O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Logo

Danny-i-ola blog - bloog.pl

2011 3:14

Masz firmę, ale nie masz loga firmy? To źle, bo logo firmy to podstawa, gdyż właśnie po znaku rozpoznawczym jakim jest logo firma staje się rozpoznawalna na rynku. Logo firmy może być różne w zależności jakie sobie zażyczy właściciel firmy. Logo firmy może być tylko znakiem firmowym bez nazwy lub może być także nazwą firmy wraz z konkretnym znakiem. Przy wyborze logo firmy należy kierować się tym które z nich będzie bardziej czytelniejsze dla potencjalnego klienta.
Gdzie wykonać logo firmy? Logo firmy najlepiej jest komuś zlecić do zrobienia jeśli sami nie znamy się na grafice komputerowej. Najlepiej zrobienie loga zlecić jakiejś osobie która się na tym zna lub firmę graficznej, z tym że firmie graficznej zapłacimy sporo pieniędzy za wykonanie takiego loga, więc lepiej jest znaleźć kogoś kto się na tym zna i podejmie się zrobienia loga. Na pewno jest to dużo tańsze rozwiązanie. Dlatego jeśli nie masz jeszcze logo firmy.

Blog Dakurelsa

Jak inne „poważne” języki (takie jak Java czy C++). Już od pierwszego z nim spotkania widać, że służy on tylko i wyłącznie do nauki. Brak typów, składnia wyglądająca jak pseudokod czy ekran graficzny pokazują, że jest to język naprawdę uproszczony. Ale czy jest to wadą? Z jednej strony tak ponieważ uczy to nas złych nawyków, zwłaszcza, że nauczyciele bardzo chętnie podają rozwiązania rekurencyjne nawet błahych problemów, które z powodzeniem można rozwiązać iteracyjnie. I w tym właśnie tkwi problem jeśli chcemy uczyć czystego klepania kodu. Więc jeśli Logo nie uczy nas tego czego programista powinien umieć programując w poważnych językach to czy jest sens uczyć tego w szkołach? Odpowiedź brzmi: tak!

Algorytmika!

Tak Logo przydaje się w nauce podstaw algorytmiki. Nagle wszystkie wcześniej wymienione wady stają się zaletami. Gdy staramy się rozwiązać jakiś problem nie musimy się przejmować typami zmiennych a składnia ułatwia nam porównywanie tego co piszemy z tym co możemy przeczytać w podręczniku do algorytmiki. I tu właśnie widzimy, że składna podobna do pseudokodu jest jednak.

Polskaorganizacjanarodowa - bloog.pl

| dodaj komentarz

Dobre logo połowa sukcesu

czwartek, 10 listopada 2011 3:10
Każdemu przedsiębiorcy zależy na dobrej reklamie, która, jak wiadomo, stanowi dźwignię handlu. Rzecz jasna, porządna reklama powinna zawierać logo firmy wraz z jakimś interesującym elementem, który może się z daną branżą kojarzyć. Najlepiej, aby logo firmy zaprojektował profesjonalista i aby zrobił to tak, aby naprawdę okazało się ono niepowtarzalne, nietuzinkowe i przyciągające odwagę odbiorcy. Ty7lko w ten sposób bowiem logo firmy może odnieść wielki sukces.
Oczywiście logo firmy powinno zostać na reklamie odpowiednio wyeksponowane. Tylko wówczas odniesie zamierzony efekt, czyli zainteresuje klienta oraz zapadnie mu w pamięć. Specjaliści do spraw reklamy wiedza oczywiście, że logo firmy musi.

Anamaja - Logo od kuchni

18:12, anamaja
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 sierpnia 2007
Fajny pomysł ze skrótem

Warto czasem podglądać starszą i uznaną konkurencję.

I co? Bardzo spodobał mi się sygnet logo zaprojektowanego przez alw grafik dla firmy Key2Quality.

Kiedyś już przeglądałem portfolio pana Włoszczyńskiego i teraz jeszcze muszę wspomnieć o rewitalizacji logo, które do tej pory robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie, mianowicie Wydawnictwa Archidiecezji Warszawskiej. Wydawałoby się prosty zabieg, prawda?

Pomysł, synteza + smak = dobre logo ;)
Czasami przecież to jest bardzo nieskomplikowany znak a ma tę siłę. W prostocie moc!

Tak na marginesie: Ten facet, Ludwik-Andrzej Włoszczyński, to musi być cool gość. Wnioskuję także (a może przede wszystkim) po jego rysunkach.

Muchos pozdros! 

01:37,.

