O czym chcesz poczytać na blogach?

Loft

RAPTULARZ NIECODZIENNY - Onet.pl Blog

Wiklendt, Jerzy Jaugsch, Ireneusz Gołaj, Jacek Gugulski, Dawid Błaszczyk, Beta Rutańska, Anna Leśniewska, Irena Dębosz, Dorota Janiak-Rothley, Izaak Kaszen, Arkadiusz Cebula, a także twórców zagranicznych - członków
DSAFiTA: Derek Matthew Slattery - Anglik zamieszkały w Szwajcarii, Freddy Mary - Belgia, Kanako Nochi - Japonia.
I z wernisażu fotek kilka:
  
  
  
 
  
  
 
 
 
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
I;m
skomentuj

20 marca 2012
"W pionie, w poziomie, w przestrzeni" we wrocławskich loftach

na nocnym stoliku leżą brulion i guma.starczy miejsca na miłość i sztukę*

Więcej po 40 sekundach od 'wyjścia' ze Strychu zadzwoniła Dorota.
-gdzie się rozpłynęłaś?! co się z Tobą dzieje?
-spokojnie,ważniejsze pytanie.co z tym kolesiem?
-wybiegł za Tobą, zapytał się Bartka gdzie pobiegłaś i jak ten powiedział,że nie wie,to wrócił na górę.
-mówił coś do Ciebie? -coś tam,że będę żałować.
-spoko,pracę kończysz za tydzień.a jak coś będzie brąchać to mamy zdjęcie i prosto na policję.zobaczymy jak wtedy będzie śpiewać. -to gdzie jesteś?
-i tak mnie nie znajdziecie,idźcie w stronę Loftu.zaraz do was dojdę.
ich miny jak mnie zobaczyli chwilę później.priceless:D

tak się zastanawiałam.ponoć kiedy stoimy w sytuacji zagrożenia życia 'całe życie przelatuje nam przed oczami'.tak mówią.ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle,że ilekroć zaglądałam śmierci w oczy, czy to lądując na masce samochodu bądź topiąc się po raz kolejny,czy szarpiąc się z Tomkiem ciemną nocą na tym cholernym mostku czy też uciekając,tak jak te kilka dni temu,przed tym kolesiem.ani razu życie nie przeleciało mi przed oczami.zawsze tworzył mi.

laseczki blog

Samolot linii Eastern Airlines, lot 401, rozbił się nad mokradłami w Miami. Zginęło wówczas 101 osób. Szczątki samolotu i ciała pasażerów były porozrzucane na obszarze prawie kilometra kwadratowego.

Tuż po katastrofie pojawiły się plotki, że na pokładach innych samolotów dzieją się bardzo dziwne rzeczy. John G. Fuller rozpoczął dochodzenie w tej sprawie, a wyniki swoich badań opublikował w książce pt. „The Ghost of Flight 401” (Duch lotu 401). Autor książki potwierdził, że najczęściej ukazującymi się duchami były duchy kapitana Boba Lofta i drugiego oficera Dona Repo. Załogi innych samolotów widziały je ponad dwadzieścia razy. Wiele wypowiedzi przytoczonych w książce pochodziło od osób na poważnych stanowiskach: pilotów, oficerów lotu, a nawet wiceprezesa Eastern Airlines. Wiceprezes podobno rozmawiał z kapitanem, który jak sądził, kierował lotem samolotu, a potem stwierdził, że był to dawno zmarły Loft.


„ Dookoła nas ciemność, w oddali tlą się światła miast, księżyc już dawno stracił blask a gwiazdy poszły.

D-i-X-i.blog.pl :)

odesłałam ":]" i tyle, aż tu nagle wbiega Marcinek z Grzesiem :D z pięknymi tulipanami :) a buziaków tyle ile dobrych słow w życzeniach :) Nastepnie zjawił się Łukasz z różyczką, później Michał :] a pod koniec dnia Przemuś i jeszcze pare osób :) Uh.. zasypana życzeniami, kwiatami i buziakami :D takiego miłego dnia nie miałam już dawno żeby uśmiech z twarzy nie schodził ani na minutę :]

Zostałyśmy zaproszone z Paulinką i Aga do Loftu na kolację UUuuUu.. jak było romantycznie :P jeSteśCie SuuuuPEeeeR!! ;]***

Dziękuję Wszystkim moim Kochanym Facetom :)******** z resztą i tak wiem, że zawsze mogę na nich liczyć, są niezawodni :D takich Przyjaciół trzeba szukać ze świeczką, ja miałam szczeście - zjawili się nieoczekiwanie :))))))
Dziekuję także moim Kolegom za życzonka telefoniczne, smsowe :]***
DiXi 2007-03-09 15:50:16 skomentuj (0)


Dzień Faceta ;]
Wczoraj mielismy male spotkanie, wyjatkowo tylko ja,.

Suddenly my life doesn't seem such a waste...

Oparte na schemacie 2 zwrotki i refren itd. I jak sobie słucham w nocy Mozarta, to nie mogę skończyć. Nie umiem wyłączyć discmana. Budzę się nie wiem o której, jest ciemno, jestem przytępiona a muzyka nadal leci a ja mam dziwne sny, inne sny, których potem nie pamiętam, ale są takie...metafizyczne?

Idę na "Wesele Figara" - 27.1. - w 250 rocznicę urodzin Mozarta! Czy jestem psychiczna, że nie mogę się tego doczekać? Ale tak, to jest życie jakiego chcę. Życie pełne tego, czego chcę, tego na co mam ochotę, tego czego czuję.

"Neither a lofty degree of intelligence nor imagination nor both together go to the making of genius. Love, love, love, that is the soul of genius."

Jeśli nie będę robić rzeczy z miłości, będę dla siebie nikim. Nie pokocham tego, czego nienawidzę. A więc to czego nienawidzę musze od siebie odsunąć.


~Jersey~
skomentuj(2)

Dojrzałość


Ostatnio - jest świetnie i jest beznadziejnie zarazem. I znowu ten dualizm. Z tej złej.