O czym chcesz poczytać na blogach?

Lojalność

Patrz na te arlekiny... - Onet.pl Blog

Ręką jakiegoś nieznanego artysty. Miała radość w oczach, mówiła, że długo na nie czekała i zawsze chciała je dostać. Cieszyła się, że przyszła ta chwila.

Młoda kobieta do dzisiaj jest jej bardzo wdzięczna, że nie ukrywała tego, co miała głęboko w sercu, że otwarła się na smutek innej kobiety i powiedziała coś, co było przeciwko jej synowi, ale stało się kamieniem milowym w decyzji kobiety, która kochała jej syna, jednak nie mogła popełnić w życiu już błędu. Czasem rzeczywiście lepiej dać umrzeć uczuciom. A już na pewno uważnie słuchać tego, co ma do powiedzenia starsza pani lubiąca białe piwonie, w atmosferze ciepła i rozchodzącego się pięknego zapachu pieczonych przedwojennych smakołyków.

kraeftige Frau
skomentuj

05 lipca 2010
Lojalność - jakże niekochane słowo.

                    Mała rozprawka na temat tego, co oznacza dla ludzi słowo lojalność? Przytoczę może definicję za słownikiem wyrazów obcych z netu, oczywiście.

TUSIA contra EWCIA

Należy do najintymniejszych przejawów miłości. Wiąże się w jakiś szczególny sposób z delikatnością. Nadaje pełny wyraz i ciepło miłości rodzicielskiej. W miłości erotycznej środkiem jej wyrazu jest obok słowa najczęściej pieszczota. Czułość, tkliwość to bardzo istotny element uszczęśliwiającej miłości.

     WZAJEMNA LOJALNOŚĆ

     Lojalność wobec drugiego człowieka sprowadza się ostatecznie do respektowania jego praw w każdym wymiarze. Wiąże się z takimi cechami charakteru jak uczciwość, rzetelność, stałość. Przejawia się w wypełnianiu podjętych zobowiązań. Potwierdza pokładane w nas zaufanie.

     W miłości lojalność jest czymś oczywistym - jest po prostu wiernością, i tak jak troskliwość, delikatność i czułość stanowi o całym klimacie wzajemnych relacji między dwojgiem ludzi. 

                   

12:21, rebem , CODZIENNOŚĆ
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 kwietnia 2006
Tożsamość -Fajne słowo

Ukradziono mi moją tożsamość

A może.

Między blogiem a prawdą - Onet.pl Blog

Testy- 2 na plus a 2 na minus- przyczyną błędnych wyników były cysty na jajnikach). Nie wytrzymałam jednak 2 dni. i następnego ranka zrobiłam kolejny teścik i krechy były znów dwie. Wtedy nie miałam już wątpliwości. M. był uradowany. Ja jeszcze bardziej. Skomentował to: będziemy mieli Dzidzie a ja będę najlepszym tatą na świecie. Dokładnie w 5 tygodniu po ostatniej miesiączce zobaczyłam ziarenko pszenicy mierzące 6mm, a w 8 tygodniu słyszałam bicie serduszka... mam do dzisiaj to nagranie w telefonie... Od tamtej pory życie zmieniało się z dnia na dzień. I dobrze mi z tym :)

Alynex:
Ja spałam, spałam i spałam. I czułam, że coś jest ze mną nie tak jak zwykle. Parę dni przed spodziewana miesiączka kupiłam 2 testy - jeden do zrobienia już, a drugi w dniu miesiączki, kiedy to właściwie powinno się robić test. Ale już ten zrobiony parę dni przed dal 2 krechy. A ja wcale nie byłam zaskoczona, mimo ze nie była to zaplanowana akcja. ;-)
Jo
Skomentuj

04 lipca 2010
Czym jest lojalność?