Wisłoka Sosnowiec

Zmijewska otrzymuje żółtą kartkę w 31 minucie. Rzut wolny dla zespołu FC Loga, nieznacznie po prawej stronie będzie to rzut wolny bezpośredni Bliesner podnosi piłkę i czyści ją patrzy na bramkarza i strzela ale mur jest dobrze ustawiony i piłka została zablokowana. _______________________________________________________________________________________ 35. min. Zaklukiewicz nie wie co zrobić i przytrzymuje Adamek za koszukę oczywista sprawa - żółta kartka dla Zaklukiewicz Zaklukiewicz otrzymuje żółtą kartkę w 35 minucie. Rzut wolny z niezłej pozycji dla zespołu FC Loga, lekko z lewej strony z 20 metrów będzie to rzut wolny bezpośredni Bliesner zaczyna biec wkłada w strzał całe ciało prosty strzał, który wstrząsa poprzeczką Kalinowscy (BR) nie miałby tu szans. _______________________________________________________________________________________ 39. min. Dzyngel nie wie co zrobić i przytrzymuje Suchecki za koszukę Suchecki gra dalej bo nie było gwizdka . _______________________________________________________________________________________ 40. min. Stachurski dostaje piłkę kolo linni środka jest naciskany i próbuje zatrzymać.

Logo maker

*** You Are A Looser, Im A Goodness!! Any Questions? - bloog.pl

Juz spakowana!! a najlepsze ze w srode wieczorkiem mama mi pomoze pofarbowac sobie wlosow na rozowo:))) bo ja kocham rozowy.jeszcze nie wiem czy cale czy tylko pasemka:)) aaa tam mam jeszcze czas.Jak byscie chieli zobaczycz moje zdiecie wejdzie na moja angielskia strone www.babeesweetblond.piczo.com i kliknijcie na my pics:)) tam jestem ja w moim mundurku do szkoly;/;/ tylko zamazalam logo szkole bo wiecie co sie moze stac:/;/;/;/

to chuba tyle na dzisiaj cio?? papaaa

 to jest o mnie:))Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1580819,trackback

moje piekne komentarze:)) (0) | dodaj kome:))

KsIeGa

 • PoCzYtAj
 • WsZpIsZ sIe Do KsIeGi NiC NiE StRaCiSz

Ostatni wpis w księdze:

 • data: 27.02.2007 20:21:08
 • autor: kwiatek
 • treść: fajny blog tylko gdz...

CzY BoDoBa Ci SiE MoJ bLog ??

MoJe WyNiKy

SuPcIo BLoGaSkI

 • natki-gratki.bloog.pl
 • iziak-pyziak.bloog.pl
 • gwiazdy11.bloog.pl
 • blackblond.onet.blog.pl
 • pies-ozzy.onet.blog.pl

SuPcIo StRoNkI

dolls & candy

 • glitter maker
 • glitter your way
 • my glitter romance
 • o dollsach

kawaly

suharsky blog ;)

Godziny policyjnej.

A ja potrzebuję glizdy w tym momencie akurat, a nie godziny. I kto mi ją zapewni? Na pewno nie posiadacze Księżyca. Zapewniłby mi ją człowiek-glizda. Ale ni ma tu takiego.

No i znowu wracamy do punktu wyjścia: komu oddać pokłady firanek dla ludzi, których hobby to chodzenie na łapach? Takie hobby wytworzył im program Hobby Maker, do niedawna dostępny w internecie za darmo. Popularność sprawiła, że nie dość że jest on płatny, to dostępny jedynie dla ludzi pozbawionych hobby. I tak dzięki temu programowi, który po kliknięciu przycisku "Make me hobby" proponuje zestaw piętnastu hobby do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie, ja wybrałem obtaczanie swetrami wody kolańskiej (z kolana).

Program polecam każdemu dla kogo hobby to część sposobu na życie, a komu takowego hobby brakuje.
skomentuj (32)

Strona suha


Archiwum video-suharografii

""K" jak kajak"

Ballada
Skok
Trubadurzy
Kamienie
Pogo

PrzedPaństwem (pozostałe filmy):

Fahrenheit 4/1 (maczałeś...)
Na jednej z dzikich łąk
Szwedzkie logo
Maslo...


Archiwum pasko-suharografii
Jaruś
Chleb
Godziny policyjnej.

A ja potrzebuję glizdy w tym momencie akurat, a nie godziny. I kto mi ją zapewni? Na pewno nie posiadacze Księżyca. Zapewniłby mi ją człowiek-glizda. Ale ni ma tu takiego.

No i znowu wracamy do punktu wyjścia: komu oddać pokłady firanek dla ludzi, których hobby to chodzenie na łapach? Takie hobby wytworzył im program Hobby Maker, do niedawna dostępny w internecie za darmo. Popularność sprawiła, że nie dość że jest on płatny, to dostępny jedynie dla ludzi pozbawionych hobby. I tak dzięki temu programowi, który po kliknięciu przycisku "Make me hobby" proponuje zestaw piętnastu hobby do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie, ja wybrałem obtaczanie swetrami wody kolańskiej (z kolana).