O czym chcesz poczytać na blogach?

Lokale do wynajęcia

Blog kallina2bis

Się namówić na niańczenie małego, ale wtedy w grę wchodziło max 5 godzin dziennie. A teraz nie mniej jak 8 godzin to raz nie na jej siły, dwa nie na moje nerwy. Nie wytrzyma tak długo, za bardzo już przyzwyczaiła się do nic nie robienia. Od czasu kiedy musiała niańczyć Karmelka mija właśnie 8 miesięcy, a ona przez ten czas ani razu nie zgłosiła się po małego chociaż na krótki spacer. Nie wiem, czy pod wpływem tego argumentu pomysł z.Sylwetkę. Zwalczę to, wezmę się za ćwiczenia, tylko niech ból ustąpi.
W sprawie pracy działam. Myślimy nad tym, by otworzyć własną działalność. W tym celu jedziemy dziś do rodziny, która dysponuje lokalami do wynajęcia, zapytać, czy nam wynajęliby? Zobaczymy, co odpowiedzą.
Czas mnie ponagla. Dopóki jednak placek drożdżowy ze śliwkami się nie upiecze, nigdzie się nie ruszam.
W sprawie prawa jazdy też działam. Na.

droc.blog.plPowoli w ogóle muszę zacząć szukać mieszkania jakiegoś, nie to żeby mi się źle teraz mieszkało (pozdrawiam gospodarzy), ale chcę już z moim miśkiem mieszkać:> Jeżeli ktoś ma jakiś TANI i w miare ok. lokal do wynajęcia w Poznaniu proszę o informację.

No. To chyba tyle.
Droc

by droc | 2003-07-04 11:48:04 | skomentuj! (2)


Droc | 2003-07-08 15:26:58 | skomentuj! (0)

Człowiek jest jak system operacyjny...
Lol.
Zajebisty test od kumpla dostałem (thx to Pomol). Odpowiadasz na pare łatwych pytań i dowiadujesz się do jakiego systemu cię porównano...

Zobaczcie co mi wyszło, nie jest to szczyt moich marzeń ale trudno się mówi...


Spacer po Starówce, zobaczyliśmy Barbakan, pomnik Małego Powstańca, budynek Sądu Najwyższego, po drodze m.in. Pałac Prezydencki. Mi najbardziej podobał się hotel Bristol :P
Zajebista kamienica... ;)
Potem na piwko, do lokalu o nazwie "SOMA", gdzie piwko wytwarzane jest na bierząco i pije się świerze, niepasteryzowane. Trochę drogo :P ale piwko smaczne, szczególnie na sobotni upał. Ah, w czasie jak delektowaliśmy się piwkiem dopadła nas burza ;)

Życie cudem jest !!! - Onet.pl Blog

- Agata to była noc, a rano Magda leciała na Maderę, nie było kiedy zwoływać Sztabu Kryzysowego. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż wróci.

- Sebuś a nie można by do niej zadzwonić? - powiedziała Agata robiąc błagalną minę.

- Ruda jesteś niemożliwa, daj jej odpocząć, wszystko nam opowie jak wróci, przecież nie wyjechała na zawsze.

-.

Że ten dzień trwał wieczność. Najpierw wizyta u profesora w klinice, szereg badań potwierdzających remisję choroby i całe mnóstwo zaleceń dotyczących rekonwalescencji, a potem spotkanie z Wojtkiem w sprawie kilku lokali do wynajęcia na ich kancelarię. Nic dziwnego, że nie czuł się najlepiej, zmęczenie dało o sobie znać. Ale najważniejsze, że dziś nie musiał zmagać się z bólem głowy. Jeżeli zastosuje się do wszystkich nakazów.

I od teraz tego będzie się trzymał.  

Przygotowując sobie spóźniony obiad myślał o dziwnym zachowaniu Wojtka, gdy zapytał gdzie podziewa się Mariola, przecież wszyscy troje mieli oglądać te lokale. Wtedy nie zaprzątał sobie tym głowy ale teraz zaczęło go to mocno nurtować. Znał Mariolę wystarczająco długo by wiedzieć, że nie pozostawia spraw swojemu biegowi. Wziął telefon i wystukał znajomy numer, by.