Łukasz Błażys

Droga do UE w zamian za możliwość osądzenia generała. Jest zbrodnia, jest ofiara, jest i winowajca. Wyrok skazujący jest wielu na rękę. Zbrodnie przeciw ludzkości i zbrodnie wojenne popełnione przez siły chorwackie są faktem, dlatego winnych trzeba ukarać. Jednak trzeba to zrobić sprawiedliwie z każdej strony.

Warto przy okazji zastanowić się nad sensem i mechanizmem działania MTK przed którym nie powinniśmy spodziewać się osądzenia np. żołnierzy USA, obywateli Chin czy nawet Rosji. Kraje które uznawane są za mocarstwa nie ratyfikowały bądź nie podpisały Statutu Rzymskiego dzięki któremu powstał MTK. Dosyć ciekawe podejście do instytucji sądu. To tak jakby powiedzieć NIE dla prawa międzynarodowego. Lojalność wobec własnych obywateli – tak możemy to nazwać ? Czy może raczej zasłanianie się lojalnością ?

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Że zamach na Ahmadinedżada jest dziś tym samym, czym zamach na Hitlera w 1939 roku.

Arie Eldad kieruje niewielkim radykalnym ruchem – Unią Narodową, który ma 4 mandaty w 120-osobowym Knesecie. Jest zdecydowanym krytykiem rządu a zwłaszcza polityki ustępstw wobec Palestyńczyków, głosząc tezę, że pokój z Arabami jest niemożliwy. Znany jest z ostrych sformułowań na granicy skandalu.

W 2010 r. odpowiadając na zarzuty brytyjskiego ministra Davida Milibanda o sfałszowanie brytyjskich paszportów przez Mosad, co umożliwiło zabójstwo w Dubaju wysokiego rangą funkcjonariusza Hamasu, porównał Brytyjczyków do psów, dodając, że jest to obraźliwe bardziej dla psów, jako że wśród nich są takie, które wykazują prawdziwą lojalność.

Źródło: konservat.pl

Za: http://palestyna.wordpress.com/2010/10/14/zydowska-republika-izraela/

Poliszynel
Kategorie:Bez kategorii
Like
Be the first to like this post.
Komentarze (2) Trackbacki (0) Skomentuj Trackback

1.
monitorpolski
14 Październik 2010 o 00:00 | #1
Cytat

Nowy reportaż 11 Minut jest już dostępny. Tym razem ujawniamy niepublikowane nagrania świadków katastrofy smoleńskiej. Wiśniewski: NIE WIDZIAŁEM CIAŁ, NIE CZUŁEM ICH ZAPACHU JAK TO BYŁO W LASACH KABACKICH. Co się więc naprawdę stało pod Smoleńskiem? Co się przed nami ukrywa?

.

Zlecenia w internecie

Że ich wynagrodzenie jest adekwatne do wkładu pracy, wzrosła zaledwie z 26-27%.

To efekt tego, że na zadowolenie w pracy mają wpływ nie tylko zarobki. Ważne jest np. to, czy w pracy możemy się rozwijać, czy wykonujemy zadania zgodne z naszym wykształceniem i umiejętnościami. I czy nasz przełożony się z nami dobrze komunikuje. Liczą się też bardziej prozaiczne rzeczy – czy w biurze jest czysto, czy w toalecie mamy pachnące mydło i czy nasi współpracownicy są mili. Liczy się też zakres obowiązków, a z powodu braku pracowników szefowie firm, szukając oszczędności, często nie chcą zatrudniać nowych osób i obciążają dodatkowymi obowiązkami tych, którzy zostali.

Sytuacja na rynku pracy nie pozostała też na lojalność pracownika wobec pracodawcy. Według raportu Hewitta w ponad 80% firm lojalność drastycznie się obniżyła. To dlatego, że rynek pracy się spolaryzował. Pracodawcy, którzy przyzwyczaili się, że sami ustalają warunki i nie liczą się z personelem, są teraz na przegranej pozycji. Firmy, które myślały długofalowo, etycznie i „po ludzku”, dziś wygrywają, bo lojalność pracownika jest kluczową sprawą dla firmy.