poziomie inflacji i po wliczeniu podatku od dochodów oferty wielu banków nie są interesujące.

Mimo wszystko Polacy odchodzą obecnie od przechowywania pieniędzy w przysłowiowej skarpetce i wolą wolne środki finansowe przechowywać w.

KREDYTY LOKATY KONTA blog Interia

I sprawdzić co proponują polskie banki.

Komentarzy: 1 Jednodniowe lokaty antypodatkowe lepiej oprocentowane. 2011-10-22 Jednodniowe lokaty antypodatkowe są ostatnio lepiej oprocentowane. Część banków podnosi bowiem oprocentowanie. Dołączył do nich Bank Pocztowy. Lokata 6 miesięczna z dzienną kapitalizacją jest obecnie oprocentowana na 6 procent co odpowiada 7,5 proc. na lokacie z podatkiem. Zyski w postaci odsetek są doliczane do lokaty codziennie i dlatego dla lokaty do kwoty 14.000 złotych nie zapłacimy podatku od odsetek - tzw. podatku Belki. Zakładać można również lokaty jednodniowe na krótsze okresy: jeden i trzy miesiące.

Nie ma żadnych limitów co do liczby lokat, które można otworzyć. Kwota jaką trzeba zainwestować .