RANDKA Z RADNĄ - Onet.pl Blog

- Ta wyliczanka chyba nigdy się nie skończy - myślałem w popłochu, ale tryumfalne - O, jest wolny termin! - na nowo roznieciły we mnie, tlącą się jeszcze ledwie iskierkę nadziei.

- Spotkamy się w kawiarence „Unijna” dokładnie o osiemnastej - skrupulatnie liczyła dni - w sobotę, to będzie za okrągły miesiąc.

Zenitu, gdy na drzwiach przybytku mającego stać się zacisznym miejscem intymnych wyznań do unii uczuć – jak strzelił – zmierzających, ujrzałem pokaźnych rozmiarów plakat z napisem: Lokal do wynajęcia. Rad nie rad (zamiast zasiąść przy w przeddzień upatrzonym stoliku), zająłem dogodne stanowisko na zewnątrz przed drzwiami i cierpliwie czekałem. Przyszła, nie spóźniła się nawet dużo. Ot, niecałe czterdzieści.

- Patrycja jestem, proszę mówić mi po imieniu. Tak będzie swobodniej - uzupełniła wyjaśniająco, zataczając przy tym ręką z kwiatami, które zdążyłem jej wręczyć, łuk który mógł oznaczać wszystko i zgoła nic zarazem.

Zamkniętym na cztery spusty lokalem nie przejęła się wcale.

Miłośnik stóp - mBlog.pl

Sex na stancji. Nie było by w tym nic niezwykłego, tylko, że w tym samym pokoiku kachały się dwie pary, niestety ale na osobnych łóżkach. Z tego co mówil wychodziło, że sex na stancji to bardzo ciekawe wrażenie w dodatku, jak bał się, że najdą go wynajmujący pokój, do tego zdażenia nie doszło. Ziomek poznał dziewczynę z innej uczelni na imprezie w akademiku, troeszczkę się napili, a ona wprost powiedziała mu, aby poszedł z nią.Ją, aby wspólnie wskoczyli do wanny, jednak powiedziała nie, bo po niedawnym zastaniu jej przez właścicielkę z koleżanką pod prysznicem, dziwnie się na nią patrzą. Chciała więc nie ryzykować potrzeby szukania nowego lokalu do wynajęcia, bo tutaj miała dobrze i niedrogo. W drugim wyrku byla jednak jej współlokatorka z innym typem, jednak razem byli nieźle narabani i zajeci sobą, że praktycznie nic sobie zrobili z ich zjawienia się. Znajomy w.

Nieruchomości - bloog.pl

Skutków powodzi przewiduje je w odniesieniu do przedsięwzięć związanych z tworzeniem zasobu lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy niestanowiacych lokali socjalnych, jeżeli lokale te zostaną przeznaczone do wynajęcia osobom, które na skutek powodzi utraciły lokal lub budynek mieszkalny. W szczególności, w odniesieniu do takich przedsięwzięć wyłączony został obowiązek równoległego wydzielenia z mieszkaniowego.

Już niedługo spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz towarzystwa budownictwa społecznego zostaną zwolnione z uciążliwego, odrębnego rozliczania z urzędami skarbowymi dochodów z gospodarki zasobami mieszkaniowymi oraz dochodów osiąganych z innych źródeł i będą płacić podatek dochodowy od łącznego dochodu ze wszystkich prowadzonych działalności.

Taka zmiana ma.

Mieszkaniowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Metody kalkulacji opłat opublikowano 27 kwietnia br. w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 11 kwietnia 2005 r. w sprawie opłat za lokale mieszkalne zarządzane przez Zarząd Zasobów Mieszkaniowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (Dz. U. Nr 70 poz. 634).
Rozporządzenie wejdzie w życie dnia 12 maja br.